Kawasaki ER6N

Moj bivši motor, kilometraža ispravna, garantirano garažiran od prvog dana do prošle godine, redovno održavan, vjerojatno i dalje u odličnom stanju, par sitnih ogrebotina kod mene od prevrtanja u mjestu, bez karambola (ovo pišem kakvo je stanje bilo 6/2023, za dalje ne znam, možda pomogne budućem vlasniku oko odluke).
 
Jebat ga, loš dogovor između mene i žene kod parkiranja, nisam vjeroval da tak mogu popušiti na mjestu dok se nije dogodilo, ali to se i vidi na motoru da ima par pikica od šodera i da nije ništa štrajfano od pada u vožnji, nije ona šema da je pao s nogare pri 90 km/h u oštrom desnom 😁
 
Jebat ga, loš dogovor između mene i žene kod parkiranja, nisam vjeroval da tak mogu popušiti na mjestu dok se nije dogodilo, ali to se i vidi na motoru da ima par pikica od šodera i da nije ništa štrajfano od pada u vožnji, nije ona šema da je pao s nogare pri 90 km/h u oštrom desnom 😁
Još bi ja rekla da je meni sa 1,70 ispao ali je ispalo dečku od 1.90 i 100+kg uzbuđenje je to bilo.
 
  • Like
Reactions: Author
Up. Nova cijena 2800
Za koliko, ako nije tajna? Prodajem versysa i više ni sam ne znam kakvu cijenu staviti.
Najviše me ljudi zvalo kad ga nisam niti prodavao :D.
Kad sam smanjio cijenu, možda dva poziva, niti jedan dolazak u razgledavanje...
Jasno mi je da su cijene napuhane, ali ga ni nema smisla dati za badave.

EDIT:
sad vidim na njuški da je zadnja cijena za ovaj ER6 bila 2500 Eur i očito je to granica za lak(š)u prodaju.
 
Prvo moraš pričekati početak sezone, dotad svi ovi li-la niti ne razmišljaju o motoru, eventualno skupljaju lovu.
A onda kad krene, potražnja veća, a ponuda manja pa i cijena ide gore.

Problem je jedino taj kaj ćeš i ti kao potencijalni kupac drugog motora biti isto u problemu.
 
  • Like
Reactions: enduro and Kawah
Prvo moraš pričekati početak sezone, dotad svi ovi li-la niti ne razmišljaju o motoru, eventualno skupljaju lovu.
A onda kad krene, potražnja veća, a ponuda manja pa i cijena ide gore.

Problem je jedino taj kaj ćeš i ti kao potencijalni kupac drugog motora biti isto u problemu.
Ne kazem da si u krivu, ali zadnjih 2, 3 godine nisam primjetio da je ponuda motora manja u sezoni. Cackam stalno po marketplejsu ako uleti nesto zanimljivo, motora ima non stop. Eventualno odmah nakon sezone, od 9-12mj ih je dosta slabo.
 
Prodan je za 2.5k, ali se dečku žurilo. ako šta pomaže lik koji je kupio kaže da je ispod tržišne cijene 😂
Za koliko, ako nije tajna? Prodajem versysa i više ni sam ne znam kakvu cijenu staviti.
Najviše me ljudi zvalo kad ga nisam niti prodavao :D.
Kad sam smanjio cijenu, možda dva poziva, niti jedan dolazak u razgledavanje...
Jasno mi je da su cijene napuhane, ali ga ni nema smisla dati za badave.

EDIT:
sad vidim na njuški da je zadnja cijena za ovaj ER6 bila 2500 Eur i očito je to granica za lak(š)u prodaju.