Kawasaki ER-6n/f

Moran priznat da sam i ja ovo lito prvi put vidija Dubrovnik.Super je tamo,samo meni je nekako draže stizat na odredište,nego stić.Ja mislim da me razumite.Više sam gušta na putu nego na odredištu,a taj motor mi je u tome pomoga.
To je jednostavno gradski motor,za povremen putovanja,a nikako ne putnički tourer. (y)
 
O pa tako nesto vidjeh jucer kad smo se vracali iz Oroslavja...žuto i baš ono što ja želim...pjavi je (y)
 
Sležem se da je uloženo dobiveno zadovoljeno pri odabiru ovog motora  (y) , al mislim da će ti ubrzo bit preslab pogotovo ako većinom se misliš votit s suputnicom, ....barem bi meni bio,..... možda zadovoljava tvoje afinitete, obavezno probaj prije nego kupiš, iznajmi ga ili nafektaj nekog koga znaš da ti ga posudi, mislim da je za ulazak u scijet motora odličan izbor al poslije postaje preslab....al kao pto rekoh to je moje mišljenje...
 
Ne znam kako se voziti na njoj.Ali vrag me odnio ako je ne kupim kad dobijem na poslu ugovor da mogu dići kredu.
Motor mi je zakon.Friend je ima i obarbao ga/ju je/ju u mat crno.Kako hebeno izgleda. (y)
 
Mene zanima snaga motora....Se  digne ta makina u drugoj na gas ili...? =)
 
Danas sam tankirao, pa eto računice potrošnje :
5,2083333333333333333333333333333 l/100 km
Gradska vožnja, uglavnom umjerena..
Max. mi je popio oko 6 litara, dok je minimum bio nešto manje od 5.
 
Inače osobno su mi ti motori strašni, kad bi imal malo više nofci sigurno bi jedan bil u garaži!  (y)
 
teacherica said:
O pa tako nesto vidjeh jucer kad smo se vracali iz Oroslavja...žuto i baš ono što ja želim...pjavi je (y)

To mora da si mene vidio.  :jesus: siva kaciga, crna jakna ....
 
Motor je jakooo lagan za voziti. Ko bicikl sa 72 konja  :LOL:
Napravio sam djir od nekih 600-700 km u jednom danu (okruzio Sloveniju) :LOL: Cak sam uspio past na Triglavu  (y)
Nisam se bas nesto umorio, noge povremeno ispruzis u voznji ako ti se ukoce.
Jedino sta vjetar od 140 km/h pocinje smetati.
Kocnice - odlicne. Vozio sam 190 km/h na autoputu i izletio tamic ispred mene, stao 5 metara od tamica. Ma da bi proklizao...
 
Meni je dobar za sada. Nije nešto posebno jak, ali je dosta vozan. Otkad sam promijenio auspuh (Leo Vince) dosta je življi, motor bolje vrti, čak ne osjetim nikakvu rupu na niskim i srednjim okretajima. Mnogo je bučan bez db kilera. Osobno mi se nisu svidjele držanjem serijske Dunlopice D221, pa sam stavio Michelin Power, razlika je (meni) velika ! Visok sam 190, težak 83 kg, ali mi motor nije mali kao nekima i nemam većih problema s vjetrom usprkos relativno većoj visini. Sa serijskim volanom se mogu voziti cijeli dan bez umora, ali ja sam stavio niži, otvoreniji i širi što mi malo više opterećuje ruke, ali je zabavniije za voziti !
Moj dojam je da je za ove novce motor super !
 
MARIOLINO said:
Meni je dobar za sada. Nije nešto posebno jak, ali je dosta vozan. Otkad sam promijenio auspuh (Leo Vince) dosta je življi, motor bolje vrti, čak ne osjetim nikakvu rupu na niskim i srednjim okretajima. Mnogo je bučan bez db kilera. Osobno mi se nisu svidjele držanjem serijske Dunlopice D221, pa sam stavio Michelin Power, razlika je (meni) velika ! Visok sam 190, težak 83 kg, ali mi motor nije mali kao nekima i nemam većih problema s vjetrom usprkos relativno većoj visini. Sa serijskim volanom se mogu voziti cijeli dan bez umora, ali ja sam stavio niži, otvoreniji i širi što mi malo više opterećuje ruke, ali je zabavniije za voziti !
Moj dojam je da je za ove novce motor super !

Koji volan si stavio i koliko si platio LeoVince?
 
Leo Vince sam platio 2300 kn, a uz serijski volan imam još dva volana, WRP i Renthal, doduše ne znam točno koji su modeli, samo znam da su te marke ! Renthal 500 kn, WRP 350 kn !
 
MARIOLINO said:
Leo Vince sam platio 2300 kn, a uz serijski volan imam još dva volana, WRP i Renthal, doduše ne znam točno koji su modeli, samo znam da su te marke ! Renthal 500 kn, WRP 350 kn !

a ako moze i koja slikica volana...