Kad vam se probuši guma 2 km od kuće i odlučite voziti do kuće puževom brzinom

nicsoew

Member
Uglavnom probušila mi se guma na Banditu 1200, budući da sam bio cca 2 km od kuće odlučio sam polagano odvoziti do kuće dok je zadnji kraj "mješao". Koliko štete sam mogao napraviti zadnjoj felgi. istu sam vizualno ispitao i izgleda ok.
 
nicsoew said:
Hvala na odgovorima :D. Da je bar 100 km od kuće pa se vučna zove ali 2 km...

pih,kakav si ti bajker :LOL: to zguraš bez beda :mrgreen: jedino ako imas uzbrdice do doma :LOL:
 
A zasto je jednostavno nebi zakrpio i nastavio normalno voziti?
 
mario x said:
A zasto je jednostavno nebi zakrpio i nastavio normalno voziti?
Ako je vozija motor (težina motora i vozača) na izdušenoj zadnjoj, i felga ju je ižvakala u tih par km, to možda i ne bi bila najpametnija ideja.

A opet... 100 ljudi...

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Zvat šlepu zato kaj se guma zbušila, stvarno je svijet otišao na kvasinu  :mrgreen:
 
Guma je otišla u vječna lovišta, a za felgu ti je Dr. dobro rekel. To je onaj 'nadaj se najboljem, očekuj najgore' scenarij. :mrgreen:
 
A sta ce biti felgi, ako nema nekih mehanickih ostecenja vidljivih okom, nista joj nije. Prije ce biti da si sjebao lamele nego felgu
prpa said:
pih,kakav si ti bajker :LOL: to zguraš bez beda :mrgreen: jedino ako imas uzbrdice do doma :LOL:
Volio bih vidit barabu koja ce ga gurati samo 200m a ne 2km  :mrgreen:
 
mate said:
Odguram Dukca 2km bez beda... trening burke, trening...  :LOL:

I to u 5 minuta da bude što manje svjedoka  :wink:
 
Felgi nemre nis bit al guma je eventualno za na zid stavit, felga+tezina motora+ tezina vozaca= sazvakana bocnica.
Ni u kojem slucaju ne ostavljat tu gumu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mate said:
Odguram Dukca 2km bez beda... trening burke, trening...  :LOL:

Na praznoj gumi?  Kako kum Sip kaze, ma pojedem taj ducati sarafic po sarafic ako to napravis  :LOL:
 
Shepa said:
Ako je vozija motor (težina motora i vozača) na izdušenoj zadnjoj, i felga ju je ižvakala u tih par km, to možda i ne bi bila najpametnija ideja.

A opet... 100 ljudi...

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Mislim zakrpio je na licu mjesta,napunio sa dvije tri ampule i nastavio vozit do prve pumpe sa kompresorom i manometrom
barem danas ima svakih načina za gumu pokrpat
 
mario x said:
Mislim zakrpio je na licu mjesta,napunio sa dvije tri ampule i nastavio vozit do prve pumpe sa kompresorom i manometrom
barem danas ima svakih načina za gumu pokrpat
A tooo....
Pa možda nije ima kod sebe.

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone