Kapelski kresovi

fredi said:
Čox jeli došla crna oluja!!!!! :mrgreen:
Sorry Fredi, još jedanput ću ti reć da nije storm nego STROM :jesus:
Ali ne, nije još došao. Svi su prodani, a novi još nisu došli. Guraju ih iz Japana :LOL:, a kad dođu onda ću bit na milost i nemilost jednom pizdeku koliko će ga zadržat na homologaciji :(
 
Čox said:
Sorry Fredi, još jedanput ću ti reć da nije storm nego STROM :jesus:
Ali ne, nije još došao. Svi su prodani, a novi još nisu došli. Guraju ih iz Japana :LOL:, a kad dođu onda ću bit na milost i nemilost jednom pizdeku koliko će ga zadržat na homologaciji :(
Znam,znam ne se jadit...nisam htio da se preko mene otkrije koji motor uzimaš.Meni je Erna rekla da jedan iz Bribira uzima stroma,i ja sam skužil da si to ti.
A šta se tiče homologacije tu ti nema problema.Meni je to bilo rješeno u jedan dan,još je bio sa ABS-om.
 
AnteK said:
Daj ne seri, ja sam naguravap potpuno novi TDM i Africu Twin, koji
nisu mogli upaliti, i što? A to su kakti vrhunski pouzdane pile  :mrgreen:

Ne serem,nego zaključujem!  :shock: Jedino je mati Dukac prdnul nakon 7 km!  :palacdolje: Ovaj je ipak zdržal 265 km!  :jesus:  :LOL:  Dakle ne pljujem ja po KTM-u samo konstatiram da u moju garažu ne bu ušel!  (y)
 
Čox said:
a kad dođu onda ću bit na milost i nemilost jednom pizdeku koliko će ga zadržat na homologaciji :(
:jesus:

kak stojimo sa janjetinom?  :mrgreen:
 
Bandit said:
:jesus:

kak stojimo sa janjetinom?  :mrgreen:
Još trčkara po livadi tak da bude svježa :mrgreen:, a imam nešto i u škrinji ali bu to vjerovatno bilo premalo s obzirom da će i bebač uskoro :banana:
 
Čox said:
Još trčkara po livadi tak da bude svježa :mrgreen:, a imam nešto i u škrinji ali bu to vjerovatno bilo premalo s obzirom da će i bebač uskoro :banana:

cudna kolica kupujes  za bebaca  :LOL:
 
Čox said:
moram ga odmalena učit šta je motor a šta skuter (multipraktik) :jesus:
  da samo ga uci ali mu stavi pomocne kotacice odosmo u off, sretno prijatelju s novom pilom i nadam se da do kraja godine stigne i kod mene (y)
 
Čox said:
Još trčkara po livadi tak da bude svježa :mrgreen:, a imam nešto i u škrinji ali bu to vjerovatno bilo premalo s obzirom da će i bebač uskoro :banana:

Danas su došla dva komada...i sljedeći tjedan opet nekaj dolazi...u kojoj je turi tvoj?  :mrgreen:
 
A bog te pita u kojoj turi :misli:
Moram pitat "eurorent" komada jel to to ili se moram još strpit :?