kak bit pametan....

izzyracer_84

New member
....u kritičnoj situaciji sličnoj večerašnjoj.....

vrijeme radnje oko 20h večeras na vukovarskoj i savskoj u zg.....izlazim iz parkiga na vukovarsku (u autu sam) i nakon par metara obilazi me neka aprilia ili gilera 125 enduro starije proizvodnje, jbg nisam uspio model prepoznat, a vozi lik kaciga na laktu iza sjedi ženskica, i ostanem paf je8ote kak ga nisam skužio  :shock:  :misli: idemo prema savskoj lik usporava ja ga obilazim i skužim da NEMA SVJETLA UPALJENA (20h) i skrenem na savsku, i sad se treba prestrojit dolazi žuta traka i hrpa auti okolo, uspijem se zgurat i opet tek nakon par metara na savskoj evo ovog opet me obilazi s ljeve strane i pogled prema meni kao kak se vozim  :shock: dobro kak da ga vidim bio je 100tinjak m iza a sad je odjednom pored i nema biser svjetla upaljena  :palacdolje: :palacdolje: na idućem semaforu se okrenuo nije čekao da spustim prozor....

da se razumijemo kak sam i sam (ma i da nisam) vozač i u autu i na motoru gledam jel ima motora na cesti i pazim da ne napravim sranje i propuštam ih i to sve al tak se navečer bez svjetala vozit  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Ak je tako nastavio voziti.... ha, ništa, sutra ćemo pogledati novosti u rubici "Crna kronika"...

Pretpostavljam da bi ga, u slučaju nesreće, trebalo žaliti...?
 
izzyracer_84 said:
....u kritičnoj situaciji sličnoj večerašnjoj.....

vrijeme radnje oko 20h večeras na vukovarskoj i savskoj u zg.....izlazim iz parkiga na vukovarsku (u autu sam) i nakon par metara obilazi me neka aprilia ili gilera 125 enduro starije proizvodnje, jbg nisam uspio model prepoznat, a vozi lik kaciga na laktu iza sjedi ženskica, i ostanem paf je8ote kak ga nisam skužio  :shock:  :misli: idemo prema savskoj lik usporava ja ga obilazim i skužim da NEMA SVJETLA UPALJENA (20h) i skrenem na savsku, i sad se treba prestrojit dolazi žuta traka i hrpa auti okolo, uspijem se zgurat i opet tek nakon par metara na savskoj evo ovog opet me obilazi s ljeve strane i pogled prema meni kao kak se vozim  :shock: dobro kak da ga vidim bio je 100tinjak m iza a sad je odjednom pored i nema biser svjetla upaljena  :palacdolje: :palacdolje: na idućem semaforu se okrenuo nije čekao da spustim prozor....

da se razumijemo kak sam i sam (ma i da nisam) vozač i u autu i na motoru gledam jel ima motora na cesti i pazim da ne napravim sranje i propuštam ih i to sve al tak se navečer bez svjetala vozit  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
trebao si se posluziti kung fu tehnikom kojom je zena uspjela skinutu frenda i kolegu na skuteru. prvo je naglo skrenula desno, kad je vidjela sta se desilo, otvorila je vrata. u tom casu naletava frend na drugom skuteru i sjedinjava vrata s prednjim blatobranom automobila :mrgreen:
 
Pametan je on jako, a i ta zenskica koja ocito nema 2 ciste u glavi kad je s njim sjela! U Zagrebu su vozaci katastrofa! U Slavonskom Brodu dobra vecina nosi kacige (mal je grad i zna se tko sta vozi) i ti ljudi unatoc kacigama budu videni (ako se bas hoce pokazat) a u Zagrebu koji je milijunski grad se mora vozit bez kacige, ko da ce te netko prepoznat ako opet slucajno prodes kraj istih ljudi... :LOL: :LOL:
 
