KARAVANA "PREVLAKA-VUKOVAR 2012"

Status
Not open for further replies.
Ovaj sastanak koji je bio na inicijativu KIKSRRA(Kristijana)a uz veliku i nesebičnu logističku potporu MK VINKOVCI treba pohvaliti uz žaljenje što tako šta nije urađeno već nakon druge ili treće karavane.Odaziv predstavnika klubova je pokazao da se Karavana 2013. želi odradit organizacijski besprjekorno,a poglavito zadnji dan kada Slavonija gori od motora i bikera.
Raduje me i to što je Đani osobno nazočio skupu,pojasnio mnoge nejasnoće,a osobno je mogao čuti nekoliko konstruktivni ideja gdje posebno ističem riječi predsjednika MK OSIJEK(Zdravko) i predsjednika MK VINKOVCI(Svirac).
Zaključci sastanka će biti dio nove teme i plana za Karavanu Prevlaka-Vukovar 2013. te ih ovdje neću isticat,ujedno sastanak je i točka na 2012.Ja samo mogu reči u svoje ime da sam zaključio kako ništa od lošeg neće proći u buduće i napokon će zaživiti prvotna ideja organizatora KARAVANA BIKERA PREVLAKA-VUKOVAR s ciljem učešća u KOLONI SJEČANJA,a pod geslom ZAJEDNO U RATU ZAJEDNO U MIRU.Dakle 18.11.2013.(ponedjeljak) svi bikeri zajedno kako su se i dovezli do GRADA HEROJA odat će počast žrtvama rata zajedničkom hodnjom,a ne u neorganiziranim grupicama jer samo tako karavana može imat geslo ZAJEDNO U ..............
Tko od bikera dođe do Rima,a nevidi PAPU neće se smatrat da je u Rimu bio......(nadam se da poruku kužite)
 
BEŠO - SB said:
Ovaj sastanak koji je bio na inicijativu KIKSRRA(Kristijana)a uz veliku i nesebičnu logističku potporu MK VINKOVCI treba pohvaliti uz žaljenje što tako šta nije urađeno već nakon druge ili treće karavane.Odaziv predstavnika klubova je pokazao da se Karavana 2013. želi odradit organizacijski besprjekorno,a poglavito zadnji dan kada Slavonija gori od motora i bikera.
Raduje me i to što je Đani osobno nazočio skupu,pojasnio mnoge nejasnoće,a osobno je mogao čuti nekoliko konstruktivni ideja gdje posebno ističem riječi predsjednika MK OSIJEK(Zdravko) i predsjednika MK VINKOVCI(Svirac).
Zaključci sastanka će biti dio nove teme i plana za Karavanu Prevlaka-Vukovar 2013. te ih ovdje neću isticat,ujedno sastanak je i točka na 2012.Ja samo mogu reči u svoje ime da sam zaključio kako ništa od lošeg neće proći u buduće i napokon će zaživiti prvotna ideja organizatora KARAVANA BIKERA PREVLAKA-VUKOVAR s ciljem učešća u KOLONI SJEČANJA,a pod geslom ZAJEDNO U RATU ZAJEDNO U MIRU.Dakle 18.11.2013.(ponedjeljak) svi bikeri zajedno kako su se i dovezli do GRADA HEROJA odat će počast žrtvama rata zajedničkom hodnjom,a ne u neorganiziranim grupicama jer samo tako karavana može imat geslo ZAJEDNO U ..............
Tko od bikera dođe do Rima,a nevidi PAPU neće se smatrat da je u Rimu bio......(nadam se da poruku
kužite)

Bešo potpisujem svaku riječ  (y)

To sam čak i očekivao sad kad sam prvi put bio učesnik karavane da ćemo svi zajedno biti u mimohodu... ali eto, drago mi je da se uvidio taj propust (i još neki)... (y)
 
kikser said:
6.Siječnja u nedjelju  u prostorijama MOTO KLUBA VINKOVCI organiziran je sastanak i večera sa najjačim moto-klubovima slavonije:MK INDEPENDENT POŽEGA , MK DIABLO N.GRADIŠKA, MK SL.BROD, MK ĐAKOVO, MK OSIJEK, MK VUKOVAR, MK ŽUPANJA, MK VILLAGE RAIDERS GRADIŠTE, MK VETERANI SiB  I
ORGANIZATOROM KARAVANE ĐANIJEM SA KORČULE na temu "KARAVANA PREVLAKA VUKOVAR"....

DOGOVORENO JE: DA SVI 6-tu karavanu STIGNU SRETNO I U ŠTO VEĆEM BROJU,,,


A ZA OSTALE UDOBNOSTI POBRINUT ĆE SE EKIPA SA SLIKE.!!!!!!!!  (y)

SVIMA KOJI SU IMALI PROBLEME SA SMJEŠTAJEM U VUKOVARU VELIKA ISPRIKA

I  OBEĆANJE OD SLAVONACA DA SU TAKVE STVARI IZA NAS.




Zaboravih napisat bio je i MK VINKOVCI    :misli:    :misli:
Dobra ekipa se okupila  (y)  bar da sam znao za sastanak pa da neke vidim i uživo  :cry:
 
ZLO said:
neš virovat :mrgreen: al znala sam značenje te riječi i bez wikipedije :LOL:

i ja sam ,,,samo si nam ti  falila

(y)
 
zvonko situm said:
Dobra ekipa se okupila  (y)  bar da sam znao za sastanak pa da neke vidim i uživo  :cry:


Je netko ti je mogao javit  ,,ali našli smo mi zadatke za tebe,za sljedeću karavanu,,samo pušku napuni  :cijpadrva:
 
ZLO said:
neš virovat :mrgreen: al znala sam značenje te riječi i bez wikipedije :LOL:
Nemogu vjerovat da misliš da je to zbog tebe stavljeno niti da sam se tebe sjetio u trenutku stavljanja posta,svašta...
 
Zlo ne napadaj mi beshu
 
ZLO said:


..Na sastanku smo odlučili da ti je potreban novi nadimak :misli:.... i našli smo ga....al nemam muda da ga napišem :skriven: :mrgreen:..












..neko če več imati muda da ti kaže :evil:..
 
ZLO said:
  :LOL:

loša šljiva ove godine :misli:
:mrgreen:


Kaže baba iz Trnave "nisam stavila ni pol vreče na deset kazana"..moš si mislit :misli:..čisti špirit.. :mrgreen:....


....BTW, pozvana si na party.. :wink:..



..evo jedne slije za Đanija, da mi pomogne oko ove trileme koju sam imao na Murteru :mrgreen:..











 
Kameni dj said:
Kaže baba iz Trnave "nisam stavila ni pol vreče na deset kazana"..moš si mislit :misli:..čisti špirit.. :mrgreen:....


....BTW, pozvana si na party..
:wink:..



..evo jedne slije za Đanija, da mi pomogne oko ove trileme koju sam imao na Murteru :mrgreen:..


na šljiva party :misli:
:mrgreen:
 
  Zaboravih napisat bio je i MK VINKOVCI    :misli:    :misli: 


Zaboravi si napisati --Bili su i MK " Kompresija " -Đakovo  (y)
zlaja
 
Status
Not open for further replies.