Karolovac

Ugašen mlad život,bespotrebno.
Obitelj zavijena u crno ,bespotrebno.
Vožnja bez vozačkog ispita,zašto?Hoće li bar netko iz sveg tog izvući neku pouku.,ne znam ,neće.
Osuđivati ,zašto? Kamo to sve vodi? U još veću represiju.Život ide dalje,a suživot na cesti zajedno s empatijom u krasan k...c.😎
 
Ugašen mlad život,bespotrebno.
Obitelj zavijena u crno ,bespotrebno.
Vožnja bez vozačkog ispita,zašto?Hoće li bar netko iz sveg tog izvući neku pouku.,ne znam ,neće.
Osuđivati ,zašto? Kamo to sve vodi? U još veću represiju.Život ide dalje,a suživot na cesti zajedno s empatijom u krasan k...c.😎
Svi mi koji smo ostarili imali smo samo sreće a i to je pitanje do kada

Sada će sa javiti stručnjaci i jadni trolovi po portalima sa idiotskim komentarima a novinari podgrijavati tragediju sve u svrhu klikova.

Žali bože mladog zivota
 
Počivao u miru.
Nevjerojatno mi je što pišu ispod članka i to samo zato jer je motor u pitanju, ona žena što je prošla preko pruge sa dvoje male djece pa ih satro vlak, nitko nije pisao ovakve komentare, svi su imali susjećanja za mladu majku koja je doživjela tragediju na pružnom prijelazu, a bila je kriva što je utvrđeno očevidom, znači krivnja je u oba slučaja isključivo na vozačima vozila, a i kad nije ako je u pitanju motor svejedno si kriv.
Neki dan idem sa glavnog kolodvora motorom i na semaforu zeleno za ravno kamo vozim iza tri auta, traka za lijevo ima crveno i auti čekaju, mi prolazimo i prođu tri auta ispred mene ja normalno vozim polako, i odjednom ispred mene istrče dvije djevojke, jedna je pretrčala druga je stala, ni sam ne znam kako je sve prošlo da nisam ni jednu zakačio. Pretrčavale su semafor na crveno, garantiram da je došlo do nesreće da bi me svi novinari razapeli, samo zato jer sam vozio motor, normalno u koloni iza tri auta prolazio na zeleno svjetlo.
 
Komentatori ispod raznih članaka po indexu, 24 sata i sličnim portalima su ljudi sa debelim poremećajima u mozgu i slučajevi koji bi se trebali liječiti u ustanovama zatvorenog tipa
 
Ne svi ,ima i argumentiranih komentara,ali širu sliku ipak reflektiraju ovakvi događaji pa se shodno tome na sve nas koji vozimo neki tip motora zalijepi i slika "a to je onaj s motorom".
Još ako je neki jači eR evo nas.😎
 
  • Like
Reactions: mario x
Pored moje kuće jure svi, motori, auti, čak i kamioni i busevi ne voze 40 koliko je ograničenje po znaku 50ak metara prije.

Ali glavni problem je taj što motori imaju glasne auspuhe i onda se čuje da jure, dok npr. auto ne čuješ da juri. I meni dođe da uhvatim takve likove i provjerim tko je jači od nas, ali ako pitaš ostale ljude, problem su samo motori, ovi kaj jure s autima i voze pijani su ok.
Činjenica je da mi sami motoristi dolijevamo ulje na vatru, evo ovakvi slučajevi s neregistriranim motorom i bez vozačke (a prije još i bez kacige) su vrlo česti i javnost jednostavno ne može percipirati motoriste drugačije to neke vrste delikventa. Onda još i glasni auspusi, a znamo da nitko ne vozi po ograničenju (kao niti ja) pa tu i tamo neki debil napravi baš teško sranje (sjetimo se Jarunske ulice u Zg prije nekih 2 godine).
 
Da je ograničenje 60,onda bi jurili 80 i tako u nedogled.Nije toliko problem u glasnom auspuhu,problem je u našim stavovima kao pojedinca ,pa onda tumačenje svega navedenog kako kome odgovara ili aspekt s kojeg to želi gledati.Stečene navike se teško mijenjaju,tako i stilovi vožnje.Čemu stalno voziti na rubu ,motor ,automobil,kamion ,bus.Čemu.😎
 
  • Like
Reactions: liberty and Luke
Realno u dosta slučajeva moto udesa, vozač motora je kriv ili je pazljivijom voznjom moga izbjec udes... Najvise brzina, pa te nesto iznenadi, nemas reakciju i jebiga...
Evo nekidan ide skuter ulicon, prilazi krizanju, dize gas, i auto iz kontra smjera mu stane u traku, oće livo, neka tuka... I jebiga da je ovi malo usporija prije križanja bilo bi sve ok. A on nabija gas i puf... Satra je nogu dobro, motor ajme, i taj auto prednji kraj ajme... Znaci nije kriv nikako, al malo sporije vozit...

A ovo u Karlovcu.... Mlad život, tek počeja živit... Jebiga mladost ludost, svi smo mi to radili... Neko nema sriće... Sućut obitelji... Komentari na portalima... Psihijatrija...
 
  • Like
Reactions: apenac
R.I.P.

Ali glavni problem je taj što motori imaju glasne auspuhe i onda se čuje da jure, dok npr. auto ne čuješ da juri. I meni dođe da uhvatim takve likove i provjerim tko je jači od nas, ali ako pitaš ostale ljude, problem su samo motori, ovi kaj jure s autima i voze pijani su ok.
To je točno,kod motora je jednostavno drugačiji zvuk neg kod auta,možeš i mali motorić od 125 kubika vozit 50 na sat u drugoj i mašina je glasna kao da juriš,a auto ide stotkom i tiši je.Onda idioti čuju zvukove motora i misle da je svaki motorist divljak kaj vozi duplo od ograničenja,pa to melju po komentarima na vijesti.