kako do sarajeva

črnomerec

Well-known member
dakle 18. ovog mijeseca draga i ja spremamo se na izlet do crne gore kroz bosnu,mozda i do makedonije,sve ovisi koliko cemo dana potrosit po bosni,plan je vidjet  jajce,travnik,sarajevo,mostar,međugorje,metković,dubrovnik i crnu goru,od sarajeva na dalje mi je sve nekako jednostavno,jedino neznam kuda je najbolje do sarajeva? :misli:
 
Zavisi koji dio koliko poznaješ, koliko si puta kud prošao, no ako ti nije bed nabijati kilometre i uživati u prirodi ja bi išao zagreb - bihać pa mislim da je to Ključ, skrenuo prema banja luci i onda prema jajcu. Dalje je jednostavno.
 
mislim da bi ti najbolje bilo doci do Banja Luke pa onda dalje

Banja Luka - Jajce - Bugojno - Jablanica - Metković - (po magistrali do Dubrovnika) vecinom se ide samo ravno kroz bosnu i to je to uglavnom..  i ako nemas potrebe ici u sarajevo to je idealno..
 
Tihomiy said:
mislim da bi ti najbolje bilo doci do Banja Luke pa onda dalje

Banja Luka - Jajce - Bugojno - Jablanica - Metković - (po magistrali do Dubrovnika) vecinom se ide samo ravno kroz bosnu i to je to uglavnom..  i ako nemas potrebe ici u sarajevo to je idealno..
Covjek pita kako doci do sarajeva, a ti mu predlozis djir po bosni koji zaobilazi sarajevo...  :mrgreen:
 
Ja bih definitivno preporučio cestu Tuzla-Sarajevo ... bilo kad ideš tamo ili kad se vraćaš ... ali je cesta zaista odlična...  (y)


Inače, do Sarajeva ti je najbolje ići cestom...  :mrgreen: :jesus:
 
26My_L9ua9OhroP7BKFqGRNU2QQUT4HP5i8mFyOnXWmek_hUhQiwnsUhFXRfS9snHbRhL9s1m9EyzqdWZTJAvWmOGo0x3YJrsQu1u=ursr5=pI1eFvrp5uJ2oqHoqZ1WJsnHYH=JwooHHuwxwmWeWwrm-HOm34qmXOHD3nn1m95vsJH1mw35BOIuw0-dRVuw4qBOI5w4aBOI5w45DOP5w3bwvI5w3-wvJ5w3rxPO5w2bxvQ5w26=ws5w2rvQz5w1bxQ_5w161x25w0b2x25w06CRv5wzbDRx5wz-YxQ5wz6YRP5wybcxT5nD8Lgk

Ovako to preporuča Michelin ... Sretan put.
Lijep pozdrav!
 
Obavezno od banja luke prema jajcu,dolina vrbasa....
 
to je jedina cesta do jajca?mislim da mi via michelin izbacuje neku koja neide uz vrbas
 
ima u mjenjacnicama?ja trazio danas u banci,rekli da se mora narucit,pbz.onda gibam sutra u mjenjacnicu (y)