Kawasaki en 500 vulcan

biber_cros

New member
e ovako zanima me sve o tom motoru,godiste od 91 do 95,jedino mi se on svida od svih copera do tog godista,kakav je s dijelovima,kolko trosi i jel skup za odrzavanje,nema veze sto nije V masina jel tak...,pozzz
 
Hocel iko odgovorit sta u vezi ovog motor,pa jeboga zivot nisam napravio temu o nekom kinezu,haj ba malo potrudte se valja za koji dan uzimat motor pa da cujem jel to pouzdano sta.
 
biber_cros said:
e ovako zanima me sve o tom motoru,godiste od 91 do 95,jedino mi se on svida od svih copera do tog godista,kakav je s dijelovima,kolko trosi i jel skup za odrzavanje,nema veze sto nije V masina jel tak...,pozzz

sam si sebi odgovorio
uglavnom, biiti ćeš sretniji taman da nešto i otiđe na motoru
a i nema garancije za bilo koji motor tih godišta
 
To  ti je makina kao na KLE-u prema tom sjedi i vozi!

S obzirom na godine nema garancije. Meni osobna ta koncepcija sa dugom vilicom ne odgovara  :wink:!
Ali kad gledam po oglasniku nisu jeftini...
 
Meni ga ima prijatelj,god.2004. lanac,ima verzija sa remenom,cijena im je paprena.
 
Zog said:
Meni ga ima prijatelj,god.2004. lanac,ima verzija sa remenom,cijena im je paprena.
ja al meni se ta verzija novija nesvida nikako,na ovome je remen i motor ima predenih 13000km i uraden je servis i daju garanciju 6 mjeseci,cijena do registracije 4000km ili 2000eura ja mislim da je to realno,zanima me kakva mu je prosjecna potrosnja i jesul skupi dijelovi i jel ima dijelova....,pozz
 
Potrošnja oko 5l,a dijelova uglavnom ima,jedino prednji disk je dosta potrošen po meni a prešao je oko 25 000 km.
 
Baš imam jedan u podrumu. Ako nekog nekaj zanima nek pita prije nego to smeće bacim u Savu.
 
makazica said:
Baš imam jedan u podrumu. Ako nekog nekaj zanima nek pita prije nego to smeće bacim u Savu.
e jebiga svi ga hvale gdje god da sam pitao pogotovo od91 do 95 godista,pa sta je stvojim motorom,ja sam se pravo zagrijao za taj motor i sigurno za jedno mjesec dana ga kupujem,kakva je voznja u dvoje sa ovim motrorom imal snage..
 
biber_cros said:
e jebiga svi ga hvale gdje god da sam pitao pogotovo od91 do 95 godista,pa sta je stvojim motorom,ja sam se pravo zagrijao za taj motor i sigurno za jedno mjesec dana ga kupujem,kakva je voznja u dvoje sa ovim motrorom imal snage..

Ne misliš valjda da sam se ja vozio na tom????? :shock: :shock: :yikes: Pas mater.

Ali ako hoćeš mogu pitati dečka čiji je da li hoće prodati.....javi.
 
makazica said:
Ne misliš valjda da sam se ja vozio na tom????? :shock: :shock: :yikes: Pas mater.

Ali ako hoćeš mogu pitati dečka čiji je da li hoće prodati.....javi.
nemogu ja to uzet jer ja sam u bosni,u bosni cu kupit motor a vjerovatno taj kod tebe nije ni ispravan., :misli: :misli:
 
biber_cros said:
ja al meni se ta verzija novija nesvida nikako,na ovome je remen i motor ima predenih 13000km i uraden je servis i daju garanciju 6 mjeseci,cijena do registracije 4000km ili 2000eura ja mislim da je to realno,zanima me kakva mu je prosjecna potrosnja i jesul skupi dijelovi i jel ima dijelova....,pozz

  Ja sam imao LTD450 iz kojeg je proizašao EN500 i mislim da su im dimenzije skoro identične.

  Već ti je rečeno da je motor od KLE ili ER-5, znači toči i vozi  (y) Dijelova ima, motori pouzdani i jednostavni za održavanje. Potrošnja 5-6 litara s time da je moj imao skoro otvorene auspuhe.
  Glavni razlog prodaje mi je bio što mi je motor fizički bio mali jer se većinom vozim u društvu supruge, a vožnja sa suvozačem prilićno umara zbog malih dimenzija motora. Snage ima dovoljno za umjerenu vožnju ali nemoj očekivat preticanje šlepera u 100 metara. Što se tiče remena kao pogona i ja sam ga imao i samo ga mogu pohvalit  (y) nikakvo održavanje, a traje.
 
