Karting staza u Novom Marofu-nedjelja 23.10.2005.

vlucic

Active member
Nas tri - Srki, Smoky i moja malenkost iskoristili prekrasan dan i otisli do Novog Marofa na karting stazu.



Vozali se, pravili pauze, naletili na Teyu koja je isprobala valjda 8 motora, meni osobno je ovaj super moto bio najjaci, sto po zvuku, sto po brzini. :cool:



Po okoncanju teskog "treninga" na stazi zavrsili kod Bibija na zagorskoj klopi. Sori Srki, niti jedna fotka nije uspjela.... :(

Cijena 100 kuna za sat vremena ali te ne pilaju ako ostanes i duze...

 
evo jedne u racing štihu

picture002small8ty.jpg
 
Bilo super, dan za uživanje, a malo smo iznenadili gume i još neke dijelove :mrgreen:









smoky


vlucic


sastrugo sve kaj se dalo, čizme, fuziće, slajdere
al ko ga jebe :mrgreen:



srki
 
Srki said:
sastrugo sve kaj se dalo, čizme, fuziće, slajdere
al ko ga jebe :mrgreen:
srki

A zato si me tražil fleksericu :mrgreen:

Daj sliku gume i opovrgni sve nevjernike
 
Nas tri - Srki, Smoky i moja malenkost iskoristili prekrasan dan i otisli do Novog Marofa na karting stazu.

Baš lijepo od vas što ste se javili. :cry: :chainsaw: :twisted: :twisted:
 
Tek danas mogu šta više napisati... juče sam bila preumorna za nešto više od kratkog javljanja... moram malo raditi na kondiciji...

Prvi put sam bila na Marofu, zanimljiva staza ali je zaista više za SM nego cestne motore...

Isto sam bila prvi put na pravom SM motoru :cool: jaooo... to je toliko osjetljivo na gas i bremze rade toliko snažno, da me skoro bacilo s motora kad sam prvi put stisnula zavore.... :mrgreen:

Bilo je super! Vidjela sam nekoliko forumaša... Zrile mi donjela čokoladicu za energiju :D

Imamo puno fotki... dajte se mi javit ko je bio dole pa ču pogledat koga smo slikali!!!
 
Teya said:
Imamo puno fotki... dajte se mi javit ko je bio dole pa ču pogledat koga smo slikali!!!

Srkijeva prva fotka skroz lijevo, srebrni hornet :?:

:ruza:
 
Teya said:
Tek danas mogu šta više napisati... juče sam bila preumorna za nešto više od kratkog javljanja... moram malo raditi na kondiciji...

Prvi put sam bila na Marofu, zanimljiva staza ali je zaista više za SM nego cestne motore...

Isto sam bila prvi put na pravom SM motoru :cool: jaooo... to je toliko osjetljivo na gas i bremze rade toliko snažno, da me skoro bacilo s motora kad sam prvi put stisnula zavore.... :mrgreen:

Bilo je super! Vidjela sam nekoliko forumaša... Zrile mi donjela čokoladicu za energiju :D

Imamo puno fotki... dajte se mi javit ko je bio dole pa ču pogledat koga smo slikali!!!

Teya daj molim te nađi naše slike (ak ih ima) :cool:



srki
 
Nisu se htjeli javit prije da im ne pokažemo kak se vozi po stazi!!! :mrgreen: :mrgreen:
Mi cijelo jutro čekali u Pitu da netko baci nešto konstruktivno(osim Gige i Gigija koji su išli jest u Grešne Gorice), popili milijardu kava i otišli doma. :mrgreen: :mrgreen:
 
cherokee said:
Nisu se htjeli javit prije da im ne pokažemo kak se vozi po stazi!!! :mrgreen: :mrgreen:
Mi cijelo jutro čekali u Pitu da netko baci nešto konstruktivno(osim Gige i Gigija koji su išli jest u Grešne Gorice), popili milijardu kava i otišli doma. :mrgreen: :mrgreen:

dok ste vi čekali mi smo se vozili

pa pričekajte i drugi put, možda "neko" smisli nekaj konstruktivno :wink: :mrgreen:



srki
 
Srki said:
cherokee said:
Nisu se htjeli javit prije da im ne pokažemo kak se vozi po stazi!!! :mrgreen: :mrgreen:
Mi cijelo jutro čekali u Pitu da netko baci nešto konstruktivno(osim Gige i Gigija koji su išli jest u Grešne Gorice), popili milijardu kava i otišli doma. :mrgreen: :mrgreen:

dok ste vi čekali mi smo se vozili

pa pričekajte i drugi put, možda "neko" smisli nekaj konstruktivno :wink: :mrgreen:



srki



Mogli ste tu Vašu "konstruktivnost" objavit na forumu a ne k'o pičkice se pobrat i onda se poslije hvalit!!! :mrgreen: :mrgreen: