kaciga

Status
Not open for further replies.
Replica said:
Ma da pa mi smo svi idioti kaj se zamaramo oko kacige jel da :nasilni: :nasilni:
Hm...pa neznam, ali čitajući ovaj topic... :mrgreen: :D :mrgreen:
Kaj se odma ljutiš? A ona dva smajlića na kraju, :wink: a???
 
Mrki said:
Replica said:
Ma da pa mi smo svi idioti kaj se zamaramo oko kacige jel da :nasilni: :nasilni:
Hm...pa neznam, ali čitajući ovaj topic... :mrgreen: :D :mrgreen:
Kaj se odma ljutiš? A ona dva smajlića na kraju, :wink: a???

Ma kaj bi se ljutila :ruza: , samo ne volim vidjet opcenito decke bez kaciga na motoru, vidla sam previse toga :nono:
 
kad mene vidis ces se zaljubiti, ja sam ko oklopnjak na motoru i usred ljeta :mrgreen:
 
Replica said:
Mrki said:
Replica said:
Ma da pa mi smo svi idioti kaj se zamaramo oko kacige jel da :nasilni: :nasilni:
Hm...pa neznam, ali čitajući ovaj topic... :mrgreen: :D :mrgreen:
Kaj se odma ljutiš? A ona dva smajlića na kraju, :wink: a???

Ma kaj bi se ljutila :ruza: , samo ne volim vidjet opcenito decke bez kaciga na motoru, vidla sam previse toga :nono:
Iskreno, u pravilu nosim kacigu, ali kad u 7. ili 8. mj. na +35 idem do centra, baš i nije da je nosim, iako su svi na skuterima brži od mene,a znam i sam da opreza nikad dosta, ali jedostavno nemrem izdržat te temp. Onda se priključim onoj ekipi ćelavaca (doduše ja imam kosu, pa valjda spadam pod one zgelirane 8), pa te čudno gledam kad te sretnem negdje... :mrgreen: :wink:
Mogao bi patentirat kacigu sa klimom :idea: :mrgreen:
 
Mrki said:
Replica said:
Mrki said:
Replica said:
Ma da pa mi smo svi idioti kaj se zamaramo oko kacige jel da :nasilni: :nasilni:
Hm...pa neznam, ali čitajući ovaj topic... :mrgreen: :D :mrgreen:
Kaj se odma ljutiš? A ona dva smajlića na kraju, :wink: a???

Ma kaj bi se ljutila :ruza: , samo ne volim vidjet opcenito decke bez kaciga na motoru, vidla sam previse toga :nono:
Iskreno, u pravilu nosim kacigu, ali kad u 7. ili 8. mj. na +35 idem do centra, baš i nije da je nosim, iako su svi na skuterima brži od mene,a znam i sam da opreza nikad dosta, ali jedostavno nemrem izdržat te temp. Onda se priključim onoj ekipi ćelavaca (doduše ja imam kosu, pa valjda spadam pod one zgelirane 8), pa te čudno gledam kad te sretnem negdje... :mrgreen: :wink:
Mogao bi patentirat kacigu sa klimom :idea: :mrgreen:
A vidiš, meni uz sve još i odgovara kaj me manje :shock:
:mrgreen:
 
sta mislis kako je meni usred ljeta sa crnom kacigom (i crnom jaknom u 70% slucajeva) i tako uvijek, zato jer neznam di ce neki brzi tempo doc :mrgreen:
 
U Sigetu, pokraj škole? :mrgreen:
Sorry, al moram te malo....
 
foggy said:
sta mislis kako je meni usred ljeta sa crnom kacigom (i crnom jaknom u 70% slucajeva) i tako uvijek, zato jer neznam di ce neki brzi tempo doc :mrgreen:

fsd323.jpg



Jos uvjek mislis da ti je tesko ljeti? :mrgreen:
 
kakva je kaciga FM -w10- dođe 1100kn a meni se cini da je za te pare odlicna,ima li tko iskustva sa njihovim kacigama pri vecim brzinama d npr do 200km jer skuterasi iovako se voze do 70-80 i onda filozofiraju o kacigama a njima je skoro svaka dobra
[/img]
 
Andread, pokvaren ti je motor. Radi ti samo jedno svjetlo.
 
Drugo sam ugasio.. da mi ne bljesti u oci po noci.. jos sam stavio i tamni vizir i uglavnom vozim sa oba svjetla ugasena :mrgreen: :mrgreen:
 
A i sa ugašenim svjetlima ne privlačiš komarce i ostalu leteću gamad
 
OBULJ said:
kakva je kaciga FM -w10- dođe 1100kn a meni se cini da je za te pare odlicna,ima li tko iskustva sa njihovim kacigama pri vecim brzinama d npr do 200km jer skuterasi iovako se voze do 70-80 i onda filozofiraju o kacigama a njima je skoro svaka dobra
[/img]
Nabavi FM FORCE TEN ..cijena 480eur..odlična je.
 
Status
Not open for further replies.