Kada fotograf snima......

Kocka

New member
,,, pa da vidim jel imate muda voziti se dok ja snimam ???

  Razmislite o ovoj izjavi. :misli:

  Pitao bih dečke dali ih ponese mišljenje o atraktivnoj fotki kada vide fotografa da snima ?
  U tom trenutku ponestaje mišljenja o gumama i zatvaranju zavoja ,
  možda se misli samo na dobru fotku i  samo da struže koljeno po stazi i što veći zaleg
    znaći gube koncetraciju i možda se precijene.
  Mišljenja sam da početnici moraju pripazit , jer fotograf možda nema ni filma i li ćeka nekog
      drugog njegovog frenda.
    Dakle zaboravite na njih.
 
 
 
   
 


   

 
ne znam ja kad vozim, ne vidim nikog, nisma videl ni ljude da padaju ispred mene, samo gledam tri zavoja ispred.
jesi ti razmisljal mozda da nisi dovoljno atraktivan vozacima, mozda da stoji neka polugola trebica sa objektivom od metar, ha?
:mrgreen: :mrgreen: (y)
 
Pametno zboriš!!!  (y)
Samo da se ljudi sjete tog teksta dok prolaze kaj fotografa!




(ja da se znam nagnuti i strugati koljenom, bogme bi se nagnul kad te zagledam)
 
Zanimljivo pitanje...kao i obično kad Kockica provali. (y)
Gotovo od samih početaka hodočašćenja po Grobniku često sam išao u društvu Motopulsera kojima je foto-aparat nezaobilazni dio opreme. Kasnije su se još uključili Saša, Tina i Emil tako da je fotki uvijek bilo na pretek. U ono vrijeme sam još na to i obraćao pažnju i naravno da mi je bio cilj ispasti što bolje. Tko god kaže drugačije mislim da sere jer sam skužio čak i na natjecanjima kako ekipa puši fotografe. E sad, to je bilo onda. Vremena se mjenjaju a s time i neke navike. Ne kažem da me nije briga jer mi je drago imati dobru fotku (kao recimo onu kingovu sa ciljne u nedjelju) ali nije prioritetno. To je ove godine ostavljeno za eventualni pokušaj vraćanja u "đir" koncentracije i ponovnih odlazaka na Grobnik, naravno, ako zdravlje bude dozvoljavalo. Kad smo već kod te teme, moram priznat da mi je fascinantno koliko je, mada nisam stručnjak, kvaliteta tih "vikend" fotografiranja daleko otišla. Prije su Pulseri bili jedini koji bi ti napravili dobru fotku a danas ih ima tonu. Postali ste pravi majstori! (y)
 
ja osobno sam te vidla tu i tam al te nisam baš preveć doživjela.bila sam sva nekak u asfaltu,zavojima i gledala di su ovi brzi da me baš ne pokupe :mrgreen: il ja njih
to je bilo prvi put...a kad se ohrabrim pazit ću da me fotograf ne zezne
 
zweky said:
ja osobno sam te vidla tu i tam al te nisam baš preveć doživjela.bila sam sva nekak u asfaltu,zavojima i gledala di su ovi brzi da me baš ne pokupe :mrgreen: il ja njih
to je bilo prvi put...a kad se ohrabrim pazit ću da me fotograf ne zezne



... ma kaj prićaš , pa dobila si lijepu brončanu boju od Gigine štop lampe, gratis kvarcanje.
      ... pa kam bi ti gledala ????
 
Zweky, si vidla ovo... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.activeboard.com/forum.spark?forumID=51982&subForumID=127628&action=viewTopic&commentID=5820221&topicPage=
 
:LOL:
a vidla sam.....nisam ni niš drugo očekivala od cigare :mrgreen:
 
zweky said:
:LOL:
a vidla sam.....nisam ni niš drugo očekivala od cigare :mrgreen:

Je je sad najbolje da mene okrivite za nekaj.Dajte se malo kontrolirajte bar pred narodom :misli:
 
Cigara said:
Je je sad najbolje da mene okrivite za nekaj.Dajte se malo kontrolirajte bar pred narodom :misli:

Kocka , majke ti pa tko više riskira. Pa treba stajat tam i molit boga da te netko ne pogodi. Samo kad se sjetim kad sam vas u Marofu slikal. A fotografi bi i glavu dali za dobru sliku tak da neznam tko treba više paziti.
 
Da ti budem iskren ja nemogu ni skužit fotografa zato što se borim sa motorom pa nemam vremena
gledati okolo. :jesus: :jesus:
 
Kocka said:
,,, pa da vidim jel imate muda voziti se dok ja snimam ???

  Razmislite o ovoj izjavi. :misli:

  Pitao bih dečke dali ih ponese mišljenje o atraktivnoj fotki kada vide fotografa da snima ?
  U tom trenutku ponestaje mišljenja o gumama i zatvaranju zavoja ,
  možda se misli samo na dobru fotku i  samo da struže koljeno po stazi i što veći zaleg
    znaći gube koncetraciju i možda se precijene.
  Mišljenja sam da početnici moraju pripazit , jer fotograf možda nema ni filma i li ćeka nekog
      drugog njegovog frenda.
    Dakle zaboravite na njih.
 
   
 


... onda padaju i u krugu zagrijavanja....  :mrgreen: :mrgreen:

dok sam slikao a najvise u Rijeckom zavoju vecinom se iskusni vozaci namjestaju i pozdravljaju
dok su oni neiskusni vise usredotoceni na prolazak zavoja.
A navjeci pozer je definitivno Sasa!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
...uvijek se malo pripazi na izgled kad znas da te ceka slikanje...zato su najbolje one slike sa utrka,tad ne vidis nikog,samo motor i stazu ispred sebe (y)
..a definitivno najgore slikavanje je bilo u oscherslebenu za vrijeme nocne voznje kad te u sred zavoja "okine" jedno pet sest aparata sa onim blicevima,oporavljas se jos sljedeca tri zavoja od soka :mrgreen: :mrgreen:

..ovo su mi nekoliko najdrazih "poziranja" sa staze :mrgreen: jednu je slikao sasa,a drugu mislim emil..



 
gepeze said:
A navjeci pozer je definitivno Sasa!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:LOL:... mogu si ga točno zamislit... hahaha...saša maneken!!!  :mrgreen: