KATASTROFA....

pa evo nek to bude ova...mada ja ne vidim razloga da se postaju takve stvari.malo mi je to morbidno
 
pa i meni je to lagano degutantno al čini mi se da forumaši vole bit updateani o tome ko je, di i kak poginuo pa bar da bude onda sve na jednom mjestu jer se svako malo pojavi novi naslov "još jedna nesreća"....
 
-MV-AGUSTA- said:
pa evo nek to bude ova...mada ja ne vidim razloga da se postaju takve stvari.malo mi je to morbidno

Da je morbidno,je,al možda baš to osvjesti one koji se voze bez kacige...
 
tip se yamahi inače uvijek vozio bez kacipe i stale opreme i inače je igro ruski rulet tu večer ( to su priče )
od zebre je odletio jedno 30 - tak metara a motor još jedno 200-300 , skorom do drugog semafora .
inače vozio je novu trula višnja R1
 
nisu takve teme viška, nek se zna da se na motorima gine i da su za to odgvorni i motociklisti. ne uvijek, ali jesu, a u mnogim slučajevima se samom vožnjom i opremom nesreća može spriječiti.
 
cooper said:
tip se yamahi inače uvijek vozio bez kacipe i stale opreme i inače je igro ruski rulet tu večer ( to su priče )
od zebre je odletio jedno 30 - tak metara a motor još jedno 200-300 , skorom do drugog semafora .
inače vozio je novu trula višnja R1


Istina, pješaku je iščupao nogu kod koljena, a što se tiće motora, motor je u vlasništvu RR Powera. Silvio nikada nije imao kacigu na glavi i svi smo mu govorili da ce ga to jednog dana kostati. Nazalost dosao je taj dan. Bilo kako bilo, bio mi je frend, i bio je dobar decko.
 
pise da nije imao dozvolu za tu kategoriju motora onda su ovi iz rr powera jako glupi ak su mu iznajmili motor :shock:

svaka im čast :evil:
 
WEKI: Istina, pješaku je iščupao nogu kod koljena, a što se tiće motora, motor je u vlasništvu RR Powera. Silvio nikada nije imao kacigu na glavi i svi smo mu govorili da ce ga to jednog dana kostati. Nazalost dosao je taj dan. Bilo kako bilo, bio mi je frend, i bio je dobar decko.

RR Power je nick na forumu ili firma ili što?

Jer je ta Yamaha, ZG-9192-AS, vlasništvo stanovitog 25-godišnjaka sa Trešnjevke, a ne nikakve firme...
 
http://www.rrpower.hr brijem da misle na ovo
 
Sledgehammer said:
RR Power je nick na forumu ili firma ili što?

Jer je ta Yamaha, ZG-9192-AS, vlasništvo stanovitog 25-godišnjaka sa Trešnjevke, a ne nikakve firme...

Kolega , nemre se sve saznat motorolom , RR power je firma koja iznajmljuje motore , ali pošto je navala za posudbu , oni u najam uzimaju motore od likova kojima motor nije sve u životu , i te motore daju u podnajam !!!
 
Dosta ljudi sa tim temama, poginuo ovdje, poginuo ondje. Svi znamo da je motor opasna igračka i bla bla bla.
Nemojte stalno stavljat teme o tome. Nije stvar da to netko nije zaslužio, nego, nek bude jedna tema vezana za takve stvari i to je dovoljno.
Meni osobno je žao svakog tko je poginuo, na motoru, autu, ili kao pješak, ali to nije razlog za otvaranje ovakvih depresivnih tema.

Vožnja na motoru mi je gušt, zabava, kako god to nazvali i tijekom vožnje ne želim razmišljati o tome kako je netko poginuo jer na takav način sa strahom nebi uopće sjeo na motor.

Prst sudbine ne možeš izbjeći, ali ne želim razmišljati o tome šta bi bilo, kad bi bilo.

Sorry ako sam nekog povrijedio, ali ovo je moje mišljenje.
 
Kas said:
Dosta ljudi sa tim temama, poginuo ovdje, poginuo ondje. Svi znamo da je motor opasna igračka i bla bla bla.
Nemojte stalno stavljat teme o tome. Nije stvar da to netko nije zaslužio, nego, nek bude jedna tema vezana za takve stvari i to je dovoljno.
Meni osobno je žao svakog tko je poginuo, na motoru, autu, ili kao pješak, ali to nije razlog za otvaranje ovakvih depresivnih tema.

Vožnja na motoru mi je gušt, zabava, kako god to nazvali i tijekom vožnje ne želim razmišljati o tome kako je netko poginuo jer na takav način sa strahom nebi uopće sjeo na motor.

Prst sudbine ne možeš izbjeći, ali ne želim razmišljati o tome šta bi bilo, kad bi bilo.

Sorry ako sam nekog povrijedio, ali ovo je moje mišljenje.

imas pravo, stavrno mi je dosta losih vijesti. imati strah na motoru je isto sranje ko da ga nemas.
 
ZAGREB – Motociklist Goran Sušinjak (20) preminuo je jučer rano ujutro od ozljeda zadobivenih u prometnoj nesreći što se dogodila u ponedjeljak oko 20.50 sati u Gajevoj ulici u Mariji Bistrici.
Nesreća se dogodila kada je nesretni mladić upravljajući neregistriranom ťaprilliomŤ prešao na suprotnu stranu kolnika i frontalno se sudario s osobnim vozilom kojim je iz suprotnog smjera upravljao Davor K. (31). U nesreći je motocikl stradao gotovo do ťtotalkeŤ, a Goran Sušinjak je zadobio teške ozljede opasne po život. Vozilom Hitne pomoći prevezen je u zagrebačku Kliničku bolnicu Dubrava, gdje su se liječnici borili za njegov život, ali motociklist je u 4.20 sati preminuo. Davor K. je u nesreći prošao bez ozbiljnih povreda.
 
E sad mene zanima k'o bu platil ceh? Ovaj s neregistriranim motorom, onaj prije bez vozacke.

Jel se to moze saznat s motorolom? :shock: