kawa ducan

Moze ime i kontakt nekog provjerenog prodavaca kawa dijelova...mislim na tocnost isporuke,lageru dijelova....hvala!!!
 
HONDA CARBON said:
Moze ime i kontakt nekog provjerenog prodavaca kawa dijelova...mislim na tocnost isporuke,lageru dijelova....hvala!!!
Vozim Kawiće više od 15 god, (Ok, i ostale motore) , ali nikad nisam imao problema s dijelovima.
Odakle si i kakve te muke muče (dijelovi) ?
 
Slavonija. Htjeo sam pitat tko drzi orginal njihove dijelove.davno sam uzimao u kms ka ali neznam dal rade jos.
 
I mene interesira...imam na Versysu par plastika koje mi nisu lijepe pa bi možda kupio nove...na ebayu ne nalazim ništa
 
Davide.... SBK Brčko.
(y)

Nazovi me ako te sta zanima....
 
Možeš se javiti u KMS, provjereno radi jer je i moja makina tamo :) a koliko vidim na ovom linku su veće cijene nego u KMS-u.
 
bender_300 said:
Možeš se javiti u KMS, provjereno radi jer je i moja makina tamo :) a koliko vidim na ovom linku su veće cijene nego u KMS-u.
Koje cijene, daj konkretan primjer :wink:
 
bender_300 said:
Možeš se javiti u KMS, provjereno radi jer je i moja makina tamo :) a koliko vidim na ovom linku su veće cijene nego u KMS-u.
Baš danas zvao KMS za srebrni plastični poklopac prednjeg lančanika..kod njih je 319kn a na onom linku 35€+10€ shipping ispadne 337kn...isplati se malo ako se kupi više stvari s jednim shippingom
 
Još jedan Kawa dućan, Ami Moto Zadar, www.ami-moto.hr , nešto dijelova na lageru, nešto novih motora na lageru  :mrgreen: