kako da embedd youtube video

Status
Not open for further replies.
Daj nemojte cosmosu objašnjavat kak da to napravi...zatrpat će vam forum videima iz Australije...sex sa klokanima, koalama,zmijama,gušterima,krokodilima...i sl. :mrgreen:
 
Alen said:
Svi linkovi na youtube i slične siteove se automatski konvertiraju u video.

Kad želite zaustaviti prikazivanje videa i preći na drugi, koristite desni klik na video i "Stop download" inače se video nastavi skidati i kad stisnete stop / pauzu i usporava vašu internet vezu...

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,219399.new.html#new

Ne znam jel to samo meni ne radi ili se drugi srame,ali meni to ne funkcionira  :misli:
 
ADAM said:
Ne znam jel to samo meni ne radi ili se drugi srame,ali meni to ne funkcionira  :misli:

Ne funkcionira na linkovima koji nisu s youtube-a.  :wink:
 
ADAM said:
Ne znam jel to samo meni ne radi ili se drugi srame,ali meni to ne funkcionira  :misli:

Šta to točno ne funkcionira? Ne vidiš video poviše ili ga ne možeš staviti?
Probaj staviti zadnjih flash player... http://get.adobe.com/flashplayer/
(bilo koji od zadnih godinu-dvije bi trebao raditi)

Priest said:
Ne funkcionira na linkovima koji nisu s youtube-a.  :wink:

Nije samo youtube, već za video i audio sa preko 200 web stranica (video, vijesti i sl.) jedino za break.com vidim da ne radi iako piše da bi trebao...

Ali kako se zbog ovog plugina teme otvaraju 10 puta sporije i kad nema videa, još ćemo vidjeti hoće li ostati...
 
Alen said:
Ali kako se zbog ovog plugina teme otvaraju 10 puta sporije i kad nema videa, još ćemo vidjeti hoće li ostati...

nisam primjtio, meni isto otvara, a naravno da ce se otvarati mrcu duze dok ne pokupi video sa drugo izvora

ima prednosti ovo odma dobiješ naziv video clipa i vizualno ga vidiš,
jedino me nervira da barem jubito ne mogu odam u u player staviti tipku stop (95% ljudi ne zna za RMB), svi su u prednosti s time, njima smanjuše promet a i sebi...
 
fjaka said:
nisam primjtio, meni isto otvara, a naravno da ce se otvarati mrcu duze dok ne pokupi video sa drugo izvora
za sada nije znatno, ali vidi se točno koliko treba za generiranje stranice na dnu, prije bi bilo nešto reda 0.045 sec, sad je 0,45 sec - znači točno 10x sporije... a zna biti i preko sekunde. Nije riječ o brzini učitavanja koja može različito trajati ovisno o brzini veze i reakciji youtube servera, već vremenu u kojem se sama stranica generira na serveru, prije nego krene put browsera. Program analizira svaki post imao on linkove ili ne, pa zbog toga potraje.
Smanjiti ću sad sa ovih 200 podržanih portala na par popularnih, možda malo ubrza, no sve u svemu nije ništa kritično za sada ;)

Edit:
Evo u prilogu liste podrzanih, malo je brze...
 
Status
Not open for further replies.