*Brzi* said:
  Ja sam imao LTD450 iz kojeg je proizašao EN500 i mislim da su im dimenzije skoro identične.

  Već ti je rečeno da je motor od KLE ili ER-5, znači toči i vozi  (y) Dijelova ima, motori pouzdani i jednostavni za održavanje. Potrošnja 5-6 litara s time da je moj imao skoro otvorene auspuhe.
  Glavni razlog prodaje mi je bio što mi je motor fizički bio mali jer se većinom vozim u društvu supruge, a vožnja sa suvozačem prilićno umara zbog malih dimenzija motora. Snage ima dovoljno za umjerenu vožnju ali nemoj očekivat preticanje šlepera u 100 metara. Što se tiče remena kao pogona i ja sam ga imao i samo ga mogu pohvalit  (y) nikakvo održavanje, a traje.
eh ovakav mi je odgovor trebao,kao prvo da me interesuje brzina kupio bi R1 ili ninju ali ovako treba mi motor na koji ja i cura mozemo sjest i otic 50km do jezera i tako za te direve,i ja mislim kad ga kupim otvorit auspuhe jer mi je nekako tih a mozda kupim i drugi auspuh,potrosnja je pravo dobra,samo me interesuje na koliko se mijenja taj remen a super je sto ga nemoras podmazivat i prskat raznoraznim sprejevima.....,pozzz hvala na odg
 
  Meni rekli da se remen mijenja kad pukne a moj je imao oko 55 000km i još je sasvim solidno izgledao  (y) Za otič 50 km nema nikakvih problema, jedino na malo duljoj vožnji bi trebao možda malo češće pauze radit da se razgibaš.

  Zaboravio sam još napomenut da kočnice nisu baš impresivna, ali s obzirom na koncepciju motora i samo 1 disk tako nešta je i za očekivati. Mislim da bi zamjena lajtunga za ulje opletenim uveliko popravila stvar.
 
*Brzi* said:
  Meni rekli da se remen mijenja kad pukne a moj je imao oko 55 000km i još je sasvim solidno izgledao  (y) Za otič 50 km nema nikakvih problema, jedino na malo duljoj vožnji bi trebao možda malo češće pauze radit da se razgibaš.

  Zaboravio sam još napomenut da kočnice nisu baš impresivna, ali s obzirom na koncepciju motora i samo 1 disk tako nešta je i za očekivati. Mislim da bi zamjena lajtunga za ulje opletenim uveliko popravila stvar.
pa vise od lanca ured duplo izdrzi to je super,ma kad si scurom na motoru ti se gibas i u voznji a i mijenjat cemo se ko ce vozit :LOL: :LOL: sto se kocnica tice nekome nemogu pomoc ni kad bi 18 diskova imo,jel tak.Ja na skuteru imao bubanj naprijed i bubanj pozadi i nikad nisam se zapucao u nesto a jaran sa abs-om se zapucao u auto,sve stvar vozaca i tjeranje motora nemozes sa 100kmh stat na 5 metara..,pozzz
 
malo sam cackao po internetu i gledao sam kawasakija VN 750ccm mozetel mi sta rec o tom motoru da ne otvaram nove teme a po internetu skoro nema nista o njemu,slicna mu je cijena kao i kod en-a malo skuplji,jel to veci motor ili ima samo vecu masinu posto kazete da je en malo nezgodan za dvoje,ovaj ima V masinu i kardan i 94 je godiste evo i slika pa navalite sa odgovorima....,pozzzzz
 
haj ljudi ko da ste pospali svi,hocel ko sta odg u vezi vn 750,cekam 12 sati na vas odgovor a vi nista daj malo se razbudite :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
biber_cros said:
haj ljudi ko da ste pospali svi,hocel ko sta odg u vezi vn 750,cekam 12 sati na vas odgovor a vi nista daj malo se razbudite :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kod nas se kaže:strpljen-spašen. :mrgreen:
 
kažeš, nema na internetu  :shock:

http://www.vn750.com
http://hubpages.com/hub/Kawasaki-Vulcan-750-Review-With-Photos
http://www.vulcanriders.com/

ili samo želiš malo pažnje  :misli:
 
legajuana said:
kažeš, nema na internetu   :shock:

http://www.vn750.com
http://hubpages.com/hub/Kawasaki-Vulcan-750-Review-With-Photos
http://www.vulcanriders.com/

ili samo želiš malo pažnje  :misli:
ne zelim paznju nikakvu nego nisam dobar stim stranim jezicima a google prevoditelj vise zakomplikuje nego sto prevede ako ima neko da dobrim iskustvima neka se javi