Kaptol Cargo dobro iskustvo?

Bump

Active member
eto da za promjenu neko i o njima nešto ljepo kaže...
uzeo sam od njih motor...rekli treba se čekat 2 tjedna..reko dobro i kad gle motor došao na dan kada su rekli :shock:(nevezano za njih to mi se u hrvatskoj i balkanskon načinu poslovanja rijetko desilo)
stim da je i prodavać kad sam se došao tek raspitivat za motor bio prva liga (ne onakav odjeb stil ko da te oće otjerat iz dučana) i tak sat vremena pričali o prednostima i manama o motorima iz klase 600 koji kako i zašto bla bla.

E sad kak se bliži prvi servis (za 200km) ja tam prolazio i odem usput vidjet kad se mogu naručit i dođem do servisa i taman su valili iz kutije neke motore...fino čovjek dođe pita šta trebam ja kažem da ću na servis a frajer mi odma malo poštelao ler i kuplung isprobao motor i sve oke....tak da mislim da nemam razloga ić u karlovac na osnovu mog kratkog iskustva s kaptolom :D

P.S. ja znam da je ovo normalan odnos prema mušterijama ali iz večine topica dalo bi se zaključit da motore servisiraju bagerima i let lampom a kupce tjeraju iz dučana sačmaricom :mrgreen:
 
Do sada sam bio par puta kod njih i to iz raznih razloga i uvijek su se prema meni odlično ponašali.
Probavao sam opremu, gleda motore, raspitivao se za neku dodatnu opremu i kažem, uvijek sve 5!
Ali ipak motor tamo servisirao ne bi iz razloga pročitanih ovdje na forumu!
 
Pa možda su se popravili. I moj frend kupuje ovih dana motor kod njih i bio sam s njim i mogu reć da su sasvim uslužni, nisam primjetil nikakve negativne strane. Vjerojatno ovisi na kojeg djelatnika naletiš.
 
a mozda su culi sta se za njih prica pa se odlucili popraviti :misli:

eh,da hoce i Ducati tako:))))
 
Ja sam se raspitivao telefonom kod njih za moj ER-6n prije nek sam ga kupio i tip mi dobrih deset minuta govorio o tom motoru, i uz to je bio vrlo uljudan i strpljiv. Čista suprotnost: Par dana prije bio sam kod lokalnog dilera za Yamahu i sve je bilo OK do trenutka kad mu nisam rekao da prvi put kupujem motor. Tip me nakon toga otpilio da nema vremena. Užas!!! :palacdolje: :palacdolje:
 
Bobo1 said:
Par dana prije bio sam kod lokalnog dilera za Yamahu i sve je bilo OK do trenutka kad mu nisam rekao da prvi put kupujem motor. Tip me nakon toga otpilio da nema vremena. Užas!!! :palacdolje: :palacdolje:
Daj ponovo pročitaj kaj si napisao....onda, jesi mu rekao ili nisi da prvi put kupuješ motor?

Ako jesi... Kakve to veze ima ak prvi puta kupuješ motor?,...jesi siguran da te zbog toga otpilio?  :misli:
Ako nisi....Zašto nisi?  :mrgreen:
 
triple_9 said:
a mozda su culi sta se za njih prica pa se odlucili popraviti :misli:

eh,da hoce i Ducati tako:))))
neki nažalost nisu svjesni da je zadovoljstvo mušterija najbolja moguća reklama...al dogodi se jedan malo veći propust sve pada u vodu...
dobro uvjek moraš računat na šminkiće koje boli briga kakav je ko jer su preglupi da bi skužili da je neko đubre a dovoljno su bogati da kupe sve i bitno je da samo dobro izgleda...nemora ni vozit
 
Evo još jedno lijepo iskustvo. Slučaj 1) Frend nedugo kupio er5 kod njih. Cijelo vrijeme sam bio prisutan pa je sve također iz prve ruke. Postavljao milion pitanja, isprobao masu obleke, nakraju uzeo motor i dvije jakne. Ljudi pokazali masu strpljenja. Kupio i kofer. Podosta potrošio. Osim ljubaznosti ništa nije tražio. Na poklon je dobio probne tablice. Bolje išta nego ništa. P.S. MOtor stigao tjedan dana ranije od zakazanog termina.
Slučaj 2) Manje bitno: Kupujem okvire za tablice kod njih i pritom postavljam pitanja u vezi suzukija. Tip sve odgovorio, čak i previše, uputio me na par mjesta ako ću slučajno imati problema. Nije trebao. Hvala mu, puno mi je pomogao. P.S. Čak mi je montirao okvir na motor (y)
 
phay said:
Daj ponovo pročitaj kaj si napisao....onda, jesi mu rekao ili nisi da prvi put kupuješ motor?

Ako jesi... Kakve to veze ima ak prvi puta kupuješ motor?,...jesi siguran da te zbog toga otpilio?  :misli:
Ako nisi....Zašto nisi?  :mrgreen:

Pročitaj malo bolje. Sve je bilo OK dok mu nisam rekao... Znači da sam mu rekao!!! Nema veze. Dofural sam dan poslije kolegu na ER-6n kod njega jer kupuje skuter i tip nije mogao k sebi dojti kak sam ja kupil motor, koš me pital dal sam i dalje zainteresiram za Yamahu. Sorry, bio sam, a i on je mogao biti za svojih par hiljada kuna.
 
E fakat  kada sam kupovo motor. tocno kada su rekli je doso.
Cak jedan dan prije...su me nazvali rekli da je stigo .
Da ce ga danas sloziti i da sutra dodzem po njega.
Isto imao sam malo problema s vilicom.
Trebalo im je nesto duze vremna da sloze.
Al su slozili i nisu bili bezobrazni, prilicno su bili fer.
dizem kapu Pohvala.
 
:shock: fakat mi je brzo stigao er-5! i svaka im čast! leek u radnji je bio ok! i čak mu se ja moram ispričat kolko sam ga zadržao u subotu dok mi nije došla prikolica!!

eto ! lijepa riječ za njih! (y) i hvala im što su mi zdržali par dana ER-5 i to crni!(jer inače se proda isti dan kad stigne u salon! jako ražen motor) i što mi je stigao cni a ne neki drugi(naručio sam crnog! a birat problem je problem jer je opčenito već problem doć do tog motora)



alii osobno sam ja imao problem ali to nema ništa sa njima već sa fokkin' city expresima i tim điđama!!!
NIKOOO ŽIV MI NIJE HTJEO PREVEST motor iz Zagreba u Dubrovnik!!!! :shock:
a u Kaptolu nisu imali kutiju da ga spakujem a i te kutije su drukčije(jer motor kad se izvadi se mora sastavljat(volan i te điđe)
 
Faber said:
alii osobno sam ja imao problem ali to nema ništa sa njima već sa fokkin' city expresima i tim điđama!!!
NIKOOO ŽIV MI NIJE HTJEO PREVEST motor iz Zagreba u Dubrovnik!!!!

Lagermax to uredno radi  (y)
 
Dok sam radio u Piaggia slali smo skutere Lagermaxom(imali smo ugovor s njima),a što se tiče kutija motor ide na paletu pa se kutija navuče preko njega a za retrovizore i ostale stvari se probiju rupe na kutiji te se zaštite s nečim(kartonom ,spužvom...) i to je to! (y)
 
Faber said:
eto ! lijepa riječ za njih! (y) i hvala im što su mi zdržali par dana ER-5 i to crni!(jer inače se proda isti dan kad stigne u salon! jako ražen motor) i što mi je stigao cni a ne neki drugi(naručio sam crnog! a birat problem je problem jer je opčenito već problem doć do tog motora)

Potpisujem!  (y) (y) (y)
 
ajd da poništim svoje pozitivno iskustvo bar što se servisa tiće :mrgreen: :mrgreen:

danas bio u motormaniji pogledat kaj ima i kupit tank protektor...tak malo pričam s čovjekom i kažem ja da mi nekaj zvecka na kaviću baš na 9.500 obrtajčića...kaže on odi do servisa otraga da ti dečko pogleda...došem ja kažem zvecka nakaj ružno, on proba i slaže se d neljep zvuk proizvodi :(
skinemo sic i voila..ispao mi je jedan šaraf koji drži tank a drugi bi ispao za par kilometara jer se skroz odšarafio...tj.pukle bi mi bočne plastike jer bi tank visio na njima...naime kawić ima 2500 soma kilometara a prije 2 tjedna je bio na redovnom prvom servisu u kaptol kargu gdje su oni "napravili sve što je trebalo" :palacdolje:
uglavnom i dalje mi nekaj zvecka pitaj boga kaj su još zaboravili pritegnut :? sljedeći utorak ga furan u motormaniu na detaljnu analizu
uglavnom ovo su trenutno moja stajališta:

katol kargo prodaja (y)

kaptol kargo servis :palacdolje:

motormanija  (y) (y)
 
Puno se pisalo o kaptol cargu pa da neotvaram novi topic,htio bih uputit pohvalu jer su mi nabavili djelove,koje pokriva garancija, za mjesec dana. a znam da su ih neki čekali preko drugih  servisa i po 5 miseci.
dakle kaptiol cargo  (y)
 
Iz svega procitanog, mogu samo zakljuciti da su se izgleda jako popravili ili posmjenjivali staru ekipu.
Po mom sudu jedna od gorih trgovina uopce.
Sud sam dobio prije jedno dvije godine kad sam nabavljo kawasaki, niko me nije fermo niti malo  :( Na kraju Motormanija profitirala  :)
Uglavnom lijepo je cuti pozitivna iskustva  (y)
 
Ne znam kakva iskustva imate sa Kaptol cargom u Zagrebu,ali moja iskustva sa ovim u Splitu su O.K.
Uvjek imaju po 5-6 slobodnih motora u butigi,tako da sam i ja svoga dobio isti dan kad sam ga i platio.Dok sam
se dvoumio oko kupnje , tokom 6 mjeseci sam bio u nekoliko navrata kod njih i gledao er-5 i kle-a.Svaki put sam
bio ljubazno dočekan i informiran o svemu što me je interesiralo.
Kad sam se napokon odlučio za er 6 n,motor sam dobio odmah.Mogao sam birati između tri boje koje su bile raspoložive odmah,jedino sam papire dobio iz Zagreba za 4 dana,točno za koliko mi je bilo i rećeno.
Za servis ne znam.Motor servisiram u "Motori Blažević",jer sam od puno ljudi čuo da je najbolji za Kawu i
ostale japance u Splitu.
Dakle o Kaptol cargu u Splitu ništa loše. (y)
 
Bob Rock said:
Ne znam kakva iskustva imate sa Kaptol cargom u Zagrebu,ali moja iskustva sa ovim u Splitu su O.K.
Uvjek imaju po 5-6 slobodnih motora u butigi,tako da sam i ja svoga dobio isti dan kad sam ga i platio.Dok sam
se dvoumio oko kupnje , tokom 6 mjeseci sam bio u nekoliko navrata kod njih i gledao er-5 i kle-a.Svaki put sam
bio ljubazno dočekan i informiran o svemu što me je interesiralo.
Kad sam se napokon odlučio za er 6 n,motor sam dobio odmah.Mogao sam birati između tri boje koje su bile raspoložive odmah,jedino sam papire dobio iz Zagreba za 4 dana,točno za koliko mi je bilo i rećeno.
Za servis ne znam.Motor servisiram u "Motori Blažević",jer sam od puno ljudi čuo da je najbolji za Kawu i
ostale japance u Splitu.
Dakle o Kaptol cargu u Splitu ništa loše. (y)
i u bližoj i daljoj okolici (y)
 
AnteK said:
Lagermax to uredno radi  (y)

Jel te kurirske sluzbe dostavljaju samo po metropolama? Jel bi se moglo npr. Iz Zg-a motor dovesti meni kuci u Gunju (30 km jugoistocno od Zupanje)? I koliko kosta transport?