Karting staza u Novom Marofu-nedjelja 23.10.2005.

cherokee said:
Srki said:
cherokee said:
Nisu se htjeli javit prije da im ne pokažemo kak se vozi po stazi!!! :mrgreen: :mrgreen:
Mi cijelo jutro čekali u Pitu da netko baci nešto konstruktivno(osim Gige i Gigija koji su išli jest u Grešne Gorice), popili milijardu kava i otišli doma. :mrgreen: :mrgreen:

dok ste vi čekali mi smo se vozili

pa pričekajte i drugi put, možda "neko" smisli nekaj konstruktivno :wink: :mrgreen:



srki



Mogli ste tu Vašu "konstruktivnost" objavit na forumu a ne k'o pičkice se pobrat i onda se poslije hvalit!!! :mrgreen: :mrgreen:

jebga, bilo stvar trenutne inspiracije :mrgreen:

da smo planirali ziher bi propalo



srki
 
Stvarno sam se iznenadio kaj samo na vas naišli u marofu :cool: , još da sam imao novu gumu pa da sam se mogo voziti 100% bilo bi još bolje.
Ajmo ljudi neke slike :mrgreen:
 
cherokee said:
Srki said:
cherokee said:
Nisu se htjeli javit prije da im ne pokažemo kak se vozi po stazi!!! :mrgreen: :mrgreen:
Mi cijelo jutro čekali u Pitu da netko baci nešto konstruktivno(osim Gige i Gigija koji su išli jest u Grešne Gorice), popili milijardu kava i otišli doma. :mrgreen: :mrgreen:

dok ste vi čekali mi smo se vozili

pa pričekajte i drugi put, možda "neko" smisli nekaj konstruktivno :wink: :mrgreen:



srki



Mogli ste tu Vašu "konstruktivnost" objavit na forumu a ne k'o pičkice se pobrat i onda se poslije hvalit!!! :mrgreen: :mrgreen:

Fakat su se mogli javit.
Ja cjelu nedjelju bio nabrijan od naseg izletica na Grobnik tak da ni sam nisam znal di cu sa sobim i kam prvo krenut.
 
Ok slazem se - ispali smo djubrad, ali ja sam dosao u PIT na kavu i tamo sreo Srkija. Cekao sam Smokyja jer se dogovaramo za kavu vec 2 mjeseca.

Iz dosade smo poceli pricati kamo bi se moglo otici taj dan jer je prelijep za ne provesti ga na motoru.

Da sam bilo koga od vas nazvao i rekao da krecemo za 15 minuta prema Novom Marofu vjerojatno bi dobili masu odgovora "vec sam se dogovorio", "to mi je prerano, mozda popodne" ili nesto trece.

Ali, naucio sam skolu - sljedeci put stavim temu ovdje pa se mozete lakse i na vrijeme odluciti.

Jel sad bolje?

:evil:
 
vlucic said:
Ok slazem se - ispali smo djubrad, ali ja sam dosao u PIT na kavu i tamo sreo Srkija. Cekao sam Smokyja jer se dogovaramo za kavu vec 2 mjeseca.

Iz dosade smo poceli pricati kamo bi se moglo otici taj dan jer je prelijep za ne provesti ga na motoru.

Da sam bilo koga od vas nazvao i rekao da krecemo za 15 minuta prema Novom Marofu vjerojatno bi dobili masu odgovora "vec sam se dogovorio", "to mi je prerano, mozda popodne" ili nesto trece.

Ali, naucio sam skolu - sljedeci put stavim temu ovdje pa se mozete lakse i na vrijeme odluciti.

Jel sad bolje?

:evil:[



a kaj se ti ispričavaš :shock:

kaj se osjećaš kriv kaj si iskoristil dan?? :mrgreen:


srki
 
[quote="Srki


a kaj se ti ispričavaš :shock:

kaj se osjećaš kriv kaj si iskoristil dan?? :mrgreen:


srki[/quote]



SRKI=SOLODRINKER!!!! :mrgreen: :mrgreen:
 
cherokee said:
[quote="Srki


a kaj se ti ispričavaš :shock:

kaj se osjećaš kriv kaj si iskoristil dan?? :mrgreen:


srki



SRKI=SOLODRINKER!!!! :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

ajd bit će još koji lijepi dan za otić u Marof :cool:


srki
 
post-53-1130243414_thumb.jpg
 
Subota ne mere - DDK i Forum party...

Za Marof ima vremena i u nedjelju mada su najavili neki blagoslov motora u Bedekovcini...

:cool: