karte

veliki

New member
koje karte koristite za alternativne pravce putovanja i di se nogu nači na netu.
Zanima me samo hrvatska. 8)
 
veliki said:
koje karte koristite za alternativne pravce putovanja i di se nogu nači na netu.
Zanima me samo hrvatska. 8)

Atlas HR u mjerilu 1:100.000 je i više nego dovoljan  (y)
 
Pudla said:
http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr/dyn/controller/Maps
Ovo je super samo kaj me sve šalje po autrocesti a nemogu objasniti da ja to neču. :mrgreen:
 
Kad upises destinaciju idi na Options, i tad u novom prozoru ti se otvaraju mogucnosti biranja, najkraci, najbrzi itd. put, a klikom na opciju Customise your route mozes birati preko kojih mjesta zelis ici do odredista.  :wink:
 
Loki said:
Kad upises destinaciju idi na Options, i tad u novom prozoru ti se otvaraju mogucnosti biranja, najkraci, najbrzi itd. put, a klikom na opciju Customise your route mozes birati preko kojih mjesta zelis ici do odredista.  :wink:

Nego, ispod avatara ne piše kaj voziš? Jesi prodao Apriliu
i jel stiže Adv 990 ?
 
Ja danas išao točit na Tifon benzin,i dobio dvije karte za putovanje. (y)
 
fredi said:
Ja danas išao točit na Tifon benzin,i dobio dvije karte za putovanje. (y)

A za kuda putovat  :misli:
 
33 said:
A za kuda putovat  :misli:
koje karte koristite za alternativne pravce putovanja i di se nogu nači na netu.
Zanima me samo hrvatska. Cool
 
Kaj niko više nezna ni jedan link na kojem bi se dalo to malo bolje složit i pogledat :misli:
 
IMO, papirnate karte su najbolje (ako nemaš GPS  :wink: ), imaš ih valjda na svakoj pumpi i knjižari. Prije par godina sa Večernjim listom je dolazila jako zgodna autokarta RH i susjednih zemalja, formata A5. Mislim da ih je član foruma Adventurer imao hrpu i da ih je djelio članovima foruma.  (y)

Čim sam malo dalje od doma, imam ju sa sobom, a znam da ju još neki članovi foruma koriste, jel tako Linza?  :mrgreen:
 
AnteK said:
Nego, ispod avatara ne piše kaj voziš? Jesi prodao Apriliu
i jel stiže Adv 990 ?

Nisam prodao RSV-a, tebi sam obecao da ces ga probati pa cekam da dodjes :wink:
Prodajem ga kad odradim put u Makedoniju i Grcku polovicom 9mj. onda kad se vratim ide u oglas.
Adv 990 je za sad jedini motor o kojem sanjam ali ako ne bude dovoljno para morat cu se zadovoljit i nekim drugim, nadam se bar Adv 950  (y)

2 Veliki: zaboravio sam reci da kad otvoris link, najprije kliknes na Driving directions a tek onda onako kako sam napisao u postu prije.
Viamichelin je meni osobno najbolji route planer na netu
 
ja sam nedavno kupia u Trgo Centru...Atlas Euro(70kn)!!!
praktičan je i lista se kao teka!  (y)



imaju svi noviji putovi (auto putevi) te lokalne ceste i Magistrale(ucrtani su kampovi,di su granični prelazi!, i ostale informacije koje su za putnika bitne ;)!?



 
niksa said:
to je marco polo karta...

da proizvođać je Marko Polo
 
Kad kupujete, vodite računa da stane u onaj prozirni dio tank torbe. Ja sam ove godine kupio jednu koja ne stane, pa sam ju morao paukom zavezat.. a onda baš i nije čitljiva
 
Pudla said:
Prije par godina sa Večernjim listom je dolazila jako zgodna autokarta RH i susjednih zemalja, formata A5. Mislim da ih je član foruma Adventurer imao hrpu i da ih je djelio članovima foruma.  (y)

Čim sam malo dalje od doma, imam ju sa sobom, a znam da ju još neki članovi foruma koriste, jel tako Linza?  :mrgreen:

To je bilo ove godine. Podijelio ih motoristima barem 200 komada, a ima još desetak pa ako nekome treba nek se javi na pp ili na DDK.
 
Adventurer said:
To je bilo prošle godine. Podijelio ih motoristima barem 200 komada, a ima još desetak pa ako nekome treba nek se javi na pp ili na DDK.

necu se buniti ako dobijem jedan primjerak  :wink:
 
gloginjaR said:
ja sam nedavno kupia u Trgo Centru...Atlas Euro(70kn)!!!
praktičan je i lista se kao teka!  (y)

Marko Polo je zakon firma, a ovakav atlas sam provozao diljem kontinenta (y)

Minus atlasu - nema Rumunjsku :misli:
 
niksa said:
ima zato karta rumunjske na odvojenoj karti.  :wink: ne budi skrt, izvadi jos 40 kn  :jesus:

Tak je i bilo.

Onda smo nju zgubili usred Rumunjske, pa kupili još jednu...