Kasko

Zlatni2001

New member
Danas sam predao zadnje papire za cbr-ku i oko ponedjeljka moram ici potpisat ugovor. al tu mukama nije kraj...
bio sam jucer u jadranskom pitat koliko je kasko za motor i rekli mi 4700 kn sa 35%, ja reko ok moze nije ni tako puno jer mi je rekla da je s 0% u alianzu 20000 kn!
i danas kad sam opet bio u leasingu rekli mi da ne moze u jadranskom i da moze samo u osiguranju s kojim oni imaju ugovor a to je croatia, alianz i uniqa!
e sad me zanima jel zna netko mozda cijene u tim osiguranjima???
 
Zlatni2001 said:
Danas sam predao zadnje papire za cbr-ku i oko ponedjeljka moram ici potpisat ugovor. al tu mukama nije kraj...
bio sam jucer u jadranskom pitat koliko je kasko za motor i rekli mi 4700 kn sa 35%, ja reko ok moze nije ni tako puno jer mi je rekla da je s 0% u alianzu 20000 kn!
i danas kad sam opet bio u leasingu rekli mi da ne moze u jadranskom i da moze samo u osiguranju s kojim oni imaju ugovor a to je croatia, alianz i uniqa!
e sad me zanima jel zna netko mozda cijene u tim osiguranjima???

ne razumijem se u leasing, ali ovo bi trebalo bit protuzakonito. Da ti nemožeš osigurat u firmi u kojoj ti hoćeš???

 
Zlatni2001 said:
Danas sam predao zadnje papire za cbr-ku i oko ponedjeljka moram ici potpisat ugovor. al tu mukama nije kraj...
bio sam jucer u jadranskom pitat koliko je kasko za motor i rekli mi 4700 kn sa 35%, ja reko ok moze nije ni tako puno jer mi je rekla da je s 0% u alianzu 20000 kn!
i danas kad sam opet bio u leasingu rekli mi da ne moze u jadranskom i da moze samo u osiguranju s kojim oni imaju ugovor a to je croatia, alianz i uniqa!
e sad me zanima jel zna netko mozda cijene u tim osiguranjima???
Znam samo da je croatia isto jako skupa
 
Pivi said:
ne razumijem se u leasing, ali ovo bi trebalo bit protuzakonito. Da ti nemožeš osigurat u firmi u kojoj ti hoćeš???

a tako su mi rekli da ne mogu osim u ta 3 osiguranja!
a dosta njih ni ne zeli motore osigurat!!!  :palacdolje:
ovi koji ipak zele su bolesno skupi, nadam se da bar jedno od ova 3 nije
 
Zlatni2001 said:
jel zna netko konkretno cijene?
i dal se moze sredit bar neki postotak

Čini mi se da tog već ima negdje na forumu ako se ne varam pa daj malo proroštaj.Kolko me pamčenje služi za z-750 u croatiji je oko 13000 a u ovima od agrama duplo manje
 
Zlatni2001 said:
jel zna netko konkretno cijene?
i dal se moze sredit bar neki postotak

pa tar ne ide ono da ako imaš bonus već na osiguranju motora da dobivaš neki bonus i na kasko?

gotovo sam siguran da sam to negdje ćuo...
 
20 000 kn?!  :blink: :blink: 

To mora bit jeben pad da ti se kasko isplati, i to pad mora bit odma u prvoj godini.

Ma previše, brate...  :?
 
Pivi said:
pa tar ne ide ono da ako imaš bonus već na osiguranju motora da dobivaš neki bonus i na kasko?

gotovo sam siguran da sam to negdje ćuo...

Kolko ja znam za kasko se bez beda sredi popust ali za obavezno gotovo nikako.
 
DOMInatoR said:
20 000 kn?!  :blink: :blink: 

To mora bit jeben pad da ti se kasko isplati, i to pad mora bit odma u prvoj godini.

Ma previše, brate...  :?

gle da se mene pita nebi uopce uzimao kasko!!!
al MORAM radi leasinga!
 
Incredible said:
Kolko ja znam za kasko se bez beda sredi popust ali za obavezno gotovo nikako.

na obaveznom se isto lako sredi popust al da dobijem 50% na cijeni od 20000 kn opet mi je puno za dati 10000 kn!  :palacdolje:
zelim nesto oko 5000 godisnje
 
Zlatni2001 said:
gle da se mene pita nebi uopce uzimao kasko!!!
al MORAM radi leasinga!
A recimo ak si uzeo bajk na 7 godina, jel moraš svih 7 godina imat kasko?!  :shock:
 
Zlatni2001 said:
na obaveznom se isto lako sredi popust al da dobijem 50% na cijeni od 20000 kn opet mi je puno za dati 10000 kn!  :palacdolje:
zelim nesto oko 5000 godisnje

Pa onda ti je možda bolje otić kupit motor u nekoj drugoj firmi pa se osigurat kod jadranskog.
 
Incredible said:
Pa onda ti je možda bolje otić kupit motor u nekoj drugoj firmi pa se osigurat kod jadranskog.

fora je u tome sto me u drugoj leasing kuci traze dosta vise ucesca jedva sam skupio tih 20000 kn za ucesce a u ostalim me traze 25000!
jos tih 5000 nikako ne mogu navuc!
ide mi i obicna rega i kasko!
 
motori spadaju u jaaaaako rizicnu skupinu i nitko ne zeli dati vise od 36 mjeseci leasing, a uz to te jebu sa kaskom koje takodjer placas radi jako velikog rizika masno!
 
Zlatni2001 said:
fora je u tome sto me u drugoj leasing kuci traze dosta vise ucesca jedva sam skupio tih 20000 kn za ucesce a u ostalim me traze 25000!
jos tih 5000 nikako ne mogu navuc!
ide mi i obicna rega i kasko!

Čovječe kolko ti imaš uvjeta(problema) to je za popizdit  :mrgreen:
 
Incredible said:
Čovječe kolko ti imaš uvjeta(problema) to je za popizdit  :mrgreen:

taj leasing mi je jedini nacin da kupim taj motor a da ga ne otplacujem 7 godina....3 godine se daju izdrzat
na hornetu mi je ostalo jos 5 godina (bilo je 6 godina) i vec mi ga je sad dosta! i sva sreca sto ce mi oni zatvorit taj kredit i uzet motor  (y)
zato hvala TOP MOTU!
a to sve moram rijesit u roku 15 dana je mi istice rega na hornetu i moram ga odjavit i predat u top moto!
ako ne napravim u tom roku morat cu uz cbr-a regat i horneta
 
dođi kod mene u Jadransko u velikoj gorici i dobit ćeš super dobar kasko, a oni te nemogu uvjetovat za osiguranje jer je to protuzakonito