kaciga caberg trip

Merla

Member
da li netko ima iskustva sa ovom kacigom?
ko prodaje caberg u Zg i bližoj okolici, volio bih isprobati...
 
Merla said:
da li netko ima iskustva sa ovom kacigom?
ko prodaje caberg u Zg i bližoj okolici, volio bih isprobati...
Već sam napiso pod "kacige", nitko, ja sam prije tri godine kupio Caberg kod Viktora ( "Viktor moto-sport"), više ih nema jer ih glavni zastupnik ne naručuje a drugi nesmiju! :mrgreen: :palacdolje:
 
Najblizi Caberg je u Ljubljani, TC MOTOSHOP.
http://www.tc-motoshop.si/si/celade/caberg-g1215.shtml

Sasa
 
pogledaj temu - Kacige,
imas par korisnika koji ce ti dovesti iz louis.de (koji drzi Caberg)
trenutno su im neki modeli po 99 eura, jedino trebas znati svoju velicinu..
 
Kaciga je jako bucna i nebi ti je preporucio
 
vickodu said:
Kaciga je jako bucna i nebi ti je preporucio
iz iskustva?
počeo sam gledati tu kacigu kad sam na nekom testu pročitao da je dobila 5 zvjezdica iz sigurnosti (u usporedbi sa 3 zvjezdice schuberta c3 koju trenutno imam), ali bojim se da ne pređem "sa konja na magarca" pa bi htio čuti poneko osobno iskustvo...  (y)
 
Merla said:
iz iskustva?
počeo sam gledati tu kacigu kad sam na nekom testu pročitao da je dobila 5 zvjezdica iz sigurnosti (u usporedbi sa 3 zvjezdice schuberta c3 koju trenutno imam), ali bojim se da ne pređem "sa konja na magarca" pa bi htio čuti poneko osobno iskustvo...  (y)
virujem da iskustva sa caberg kacigama imaju rijetki , a sa flip up možda i niko . znači ...ostaje ti virovat testovima . amerikažu da je stvarno interesantna vizuelno ,  vrlo kvalitetno izrađena , udobna , lagana ( za tu vrstu kaciga )sun shade je vrlo funkconalan ka i vizir , nije bučna ali ventilacija nije baš najbolja . schubert je u svemu bolji ali ne 6 - 7 X koliko je skuplji od caberga  :mrgreen: i da ...i oni se pozivaju na test sharpa ...3 zvjezdice za  c3 ( vrlo loša ne bočne udare ) i 5 zvjezdica za caberga...sve u zelenoj boji = max sigurnost  (y) caberg te može u usporedbi sa c3 u svemu donekle "razočarati" samo ne u sigurnosti ...tu je dominantan kaže sharp  :D
 
Merla said:
iz iskustva?
počeo sam gledati tu kacigu kad sam na nekom testu pročitao da je dobila 5 zvjezdica iz sigurnosti (u usporedbi sa 3 zvjezdice schuberta c3 koju trenutno imam), ali bojim se da ne pređem "sa konja na magarca" pa bi htio čuti poneko osobno iskustvo...  (y)

Imam je dvije godine i C3 je po meni puno bolja kaciga  :wink:
 
bogen said:
caberg te može u usporedbi sa c3 u svemu donekle "razočarati" samo ne u sigurnosti ...


to ipak nije dovoljan razlog za prelazak na novu kacigu... (da želim biti toliko sigurniji prodao bi motor... a neću...  8)  )


(y)