RSbikerica said:
) a u Zagrebu koji je milijunski grad se mora vozit bez kacige, ko da ce te netko prepoznat ako opet slucajno prodes kraj istih ljudi... :LOL: :LOL:
mene uvijek prepoznaju

 
a kužim kad se lik na benelli tornadu u 9om mj vozika bez kacige al ovaj em kaj nema kaj pokazat po tom pitanju i po tom načinu razmišljanja (s kojim se samo da napomenem ne slažem) a da ne govorim kak nisu ni jakne imali a vani 14 stupnjeva i da je bar ak on neće ona mogla kacigu stavit ili bi joj se onda frizura pokvarila  :misli: i to kaj nije imao svjetla upaljena zbilja ne kužim  :palacdolje:
 
Ajde dobro ljudi, možda se je čovjek malo zaboravio.

Možda su mu oči svjetlile :shock:
 
izzyracer_84 said:
a kužim kad se lik na benelli tornadu u 9om mj vozika bez kacige al ovaj em kaj nema kaj pokazat po tom pitanju i po tom načinu razmišljanja (s kojim se samo da napomenem ne slažem) a da ne govorim kak nisu ni jakne imali a vani 14 stupnjeva i da je bar ak on neće ona mogla kacigu stavit ili bi joj se onda frizura pokvarila  :misli: i to kaj nije imao svjetla upaljena zbilja ne kužim  :palacdolje:

Pa cuj,jel ti imas koje drugo objasnjenje osim da bi joj se pokvarila frizura? Vecina tih skuterasa i tipova na R-ovima su sminkici!  Nek se vidi tko se vozi! :palacdolje:
 
RSbikerica said:
...a i ta zenskica koja ocito nema 2 ciste...
Ne vjerujem da bi joj ciste imalo pomogle... :mrgreen: Pobrinuce se za njih dvoje g.din Darwin...  (y)
 
eto i takvi stvaraju sliku o cijelini,nekih zanemarivih par posto daje ljudima poruku da smo svi mi divljaci koji nepazimo sami na sebe a očekujemo da će drugi pazit,ljudi mi smo stvarno u očima drugih građana nažalost samo DIVLJACI :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

:misli: trebali bi se zamislit(nažalost nismo očito svi zaljubljenici u motore očito ima onih koji su zaljubljenu u svoje komplekse pa su našli lječit ih na taj način,ipak je jedan motor s kojim ćeš bit viđen puno jeftiniji od nekakvog automobila za kojim će se netko okrenut i to vjerovatno je nekoliko puta jeftiniji :palacdolje: )
 
Mr_Jack said:
Ne vjerujem da bi joj ciste imalo pomogle... :mrgreen: Pobrinuce se za njih dvoje g.din Darwin...  (y)

joj joj, nemoj spominjat pucanstvu sajta motori.hr prirodnu selekciju u vezi s prometnim nesrecama...ja to izjavio pred neko vrijeme i skoro poceo trazit azil u nekoj drugoj drzavi :LOL:
 
jolly the roger said:
joj joj, nemoj spominjat pucanstvu sajta motori.hr prirodnu selekciju u vezi s prometnim nesrecama...ja to izjavio pred neko vrijeme i skoro poceo trazit azil u nekoj drugoj drzavi :LOL:
Ja sam vec u drugoj drzavi :mrgreen: :LOL:
 
Jucer se malo navozo po gradu ZG je u pitanju frikova bez kacige ko u prici :palacdolje:, a skuterasi kacige ih nosi cca 10% i ti su onda skoro u ful opremi (y)(za ovih 10%), a mene hebe sto nemam hlace al sad bu placa :D!
 
A ja se jučer malo voziko i vidio samo dva skutera na kojima su bili ljudi bez kaciga (od toga jedna mlada dama) i svega dva ili tri motora na kojima su bili tipovi bez kaciga i zo su bili endurače. Mislim da će to sve bit izraženije kad joša mal zatopli pa kad dođu japankice, kratke hlačice, cvilje po zadnjoj modi i tak. Pa onda trebice kao suvozačice, normalno u čehlicama s niskim strukom, topići i tak. Bit će tu još svega za komentirat.
Ma nek se vozi ko kak hoće, baš me briga. Svi bi oni trebali bit dovoljno stari i dovoljno odgovorni da mogu razlikovat opasne situacije od ne opasnih i da se znaju brinut za svoje zdravlje.
 
blagi said:
A ja se jučer malo voziko i vidio samo dva skutera na kojima su bili ljudi bez kaciga (od toga jedna mlada dama) i svega dva ili tri motora na kojima su bili tipovi bez kaciga i zo su bili endurače. Mislim da će to sve bit izraženije kad joša mal zatopli pa kad dođu japankice, kratke hlačice, cvilje po zadnjoj modi i tak. Pa onda trebice kao suvozačice, normalno u čehlicama s niskim strukom, topići i tak. Bit će tu još svega za komentirat.
Ma nek se vozi ko kak hoće, baš me briga. Svi bi oni trebali bit dovoljno stari i dovoljno odgovorni da mogu razlikovat opasne situacije od ne opasnih i da se znaju brinut za svoje zdravlje.

Sve super, nek se svi oblače kak oće, ali neka se u medijim napiše "još jedan neodgovoran šminker nastradao jer nije nosio opremu...", a ne "PRAVI BAJKER nastradao zbog neprilagođene brzine"
- Svjetla su već dulje vrijeme obavezna i na autima, a kolko se ja sjećam na motoru ODUVIJEK !!!
- Kaciga na laktu, a vani nije 30 stupnjeva i još je k tome mrak - PA KO BU TE VIDEL ???

Sve u svemu PITANJE - kaj bi takve trebalo žaliti kada nastradaju ???
Mislim, žao mi je svakog živog bića, ali ovaj je sa sobom vozio curku koja NEZNA i nije KRIVA, ali..... 

Ovaj put HVALA BOGU, ali On ne prašta uvijek !!!
 
Sve je to O.K.

Pješaci trče preko crvenog, auti dime poput lokomotiva, neispravni, bicikli se voze po svim mogućim zonama, ceste su pune rupa (kratera), tuneli bez ventilacije i rasvjete, znakovi nisu ispravni, pa onda motore voze bez kaciga - pa što onda ....

Ekipa koja se vozika bez kacige sigurno to čini svjesno jer je već toliko rastrubljeno
o kacigama da su i vrapci počeli nositi iste.
Pa ako neće - neće , malo će napuniti proračun i možda troškove bolnice, osiguranje im neće isplatiti naknadu za ozljedu itd...

Jedino što u toj priči nije dobro je da nas društvo gleda kroz prizmu ovih primitivaca pa smo svi isti. Kad bi bilo pravne države bilo bi mi svejedno -ovako...

Vjerujem da takva slika pomaže državi da nas dere sa taksama , porezima i cestarinama , a onda se kompleksaši poput NEUKIH doktora samo ulizuju svojim
tekstovima ( valjda u ovoj zemlji ima neka institiucija koja prati ovakve svari - pa ako liječnik može izgubiti licencu radi pogreške - što bi ovom trebalo napraviti?
tip nema elementarnog znanja)

možeš biti pametan ali samo za sebe - sorry nije prelazno  :mrgreen:



 
Tip je stvarno neodgovoran, dobro kaciga, iako je i to bezveze, al još bez svjetala pa kad ga neko ubije bit ća sam kriv
 
neznam više kaj o takvim ljudima reći... Treba to nekak iskorjenit ali kak više?!?!?! moto klubovi se trude edukacijom, policija povečala kazne za takve prekršaj ali opet..... :?
 
MA idiot,a ni ta sa njim nije nista pametnija!?Misli najjaca faca,pa kad jednoga dana vidi kako je slomljenih prsti kupiti zibe po podu,onda ce mu biti malcice zao!
To bi trebalo uza zid pa :cigle:
,jer nas radi takvih gledaju sa podozrenjem,bez obzira sto se neki trude,a neki samo da pokazu da oni voze motor,zaista je zalosno sto cak i na papiru spadamo svi pod istu kategoriju!? :palacdolje:!!!