Kako je najbolje pregledati skuter koji je u malo daljem gradu...

BeLa-Vg said:
Jel još rolaš? :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:
bozoou said:
:misli:  Nekima motor služi kao prometalo...ne kao pussy magnet ;)

P.S. skuteri ionako slabo odrađuju tu ulogu.

u mom selu su ti piŠke-kajne pusi- :jesus: i da...meni su siguro magnet za PUSSY aka piŠke moja dvokotačna prometala :0648:
budaaaloooo :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

nikako ti da ubereš što je pjesnik htio reč :jesus: jebalo te 100 kn da te jebalo :mrgreen:

sorkaČ biker4life-poteže me za jezičinu u tvom  pješčaniku :LOL: :LOL: :LOL:
 
Slika ti sve govori, ili da ti ja napišem; cijeli lakiran, sjedalo izgubilo svoju 'crvenu' boju, nema retrovizore, zadnje svijetlo od Nexusa 500 (starog), nema plastični poklopac na mašini, nema zadnji blatobran, km ??..., u Zagrebu imaš puno boljih (Njuškalo nabrzaka).
 
E pa vidiš, ti se ceriš na pojam rolanje jer stvaraš pretpostavke. A imaš inače segment rolanja koji svakako nije za pipice i zove se inline skating ili extreme rollerblading.

..i meni je to magnet pussy i način da upoznam ljude koji dijele istu strast diljem hrvatske i dalje, i popijem s njima cugu ..i tako dalje i tako bliže.  Ne moraju svakome to biti motori...tako da se meni čini da ti ne ubireš što pjesnik hoće reći ;) Zvučiš mi kao da si zaglavila u pretpostavci da su motosusreti jedini način da se upoznaju ljudi...a tko nije tamo, nije socijalan. LOL pjesniče.
 
Stradko said:
Slika ti sve govori, ili da ti ja napišem; cijeli lakiran, sjedalo izgubilo svoju 'crvenu' boju, nema retrovizore, zadnje svijetlo od Nexusa 500 (starog), nema plastični poklopac na mašini, nema zadnji blatobran, km ??..., u Zagrebu imaš puno boljih (Njuškalo nabrzaka).

Hvala na ovom uvidu!