Kawasaki Er5 Bistra ,info...

zwerr

Member
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-er5-500-cm3-oglas-15030221

Bilo kakvi info o motoru ...
 
Hm, ja sam iz Bistre, ali mi nije poznat motor.  :misli:
Jesi zvao, kako se zove vlasnik?
 
Ak je veća dimenzija upisana već u prometnu, onda nemaš brige oko veće širine gume. Njih ne muči jer original dimenzija na motoru, već jel su dimenzija gume i dimenzija upisana u prometnu iste.
 
Žmigavci nisu original i nema "ER-5" naljepnice ispod sjedala na zadnjoj plastici :misli:
 
fawlty82 said:
Ak je veća dimenzija upisana već u prometnu, onda nemaš brige oko veće širine gume. Njih ne muči jer original dimenzija na motoru, već jel su dimenzija gume i dimenzija upisana u prometnu iste.

Da, ak je uipisano onda nema beda.


bricksrheavy said:
Žmigavci nisu original i nema "ER-5" naljepnice ispod sjedala na zadnjoj plastici :misli:

Da imam taj motor odma bi skinul original žmigavce jer su grdi ko Jelena Veljača. Tak da to ne mora značit da je bil razbijen, al bilo bi dobro da ima originale uz njih da se vidi da su cijeli.
 
:no: klasični neked mora imat i klasične žmigavce :mrgreen: - u ovom slučaju zamjenski žmigavci i nedostatak naljepnice na repu nešto govori o motoru...
 
zwerr said:
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-er5-500-cm3-oglas-15030221

Bilo kakvi info o motoru ...
Sve piše u oglasniku. Ja sam vlasnik. Motor je u odličnom stanju. Nikad nije padano a to što je lijep to bolje. Složen je da bi bio drugačiji od drugih. Gume su u prometnoj i nema problema.
 
+marek+ said:
Hm, ja sam iz Bistre, ali mi nije poznat motor.  :misli:
Jesi zvao, kako se zove vlasnik?
Motor je 4 godine u Bistri i na moto susretima. Očito ne gledaš dobre motore. :021: :021:
 
Bistra je velika, ko bi sve znao.  :mrgreen:
Btw, po pravilima foruma moraš se prvo predstaviti u podforumu predviđenim za to.  :wink:
 
Jebga da je orginal sve kolega bi bil već kod tebe s lovom  al ovako nista s toga :021:  (y) sretno s prodajom
 
Eto. Sredis motor i nevalja. Bolje da se sprican.ravnan. sa naljepnicama i original zmigacima i onda je sve ok. Hvala na zeljama za prodajom. Jos malo pa nestalo. (y)