Kakav frajer...

Status
Not open for further replies.

letecideda

Member
U ponedjeljak sam bio na Ininoj pumpi u Dugavama. Dopelja se dečko kakvih dvadesetak godina na novom stroju,crveno bijeli,potpuno novi,nema ni jedne mrlje na sebi,vidi se da je nedavno izašao iz dučana. Dečko ima novu jaknu u bojama motora,novu kacigu,vidi se na prvi pogled,sve novo. Natoči gorivo za 134 kn, vrati pištolj u pumpu, sjedne na strojčeka i gas...
Normalno,tablice  nema...
Izađe Inin radnik van,postavi neku kantu ispred tog aparata i u kućicu,piše zapisnik,papirologija...
Veli mi,svakodnevna pojava...
Za mene koji imam podosta godina to je obična krađa, nikakav mladenački nestašluk ili neki oblik protesta protiv "divljeg kapitalizma"...
Što vi mislite o tome?
 
letecideda said:
U ponedjeljak sam bio na Ininoj pumpi u Dugavama. Dopelja se dečko kakvih dvadesetak godina na novom stroju,crveno bijeli,potpuno novi,nema ni jedne mrlje na sebi,vidi se da je nedavno izašao iz dučana. Dečko ima novu jaknu u bojama motora,novu kacigu,vidi se na prvi pogled,sve novo. Natoči gorivo za 134 kn, vrati pištolj u pumpu, sjedne na strojčeka i gas...
Normalno,tablice  nema...
Izađe Inin radnik van,postavi neku kantu ispred tog aparata i u kućicu,piše zapisnik,papirologija...
Veli mi,svakodnevna pojava...
Za mene koji imam podosta godina to je [size=4pt]obična krađa[/size], nikakav mladenački nestašluk ili neki oblik protesta protiv "divljeg kapitalizma"...
Što vi mislite o tome?

nista drugo  (y)
 
...pa ak se toliko istovario za motor i opremu,nije ni čudno kaj nema za gorivo!  :mrgreen:
 
    ...možda mu se žurilo  :wink:. I ja bi tako ponekad, da ne gubim vrijeme, al mi je motor previše prepoznatljiv, skidanje tablica ne bi pomoglo  :mrgreen:...
 
OldBoy said:
    ...možda mu se žurilo  :wink:. I ja bi tako ponekad, da ne gubim vrijeme, al mi je motor previše prepoznatljiv, skidanje tablica ne bi pomoglo  :mrgreen:...
to ti je sranje...isto kad imaš jedinu vtr-ku u krugu od 100km :LOL: :LOL: :LOL:
 
Daemona said:
da probam..dorothy sigurno ne bi htjela upalit neko vrijeme :LOL:
da da...ili to...onako sramota...verglaš, a ona mrtva hladna :LOL: :LOL:
 
to je sitna kradja i samo pokazuje koliko je taj glup u zivotu..134kn..e bas ce se obogatit od toga.
Ja bi to lako rijesio..u INi mogu angazirat privatnog detektiva na motoru naravno..sjedi na benzinskoj i laganini snimaj..polako za tim kretenom pa kad se sparkira vidis gdje stanuje ko je sta je sve fino snimis i onda na sud..platice za sav manjak u zadnjih 3mjeseca :mrgreen:
 
karadolo46 said:
to se neko hvali ili...    :mrgreen:
uopće ne...sranje je jer moraš stati pandurima jer svi znaju čija je....nemreš pobjeći na naplatnima jer svi znaju čija je...o benzinskoj da ne pričam... :LOL: :LOL: :LOL:
 
pa rečeš da je bio jaran iz bosne s onom načipanom na 200ks...  isto izvana izgledaju, boja felgi sve paše...    :LOL:


vaša nema jedino veliki čip pod sicom... :mrgreen:
 
karadolo46 said:
pa rečeš da je bio jaran iz bosne s onom načipanom na 200ks...  isto izvana izgledaju, boja felgi sve paše...    :LOL:


vaša nema jedino veliki čip pod sicom... :mrgreen:
ima još jedan problem....koliko jarana iz bosne visokih 193 sa dugom plavom kosom poznaješ :misli:...ja nijednog :LOL: :LOL:
 
oracle said:
ima još jedan problem....koliko jarana iz bosne visokih 193 sa dugom plavom kosom poznaješ :misli:...ja nijednog :LOL: :LOL:

      ...e jebiga, sada se ipak hvališ  :mrgreen:
 
oracle said:
ima još jedan problem....koliko jarana iz bosne visokih 193 sa dugom plavom kosom poznaješ :misli:...ja nijednog :LOL: :LOL:


da ko fol sad...  ne smiš reć tu... priznaj... :jesus: :mrgreen:
 
Kako je Malaga već rekao, ide radnicima sa plaće, barem na Tifonu.... :palacdolje: :palacdolje:

Zato nemojte radit takve pizdarije (y)
 
Status
Not open for further replies.