Kawasaki ER-5 u Zagorju

Ana

New member
Kod Tuheljskih toplica prodaje se jedan Kawasaki Er-5. Star je dvije godine, plavi, 2700 kilometara, registriran do 5. mjeseca, od dodatne opreme ima vizir, kofer i sportski auspuh. Da li je netko mozda vidio taj motor ili zna nesto o vlasniku? Svaki info je dobro dosao.

Jos jedno pitanje: cijena je 32000, jel to puno?  :misli:
 
I vise neg puno. Registracja izlazi, ti moras platiti 5% poreza tako da ti cijena raste.
Kofer i nosace platis max 1000 kn, sport ispuh (zavisi kakav je, vidio vecinu koji uruznjuju motor) ne moze pravdati toliku cijenu.
Decko mora imati urednu servisnu, a i onda moras napraviti servis zbog tolikog stajanja.
Max. koji bi ja dao je 28 000 do 30 000 (blize 28000).
Novi je bio 36900kn.
 
Dylan said:
Je, ali vlasnik očito ne prodaje samo motor već i svoje nabujale emocije...

Jedan friend iz OS koji pomalo lurka i forum, je svoj ER5 ( koji mu je
bio prvi motor, onda Fazer 600 pa sada Fazer 1000 ) star jedno
godinu i pol i sa 12.000 km prodao za 34.000 kn  :LOL: Došao neki
lik koji uopće nije imao pojma koliko košta novi i iskeširao  (y)
 
AnteK said:
Jedan friend iz OS koji pomalo lurka i forum, je svoj ER5 ( koji mu je
bio prvi motor, onda Fazer 600 pa sada Fazer 1000 ) star jedno
godinu i pol i sa 12.000 km prodao za 34.000 kn  :LOL: Došao neki
lik koji uopće nije imao pojma koliko košta novi i iskeširao  (y)

To samo potvrdjuje da svaka roba ima svog kupca, mada mi je ovo za  rubriku vjerovali ili ne  :lolcry:
 
znaci motor je 2005god on moze maksimalno traziti 30.000kn i to da je rega skoro citavu god i da nije nigdje zakreban (da je ko iz salona)
ja npr mog nikad nebi dao za npr 25.000kn jer onako kako ja odrzavam motor i kako izgleda takvog ga nisam iz salona istjerao  :mrgreen:
 
taj motor realno vrijedi oko 28.000kn s,tim da je neogreban i da imas bar pola godine rege!
enom imas u oglasima Crni Er5 prodaje se za 27.000kn u dubrovniku motor je 2005god!
 
1.skupo
2.nema više novih er-5 p ajmo sad gruvt cijene kako hoćemo!  :jesus: :LOL:
3.Ovaj iz DU ako je sa wngsom(i granama) onda je moj prijatlj..to je prvi er-5 koji sam vozio i odlučio se za svoju er5 a sad....vidim da je snizio cijenu  :misli:
ali teško da ćete još više snizit cijenu kod njega  :LOL: ali z te pare uzo bi taj motor
4.svi vi pričte o nkim realnim cijenama...de pogledajte cijene rabljenih otlih motora! pa to nije normalno još n početku ljeta sam pisao na forumu o cijenama CBRa Bandita i još nekih kko su nerealne itd itd.....
 
:wink: Tako je to.Kad prodaješ,ako si ga kupio novog i pazio i mazio,nećeš ga dati za nikakvu"realnu tržišnu"cijenu jer je to pušiona,a i nema nikakvog smisla.Ako ga se hoćeš riješiti,onda ti je tržišna cijena-san snova!Kad kupuješ,kupi novi,ako je u pitanju razlika od cca.tisuću eura.  8)
 
upravo to,njemu je realna trzisna cijena ispod casti... barem kad si zamislja da ce tamo neki derpe koji nikad motor oprao nije traziti isto toliko novaca.
takvi motori obicno duuugo budu na prodaju.

ana,racunaj ako si ti zvala vlasnika da te mozda ocijenio kao laku metu pa sad sere s cijenom.
 
Motor star 2g....opremljen za putovanja...ima SAMO 2700km...sumnjivo....svaki motor koji sam do sada kupio iz zagorja i  Siska...gadno sam se zeznuo...cijena nerealno visoka...stanja loša...nečeš vjerovati što su sve meštri u štalama spremni složiti...čast izuzecima,ali ja ih nisam sreo...drži se centra grada...Zagreba........nemoj da ti dižu cijenu na dod opremu....neka vrati orginal stanje....onda traži realnu cijenu
 
pomozimo ženi.  :wink:

mislim da bi neki od vas zagorskih momaka s nešto iskustva trebao ić s madam vidjeti bajk i malo poraditi
s prodavačem na cijeni! 8)
 
miro said:
pomozimo ženi.  :wink:

mislim da bi neki od vas zagorskih momaka s nešto iskustva trebao ić s madam vidjeti bajk i malo poraditi
s prodavačem na cijeni! 8)

skupit ćemo Zle Majke i idemo svi skupa pogledat er-5  (y) 8)
 
Mislim da je isplativije kupiti motor(kao i auto)od poznatog ili
preko preporuke i dati koju tisučicu više,negoli
kupiti preko oglasnika ili slićno.

A na forumu ima dosta stručnih ljudi koji bi mogli skočit to pogledat,
naravno,ako je cijena u redu.