Kaciga Nitro Pending

Status
Not open for further replies.

Djuro

Guest
Pozdrav svima,
moze li mi itko ista reci o kacigi Nitro N 800-V, tj. vrijedi li tih novaca (cca. 1800 kn), odnosno sugerirati bolju kacigu u slicnom cjenovnom razredu?
Hvala!
 
ako uzmeš u obzir da ta cijena sadrži pdv, maržu trgovca itd., očigledno ne vrijedi :mrgreen:
 
Vrijedi :mrgreen:
u njemackoj kosta ca.180 eura
u engleskoj je najprodanija kaciga, barem sudeci po njemackim moto - casopisima i ovdje ju preporucuju ako hoce neko kacigu za manju lovu (y)
 
duka said:
ako uzmeš u obzir da ta cijena sadrži pdv, maržu trgovca itd., očigledno ne vrijedi :mrgreen:


Genijalno!!!
To si sve sam smislio? :twisted:
 
svojski sam se potrudia! :mrgreen:
 
Djuro said:
Pozdrav svima,
moze li mi itko ista reci o kacigi Nitro N 800-V, tj. vrijedi li tih novaca (cca. 1800 kn), odnosno sugerirati bolju kacigu u slicnom cjenovnom razredu?
Hvala!

VRIJEDI TIH NOVACA.
JA IMAM NITRO N 1000 V. :cool:
 
Sad bi se trebo javiti neko sa modelom 1300 pa da sve ode u kur..... :LOL:
 
basta said:
Sad bi se trebo javiti neko sa modelom 1300 pa da sve ode u kur..... :LOL:

Zasad su došli do oznake 1200
 
tomee said:
vlucic said:
A da se ovo prebaci na Aukcije?

:mrgreen:

gle djuro nam nije regan pa samo ovdje može divanit s nama pa stoga toleriramo raspravu ovrje

u potpisu

jake snage

Pa neka se rega, bit cemo jaci brojcano barem za jednog...

:wink:
 
Da nisam bio neozbiljan nebi znao da su došli do modela 1200. hA

A sada ozbiljno kaciga je nemam pojma. Ali ću Vam reći da u uUVEX-u Zagreb imaju sniženje 20% štitnik za leđa dođe 400 kn šta i nije loša cijena stim da je kvalitetan pa ko treba eto mu ga na.
 
Malo sam gledao i probao tu kacigu u Magnetixu i kaciga je čisto OK. imaš sve rezervne djelove za kupit, ak ti slučajno zatreba. Cijelu unutrašnjost, vizire i sve je dosta povoljno!

Samo naprijed! :cool:
 
ako je vredila liku sa slike zašto ne bi i nama :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.