Kamera

Status
Not open for further replies.

LukaSokol

Active member
Pozdrav,
Pošto nemogu otvoriti temu pod rubrikom "razne rasprave i zanimljivosti" primoran sam otvorit ovdje :D
Da li ima netko iskustva sa akciskim kamerama po 40-50 dolara sa Aliexpressa, Gearbest-a, eBay itd
Da li se to isplati uzimat, kakva je kvaliteta slike, da li ta kvaliteta slike ide barem do realne HD rezolucije, makar na skoro svima pise 1080p (Full HD) ali kamera za 40-50 dolara nemoze sigurno isporucit Full HD, to sam svjestan..
Realno, go pro je tu "mama" sta se tice akciskih kamera, ali meni kamera netreba za profesionalnu upotrebu nego amaterski, radi fore i zaje*ancije i da se snimi nesto po malo sa svakog motosusreta
Ako je tko kupovao kameru sa navedenih stranica i da je dobra i da je zadovoljan s kamerom s obzirom na cijenu,  neka stavi link ako nije tesko, bio bih zahvalan
:afro:
 
jedna od tisuću..

http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=246645.msg4819294#new
 
Uzeo sam s eBay-a neki SJ4000 kopiju kopije i ta ne valja apsolutno ništa... Snimka je otprilike kao da si snimao gedorom 12. (al dobro... uz nju je došla hrpa razno raznih nastavaka koje sam iskoristio na sljedećoj kameri, a došlo bi me isto toliko da sam išao kupovati odvojeno :p )
Onda sam uzeo s GeekBuying-a ThiEYE i60e koji je bio na akciji i izašlo me taman oko 50-ak $ i stvarno sam prezadovoljan snimkama. Imaš na youtube-u snimke
 
Status
Not open for further replies.