kaciga

-MV-AGUSTA-

New member
tražim kacigu kojoj se dize brada ,ali da vizir ostane dolje.tj. posebno moze jedno po jedno gore-dolje
vidio sam je na jednom tipu u Italiji al nemogu nac nigdje na netu...ima ko kakvu ideju ?
 
Sad ti vracam...ma ideja uvijek ima gore-dolje samo upotrijebi mastu... :D
 
ti mene ganjas po forumima ! :mrgreen:
da nebi ja tebe ganjao pod velikim odmorom ;)

...............................

mislio sam na nesto ovakvo...al ova boja je katastrofa

 
E sad sam te tek pocela ganjat da vidim da li ces reagirat...a ovu kacigu sam negdje vidjela vec,ali gdje? Vidjet cu sa ovim frendovima svojim pa ti javim.A ova boja stvarno je katastrofa :|
 
ma ne moras ti mene ganjat...ti samo reci kad i gdje.

CASCHI-MOMO-DEVIL.jpg
 
Ima nes slicno ali kad se dize ,dize se sve...mislim i vizir :D a u prosper shopu je to bilo oko 2 500 kn...a sto se tice nase igrice,you'll know when I open my MV hunting season... :liza:
 
ma to da se dize i vizir je vise furka za touring motore. ja brijem na streetfighter furku ;)
 
sad sam se nabrijao na benelli tnt. to ce mi bit slijedeci motor ...tek toliko da probam malo kako je to vozit. mozda mi se i dopadne. a ne mogu nosit integralku na to . osim toga ljeto je.....vruceeeeeeee
 
to mi je prvi izbor.al je skupa za tako losu izradu.si vidio ima predodredjene rupe al nisu izbusene. nema dovoda zraka k ustima.
probavao sam je na sajmu u Padovi i nije me odusevila
 
-MV-AGUSTA- said:
to mi je prvi izbor.al je skupa za tako losu izradu.si vidio ima predodredjene rupe al nisu izbusene. nema dovoda zraka k ustima.
probavao sam je na sajmu u Padovi i nije me odusevila

Vozio je ja godinu dana...i nije tak loša, samo je ne treba voziti po kiši :mrgreen:
 
imas je jos ? da je probam il da je prodas !
 
ovu lem progeny iy prve slike ti ja imam, sam sivu. i nemoj je nikako kupiti, djelovi joj ispadaju, vizir se magli, kisa ulazi, lak se guli....i sve to samo za nevjerojatnih 1100kn! :mrgreen: :cool:
 
Kad je već ta tema...
Naručio sam Airoh u Motormaniji još u veljači jer mi se dopala izgledom i kako mi je sjela na glavu. I od toga ništa. Idući tjedan idem kupit bilo koju samo da je kvalitetna pa molim one koji imaju iskustva da se jave. Kaciga mora bit rasklopna (nosim naočale). Nolan N100 mi je zadnja rezerva,ovaj novi mi je ružan,ali bi htio znat čega još ima. Kakav je Vemar?