kako dopremiti skuter na more

AGIT za relaciju Sisak _Split za skuter tražili 200,00 kn

dogovorio sa auto prijevoznikom 100,00kn Utovarna rampa ,paleta nisam ga požurivao obavija  posa za 15 dana(kad mu je bilo zgodno )
 
...city express traži 492+pdv za prijevoz do Hvara...ne treba posebno pakirati skuter, samo skinuti retrovizore i kofer...

Intereuropa traži 682 kune sa pdvom...mora bit na paleti, karton, gurtne...
 
city express vozi samo skutere do 50ccm, bez obzira na dimenzije. agit vozi svaki dan i ne treba paleta. cijena im je oko 500 kn (PDV uključen) do DU
 
SRka stigla na Hvar u kombiju City expressa, za 600 kuna, stigla je bez ogrebotina... (y)

Vjeko mi je kupio dvije tute, one male kacigice za vožnju skutera ljeti... (y) (y) (y) (y)
 
moj savjet je da ne tovaris skuter u vlak it akve gluposti...najbolje je da sjednes na njega i odvezes se gdje hoces  :D ak je moj lega koji ima 100 kila mogo na Aeroxu iz Osijeka do Splita onda stvarno svatko moze  :LOL:
 
alk_os said:
moj savjet je da ne tovaris skuter u vlak it akve gluposti...najbolje je da sjednes na njega i odvezes se gdje hoces   :D ak je moj lega koji ima 100 kila mogo na Aeroxu iz Osijeka do Splita onda stvarno svatko moze  :LOL:

I kako se lega osjeća nakon tjedan dana puta  :misli:  :LOL:
 
slazem se s roxom  :D sta vam fali...na svakoj drugoj benzis tanete na pivo i super vam je hehe