katastrofalna nesreca

wTc biker

New member
VIROVITICA, 1. lipnja - Današnji je dan u Virovitici proglašen danom žalosti zbog tragične smrti Anite Peule, Sandre Grubić, Tatjane Božo i Marka Crnkovića, koji su u nedjelju ujutro stradali u teškoj prometnoj nesreći u Koriji te Suzane Kovač-Golić, također Virovitičanke, koja je u subotu navečer poginula u prometnoj nesreći u Rijeci.
Odlukom Gradskog poglavarstva s jučerašnjeg izvanrednog zasjedanja danas se odgađaju sve zabavne i sportske priredbe i skupovi.
Na virovitičkom Gradskom groblju, gdje je jučer u 16 sati sahranjen Marko Crnković, danas u 16.30 sati bit će sahranjene Anita Peula, Sandra Grubić i Tatjana Božo. Suzana Kovač-Golić bit će sahranjena također danas, u 17.15 sati. ovo prvih cetvoro su mi bili medju najboljim prijateljima
 
Strahota. Neka im je laka zemlja i neka njihove obitelji i prijatelji pronadju snage u ovoj strasnoj tragediji.
 
Moje saucesce...uzasno je to sto se desilo... :cry:
 
R.I.P. :cry:

Uzasno je to sto se dogadja... nista drugo nego uzasno...
pazimo sebe i druge...
 
Saućešće s moje strane..sve nas koji smo bili na Grobniku ta nas je jutarnja informacija vezana za pogibiju Sanje i vozača strahovito pogodila..Vidio sam je tu večer dolje u kafiću...ebi ga..nemam riječi. Pazite na sebe jer drugi umjesto vas sigurno neće... :cry: :cry:
 
katastrofa, užas i tragedija...

ljudi, pazite na sebe :!: