Kart

ducati1000s

New member
Evo bilo mi dosadno pa sam se odlučio da ću napravit kart.
Ramu sam napravio i osovinu mi još treba tokar napravit,i sad mi trebaju kotači ali nemam inspitraciju di da ih nađem.
Pa ako imate prijedlog bio bih vam zahvalan!
 
...odi do servisa Valencic, Alfa Romeo servisa...Kiko, gazda je nekad bio car u Kartingu i ima cuda toga, dijelova i ostalog a i znanja, pa ga pitaj kaj i kak, pa bu ti pomogel...servis je na Jarunu...
 
Tuono 06 said:
...odi do servisa Valencic, Alfa Romeo servisa...Kiko, gazda je nekad bio car u Kartingu i ima cuda toga, dijelova i ostalog a i znanja, pa ga pitaj kaj i kak, pa bu ti pomogel...servis je na Jarunu...
Budem u ponedjeljak otišo pa ću vidjet.
 
Tuono 06 said:
...odi do servisa Valencic, Alfa Romeo servisa...Kiko, gazda je nekad bio car u Kartingu i ima cuda toga, dijelova i ostalog a i znanja, pa ga pitaj kaj i kak, pa bu ti pomogel...servis je na Jarunu...
Pa on je u ulici josipa vogrinca kolko sam puta prešo uz njega i nisam znao da i toga ima.
 
Bio sam kod njega ali nema ništa jer je sve podjelio,ali sam ih ipak našo.
E sad motor,ponuđen mi je razbijen baotian(nije ovaj za pet soma kuna nego nekakav za 8 ) razbita mu je prednja strana tak da je mašina 100 % dobar a star je 1 god i traži za njega 200 kn.Poznam tog tipa tak da sam siguran da je dobra mašina.
Mene sad zanima jel bi mogla mašina ići na kart jel bude to funkcioniralo. :misli: :misli:
 
:misli: na Pešćenici (u Vukovarskoj na samom zavoju) postoji jedan kafić kaj se zove GUMBEK i tam ti ekipa koja je puno brijala po Mičevcu s takvim vozilima, pije svakodnevno kavu, pa odi  tam i pitaj sve kaj te interesira, oni će ti drage volje pomoći, a možda i prodati neke ostatke svojih nekadašnjih bolida....
 
Jel zna ko di bi bilo za kupit neka mala getriba sa brzinama slična onoj na traktorskim kosilicama za košnju trave?