Kakav je ovo stroj?

rhythm

New member
Z 750
http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-609272/

Mislim, znam kakav je, ali, ima li ga tko?
Kak se ponaša?
Jel ovo ok cijena?
i tak...
tnx
 
Izgleda jako dobro ocuvan i za prave ljubitelje ovo i nebi trebala biti neka cifra
 
izgleda, da.
trebam ipak više informacija o vrlinama i manama istog.
tnx  (y)
 
motor je džabe ako je uživo ovakav kao na slici.mana je dihtung poklpca ventila i nisam čuo za drugo  (y)
 
a kad sam ja stavljo u oglasnik za 1000€ u original stanju, niko nije riječ reko...
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,162274.msg2505796.html#msg2505796
 
pa tko još gleda oglase na forumu??  :misli:


:mrgreen:


i jel prodan?

 
rhythm said:
pa tko još gleda oglase na forumu??   :misli:


:mrgreen:


i jel prodan?

ne znam, treba nazvat...
korektan lik bio kod mene pa popričali.. prodaje ga samo zato jer mu trebaju novci, a za nekog kome to nešto znači, motor je jeben...

 
hotazmaj said:
Izgleda jako dobro ocuvan i za prave ljubitelje ovo i nebi trebala biti neka cifra





Kako nije? Svaka čast tom motoru, ali u puno boljem stanju smo nosili stare Kawe i Honde sredinom 90-ih iz Italije i prodavali po 2-2500 Dm...A od tada je prošlo 15 godina....Nije to pali i vozi, niti je temeljito obnovljen pa da ima kolekcionarsku vrijednost...To je motor sa 100 prolblema , ako ga netko kupuje za vozit. Ma biži od toga...To ne može vridit više od 4-5000 kn...
 
Bob Rock said:
To je motor sa 100 prolblema , ako ga netko kupuje za vozit. Ma biži od toga...To ne može vridit više od 4-5000 kn...

(y) s ovim se apsolutno slažem
 
Bubbica said:
Ma vidi vraga, pa ona je strucnjak i za motore , a ja mislio samo za................  :jesus:

naravno da znam kad je restauracija tj stavljanje u pogon suzukija 750 iz  :misli: 84´god  :misli: išlo iz moga đepa ... posebno me fasciniralo kada nam se u voznji razletilo deklo a nogavica do kolina bila crna od ulja  :palacdolje: pa smo stali, pokupili djelove po cesti i lagano kuci u prvoj dok je ulje šikljalo na sve strane  :palacdolje:

ah što volim oldtajmere .... pogotovo ako nisu u mom vlasništvu  :mrgreen:
 
Jelky said:
naravno da znam kad je restauracija tj stavljanje u pogon suzukija 750 iz  :misli: 84´god  :misli: išlo iz moga đepa ... posebno me fasciniralo kada nam se u voznji razletilo deklo a nogavica do kolina bila crna od ulja  :palacdolje: pa smo stali, pokupili djelove po cesti i lagano kuci u prvoj dok je ulje šikljalo na sve strane  :palacdolje:

ah što volim oldtajmere .... pogotovo ako nisu u mom vlasništvu  :mrgreen:

Hmmmm mala, jos malo i promijenit cu misljenje o tebi i pokusavat te samo zamisliti sa kuhačom, mislim da bi ti izgleda bolje pasao neki okasti kljuc, recimo 32  :jesus: (mislim da bi se osmica izgubio u tvojoj rucici) :LOL:
 
Bob Rock said:
Kako nije? Svaka čast tom motoru, ali u puno boljem stanju smo nosili stare Kawe i Honde sredinom 90-ih iz Italije i prodavali po 2-2500 Dm...A od tada je prošlo 15 godina....Nije to pali i vozi, niti je temeljito obnovljen pa da ima kolekcionarsku vrijednost...To je motor sa 100 prolblema , ako ga netko kupuje za vozit. Ma biži od toga...To ne može vridit više od 4-5000 kn...

to kaj herr Bob kaze, super motor i izgleda kao odlicna baza, ali samo kao 2. motor u kuci,
imas jedan z avoziti se i ovakav z aslaganje i gust nedjeljom na kavu,
naravno osim ako ga bivsi vlasnika nije temeljito i u potpunosti obnovio,
ali cisto sumnjam
 
slazen se,da je restauriran u pravom smislu te rici,imao bi drugu cjenu.ljudi ofarbaju motor pa stave da je restauriran. :mrgreen:

tako je u vecine,ne mora znaciti da je i ovaj. :D
 
rhythm said:
Z 750
http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-609272/

Mislim, znam kakav je, ali, ima li ga tko?
Kak se ponaša?
Jel ovo ok cijena?
i tak...
tnx
e moj čovik,ako imaš koju kunu radije uloži u štagod novije,pa i lošije marke,jerbo kupiš li ovo nikad šolde u žepu-to ti je vrića bez dna 
 
Znam jednog koji je kupija z 400 j u odličnom stanju...Donija sam mu ga iz Ancone...Gume, faz lanac ,lanac i lančanici, servis, štelovanje karburatora, akumulator i još par stvari su ga koštale ka pola motora. Na kraju balade mu je probija rezervar od ruzine i mora ga je piturat....E onda mu se više nije sviđa jer nije bija originalan , pa ga je proda :LOL:...
 
Mislim da se s nekim izjavama ovdje mnogi na temi "Stari motori" nebi slozili, (iskreno govoreci - ni ja :wink:)...
 
uf, kad bi se kužio u mašine ko što znam matematiku...odmah bi ga kupio, al jebiga lakše je po papiru pisat..stoga..ako nisam uzeo boldor 1980 godište, neću ni ovaj  (y)...iako mi se to sviđa  :(