Kamera go pro

giantMC said:
naravno da je.. 100€ ostane u dzepu a kamera koja je u drugom dzepu trenutno nema ravne na trzistu sto se tice sportskih nosivih kamera

Jedino ti ostaje garancija koje nemas i ako se nedaj boze sta pokvari nahebo si  :misli:
No mislim da je mogucnost vrlo mala i isplati se reskirati
 
nebi reko, oni posluju samo sa ovlastenim dealer-ima, tako da vecinom su to ducani na ebay-u, i preporucam da se kupi od ducana a ne od privatne osobe.. ja sam dobio kameru sa greskom, poslo natrag i dobio novu..
 
giantMC said:
nebi reko, oni posluju samo sa ovlastenim dealer-ima, tako da vecinom su to ducani na ebay-u, i preporucam da se kupi od ducana a ne od privatne osobe.. ja sam dobio kameru sa greskom, poslo natrag i dobio novu..

Vidis, pohvalno
Znaci ipak ima garancija?
Ovaj link sto sam dobio je izgkeda od ducana, tako da se mogu pouzdati..
 
naravno da ima garancija, ako nista od proizvodjaca kojeg mozes direktno kontaktirat (y) ja sam kontaktiro i jedne i druge i oboje su mi rekli da posaljem natrag, poslo sam natrag ducanu, bili su brzi i profesionalni i nikakve lose komunikacije pa nisam ih htio zaobilazit, nisu oni krivi
 
giantMC said:
naravno da ima garancija, ako nista od proizvodjaca kojeg mozes direktno kontaktirat (y) ja sam kontaktiro i jedne i druge i oboje su mi rekli da posaljem natrag, poslo sam natrag ducanu, bili su brzi i profesionalni i nikakve lose komunikacije pa nisam ih htio zaobilazit, nisu oni krivi
A hebi ga onda, sta mi drugo preostaje no naruciti je  :mrgreen:
Koliko, 3-4 tjedna isporuka?
 
kako se veze nosac kamere za kacigu ?
nosac na ljepilo ?  
 
markookram said:
kako se veze nosac kamere za kacigu ?
nosac na ljepilo ?  


kacigaskamerom.jpg
 
Bubbica said:
A hebi ga onda, sta mi drugo preostaje no naruciti je  :mrgreen:
Koliko, 3-4 tjedna isporuka?


meni je doslo mislim prvi put za 10 dana a drugi put skoro 3tj.. brzo dodje.. ovisi kolko je drze na carini.. al vele ti da je standard 2-3 tjedna
 
giantMC said:
meni je doslo mislim prvi put za 10 dana a drugi put skoro 3tj.. brzo dodje.. ovisi kolko je drze na carini.. al vele ti da je standard 2-3 tjedna

Prihvatljivo, nemre bas drugi dan tu biti..
Na koju carinu si ti to poslao?
Koji grad?
Da znam gdje ce brze to srediti ..
Pase mi Zagreb, Šibenik, Zadar ..
 
markookram said:
kako se veze nosac kamere za kacigu ?
nosac na ljepilo ?  


u motorsport paketu dobis vakumski nosac, 3 ljepljiva (2 ravna i 3 zakrivljena), 3 sarafa (1 duzim 2 kraca), par ovih klipera koji udju u te nosace i kablovinje, s-video, hd i usb, bateriju i druga vrata za kuciste (jedna su poluotvorena druga zatvorena vodonepropusna, mislim da i jos rezervnu brtvu dobis.. neznam di mi je kutija sad

uglavnom sta je u kojem paketu --> www.goprocamera.com
 
Bubbica said:
Prihvatljivo, nemre bas drugi dan tu biti..
Na koju carinu si ti to poslao?
Koji grad?
Da znam gdje ce brze to srediti ..
Pase mi Zagreb, Šibenik, Zadar ..


ja sam slao doma tak da je meni islo u zagreb.. neznam kak se bira carina.. uglavnom jednom kad te kontaktiraju sve je brzo gotovo, jedino im je glupo radno vrijeme sa strankama.. osim ak na paketu nije cijena onda ti odmah dodje doma sa uplatnicom za pdv, platis postaru i sve5
 
Uf koja rasprava. Dodje mi krivo radi cijene. :) Btw, ja sam platio 300 USD i 25 USD next day isporuku u Chicago. To je ispalo cca 1.900kn i imam garanciju i racun direktno od proizvodjaca. U biti, garancijski list ne isporucuju vec je dovoljan racun sto su mi potvrdili mailom. Kameru mi je doma dofurala frendica. Eto. :)
 
pbc250 said:
Uf koja rasprava. Dodje mi krivo radi cijene. :) Btw, ja sam platio 300 USD i 25 USD next day isporuku u Chicago. To je ispalo cca 1.900kn i imam garanciju i racun direktno od proizvodjaca. U biti, garancijski list ne isporucuju vec je dovoljan racun sto su mi potvrdili mailom. Kameru mi je doma dofurala frendica. Eto. :)

A cuj, bolje pitat no popusiti
A koliko vidim kritike na GO-PRO nema, same pohvale
Tako da bih to pod hitno kupio..
 
Pa eto, moj primjerak ti stoji nekoristen i na prodaju je. Pa kaj je cijena tolko losa?

BTW, kamerica je u ZG i dostupna je odmah.  (y)
 
pbc250 said:
Pa eto, moj primjerak ti stoji nekoristen i na prodaju je. Pa kaj je cijena tolko losa?

BTW, kamerica je u ZG i dostupna je odmah.  (y)

platio si 1900kn kameru (uracunata postarina), i sada,
prodajes istu za 2300kn, i to,

rabljenu,

bez mogucnosti reklamacije.
a ista na ibeju 1800kn.

:misli:
 
sad ispada kao da čovjek hoće zaraditi  :misli: