kaciga me spasila...

@nte

New member
priča je manje više standardna - frajer mi oduzeo prednost t.j. okretao se preko pune crte na dvosmjernoj cesti, ja doletio, počeo kočit i pokušao ga nekako zaobić, al neuspješno - samo sam se bespomoćno približavao i DUUUM u njegova zadnja lijeva vrata koja sam poprilično udubio, što motorom, što glavom (hvala kacigi!). imo sam i jaknu tak da se ozljede svedene na minimum, jedino me malo boli vrat i desna podlaktica. inače je frajer kriv, al nismo zvali murju nego sam uzeo lovu za poravak. najebo je volan, desni bubreg, kurbla i podnica....jebiga
 
Nek je glava na ramenu, nek ti je zdravlje ok...motorić bu se složil...
 
ako je dobro platio, svi sretni...

kacige inače imaju tu osobinu da spase čovjeka...
 
Ma trebao si odmah muriju zvat, pa nek se frajer malo znoji. Dobio bi lovu isto od osiguranja a još bi mogao izvuć koju tisuću za strah i ozlijede. Ako ništa drugo trebao si reć da ćeš zvat pa dok ne ponudi više love onda kao odustat, jer njemu je u velikom interesu da to prođe bez njih - osim što će tebi morat nadoknadit štetu isto tako će morati platit kaznu i još kaznene bodove na vozačku. Al u takvim situacijama je čovjek sretan što je živ pa i ne razmišlja o parama... ajd nadam se da si OK i da si bar poštene pare izvuko, a vespa će se već sredit
 
ma neeeeeeee!!!
pa to se odmah zove policija jer prvo sto bi se i on naucio pameti a drugo sto njegovo osiguranje tebi mora popravit motor-za to sluze!a pogotovo ak ima kasko jer si onda na konju a on se sigurno pribojao jer je bi malo pijan,zato je i pristao na lovu! jer kasko pokriva sve osim alkohola,
ovak si mogo puno vise dobit a i takve budale bi se naucile pameti!

jos ak si motor tak stuko vjerovatno jegov iznos nece bit ni priblizno dovoljan za taj popravak

a sto si vozio?
 
exotic said:
ma neeeeeeee!!!
pa to se odmah zove policija jer prvo sto bi se i on naucio pameti a drugo sto njegovo osiguranje tebi mora popravit motor-za to sluze!a pogotovo ak ima kasko jer si onda na konju a on se sigurno pribojao jer je bi malo pijan,zato je i pristao na lovu! jer kasko pokriva sve osim alkohola,
ovak si mogo puno vise dobit a i takve budale bi se naucile pameti!

jos ak si motor tak stuko vjerovatno jegov iznos nece bit ni priblizno dovoljan za taj popravak

a sto si vozio?

Slažem se s tobom a takve idiote treba naučiti pameti (i zvati murju) jer se svakodnevno događaju takva sranja, a vrlo često za nas završavaju tragično. Isto se meni dogodilo preklani na Savskoj u Zg samo cura i ja nismo bili te sreće da nam nije bilo ništa. Bili smo prilično potrgani.
 
exotic said:
a sto si vozio?

pa vespu (vidis da spominje bubreg, kurblu.. a ima je i kao avatar :) )

..sto znaci, dobro da si ziv (y)

nadam se da si dobio 4000 tisuce kuna!!
jer toliko bi dobio samo za ozljedu vrata i ruke da si se zalio!!!
(a za 4500 kuna bi ti prodao ja svoju . metalik ljubicastu :D )


PS
picka li mu materina, tako sam i ja mogao najjeb..
malo se istresam, ali nadam se da mu je na autu totalka :evil:
 
s takvim budalama nema dogovaranja, :chainsaw: :pandur: :chainsaw: nego ih triba još i tužit na sudu :2up:
 
Ma ne, prvo ponudiš cugu pa onda zoveš policiju.
 
nisam znao da cu naic na tako zanimljiva misljenja!
inace, postojala je vrlo mala mogućnost da ja napušem neku siću jer sam za ručak maznuo malo vina, pa se nisam htio zajebavat....
još smješnija stvar je da je frajer murjak (specijalac) i skroz je normalna osoba, čak me i zvao sljedeći dan da vidi kak sam! :!: :!: :!:
motor je od danas na servisu, sutra ću znat koja je cifra, a ak bude trebalo, frajer će nadoplatit. (ne želim spominjat dogovoreni iznos).
i trebam napomenut da je sva sreća u tome što sam vozio vespu, jer bi inače gadno sjebo desno koljeno koje nebi uspio uvuć da sam nešto jahao. vjerojatno bi ga smrsko o njegova vrata