kako skrpat skuter

Eladio said:
samo malo.. pa ja sam imao prilike cuti vise puta da odvjetnik se naplacuje od njih , pa nisi ti taj koji je kriv pa da i to placas  :misli:
ja isto imam jedan spor i odvjetniku ide postotak
kad ti daju prvu ponudu i žališ se onda druga bude nešto viša, a ako se tu žališ onda će to potrajat. Ali nemoj odustat, na tome se ogromne pare dižu samo dobrog odvjetnika nađi šta prije, jer te onda on vodi kroz sve to i govori ti šta da rečeš doktoru i ima tu još caki da se dobre pare izvuku 
ja sam ga našo nakon 2 mj i reko mi je da me on od početka vodio da bi se tu radilo o još većoj svoti  (y)
 
Ne vjerujem da ćeš dobiti više od toga, skuter ti je star 11 godina, a osim toga za vozila oni isplaćuju po katalugo koji izdaje CVH gdje imaš popis procjenjene vrijednosti za sva vozila, i od te procjenjene vrijednosti ti isplate 70% (koliko sam ja upoznat)

Edit:
Št se tiče odvjetnika, odvjetnici uzimaju postotak od onoga što izvuku, ali im i osiguranje nešto plati. Meni odvjetnik uzima 10%, al sad nedavno kad sam dobio ponudu za ozljede je pisalo da za odvjetničke usluge su voljni isplatiti 3000kn
 
SM rules said:
ja isto imam jedan spor i odvjetniku ide postotak
kad ti daju prvu ponudu i žališ se onda druga bude nešto viša, a ako se tu žališ onda će to potrajat. Ali nemoj odustat, na tome se ogromne pare dižu samo dobrog odvjetnika nađi šta prije, jer te onda on vodi kroz sve to i govori ti šta da rečeš doktoru i ima tu još caki da se dobre pare izvuku
ja sam ga našo nakon 2 mj i reko mi je da me on od početka vodio da bi se tu radilo o još većoj svoti  (y)
meni vec odvjetnik vodi slucaj al samo za tjelesne ozljede a za ovo mi nije nista reka  a probat cu sam poslat zalbu pa 100 kn 100kn nije bitno necu ih na ulici nac
 
al dobro uglavnom to osiguranju saljem to me zanimalo a pravnik mi je pisa zalbu od dvi strane pa valjda nesto valja  (y)
 
nek ti onda taj odvjetnik pošalje osiguranju da se ne slaže a ponunuđenom cifrom, osiguranje će ti sigurno povećat cifru više nego što bi povećalo da sam pošalješ! provjereno (y)!
 
kajjeee said:
nek ti onda taj odvjetnik pošalje osiguranju da se ne slaže a ponunuđenom cifrom, osiguranje će ti sigurno povećat cifru više nego što bi povećalo da sam pošalješ! provjereno (y)!

S ovim se u potpunosti slažem jer sam nažalost imao iskustva  s istim.