Kako impregnirati jaknu od cordure

silvije

New member
Naime imam IXS jaknu od cordure i na etiketi sa unutarnje strane piše da sa vremena na vrijeme treba obnoviti impregnaciju.Sada,to je vjerovatno impregnacija da jakna ne propusti vodu  :misli: ili??? Ako ko znade o kakovoj se impregnaciji radi i gdje ima za kupit u okolici Splita? THNX  :mrgreen:
 
Nazovi Šepića on ti sigurno zna kaj se IXS jakni tiče i održavanja najviše!

www.motooprema.hr
 
Pitbull said:
Nazovi Šepića on ti sigurno zna kaj se IXS jakni tiče i održavanja najviše!

www.motooprema.hr
Ma mogao sam ja nazvati nije neki problem ali mene zanimaju iskustva ekipe koja ima više iskustva u tim stvarima od mene i dali je potrebno to raditi ili nije i kakova su iskustva.Može meni on u Šepića nabajati šta hoće kako ću bit siguran da mi ne prodaje maglu i sl.  :mrgreen:
 
silvije said:
Ma mogao sam ja nazvati nije neki problem ali mene zanimaju iskustva ekipe koja ima više iskustva u tim stvarima od mene i dali je potrebno to raditi ili nije i kakova su iskustva.Može meni on u Šepića nabajati šta hoće kako ću bit siguran da mi ne prodaje maglu i sl.  :mrgreen:

ja sam ju već triput oprao u mašini i bar tolko puta pokisnuo, nisam je nikad impregnirao... možda budem obočnim sprejem, ima u svakom dućanu cipela - sprej za tekstil ne za kožu.