Karta/popis projerenih restorana - link na aktualnu kartu u 1. postu

snoopyx

Active member
Hey forumasi,

nisam nasao nesto slicno na forumu, a mozda jednostavno i ne znam traziti. Ali gledam i trazim neki popi ili jos bolje da ima Google maps s pozicijama provjerenih restorana. Onako da se prebaci na mob dok vozis i da se na brzinu mozes odluciti gdje ces stati na rucak. Ja cesto krenem spontano u voznju, cesto nemam neku fiksnu rutu pa biras onako odokativno koje restac bi mogao valjati, a cesto se fula. Preslani cevapi, hladan grah, suha pastrva, itd.
Predlazem da skupimo popis dobrih restaca za na putu pojesti gablec i ja cu sloziti kartu slicno kao u temi za fiksne radare.

Link na kartu s restoranima.
 
  • Like
Reactions: DacMan
Gdje stoje kamioni, autobusi tu nemres falit uglavnom :D
 
Kamioni stoje i kod Roberta u Udbini i kod Macole, pa kod Macole necu sigurno vise nikad niti štapiće kupiti.
 
ognjišće u crikvenici,izgorilo,ali uskoro opet radi (y) roštilj
 
das ist walter,ćavli,iznad rijeke,roštilj vrhunski,plata za dvoje,teoje se ubiju (y)
 
Easy rider said:
Putnik na Grobniku (y)

Da, definitvno odlicna hrana iako ima jedan bolji oko trsata... Mislim da se zove tarsa.. Hrana odlicna a i porcije velike.
 
restoran ivancica,lepoglava,u vlasništvu kaznionice,velike porcije,malo para!odresci fenomenalni!
 
SpoRRi said:
Da, definitvno odlicna hrana iako ima jedan bolji oko trsata... Mislim da se zove tarsa.. Hrana odlicna a i porcije velike.
tarsa,vrhunski,ali mozda malo preskup i po meni više za zenu odvest na veceru
 
ispod krčkog mosta,u narodu poznato kao -kod prdele,lignje,ribice znaju doc drito iz mora,nekad bilo đabalesku,sad relativno pristojne cijene
 
u splitu,apolo 1,gableci vrhunski,male cijene,velike porcije,graševina kutjevo (y)
 
bilje,kod osijeka,kod varge,najbolji fiš i cobanac po meni u ovim krajevima
 
karanac,baranja,kod ivice i marice,sve domace,od kulena do mesa cobanca (y)
 
opg ferlin gržini ,kod žminja,probati boškarina sa fužima!
 
cakovec,restoran rustika,sve dobro,biftek u zelenom papru preporuka (y)