KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Schuberth Concept,
udobna, tiha, tamni vizir nike bas najkvalitetniji, malo teza nego ostale iz klase. Moze sa dobiti za ~280 Eurica u Louisu (shit, ja je platio preko 400)
 
xr 1000 kagayama  :misli: da to nije x-spirit u tebe

Ne to je XR 1000 , znam da je X-spirit daleko skuplja i bolja ( XR 1000 je kao nekakva komercijalna klasa ) ali su boje egzaktno kao na slici od x-spirit plava .
 
nolan & soumy...zato što sam imo tolko novaca kolko sam imo...
 
Od kad se vozim na motoru i kolko god mjenjam kacigu uvjek biram i kupujem suomy. :yes:
 
nemam nista protiv suomyca ali malo zvuci kao da si rob navike..  :mrgreen:

 
_mala_ said:
nemam nista protiv suomyca ali malo zvuci kao da si rob navike..   :mrgreen:

Nisi rob navike  :shock: Svi mi znamo da je svaka marka drugacija isto to se odnosi i na kacige,samo da navedem mali primjer unutrasnjosti.Htjela sam kupit SHOEI al mi ne odgovara jer moj broj me na gornjem dijelu zulja,dok mi je SUOMY-ev kalup,oblik i kvaliteta naj taman.
 
Evo danas bio kod Šepića po schuberta s1,crno sivu.Isprobao sam ju natrag do Rijeke i jako sam zadovoljan sa njome.Brtvi 100 posto,jako tiha,ventilacija izvanredna,tamno nutarnje staklo ,sve u svemu za pet,osim možda cijena koja je 3420,00 kuna.
 
Tinca said:
Inace furam sve skupo,a SUOMY je marka medu boljima. Bas mi je super. :cbanana:

iskreno, suomy ima super stvari ali njihove kacige su mi  :povraca: 




:LOL: :LOL: :LOL:

a jbg, svatko nesto voli  :mrgreen:
 
_mala_ said:
iskreno, suomy ima super stvari ali njihove kacige su mi   :povraca: 




:LOL: :LOL: :LOL:

a jbg, svatko nesto voli  :mrgreen:

Svatko ima svoj ukus pa onda necemo raspravljat o tome.I meno se od nekih marki  :povraca: pa nosim to kaj nosim. :ples:
 
ma ne slusaj _malu_, njoj je svaka kaciga prevelika (ne vidi retrovizore)..

a stvarno ste u banani, ak se zeni svidja SUOMY, to je to, o ukusima se ne raspravlja i svaka budala to zna.. Ak si hoces stavit neonku na kacigu, stavi, jer je to tvoj neki gust. Kad je meni nesto gust, nije me briga sta drugi misle.
Ovo je anketa o kacigama, pa vas molim da iznasate SVOJA MISLJENJA O SVOJOJ KACIGI, nemojte se prepirat o izgledu.. Ako imate neke protuargumente za odredjeni model sto se tice kvalitete - OK, ali izgled je stvar ukusa.

Fala  :peace:
 
Arai - što stvarno paše na moju glavu.
i kvalitet joj je vrhunski.

a prvo  šo je najbitnije...kaciga je zato, da se nosi na glavi! Ja jo stavljam pa da idem i 5m, pa da ima 40 stepeni.....