Kawasaki GPZ 500 S

Fire Breath

Active member
Mali Ninja.... Ima ga u ponudi u nas? Cijena? Valja kaj? Dojmovi, mozda iskustva?
index.jpg


P.S.: je sigurno da izlazi novi ER-5?

P.P.S.: otvaram ovaj topic jer niko ne sljivi onaj drugi :mrgreen:
 
cini mi se da je u kaptol kargu stajao potpuno novi salonski primjerak jos prosle godine il tak nes. mutno mi je to. ispravite me ako grijesim.
 
Neki lik ima takvog sivog tu u Varaždinu.... nema pojma ko :?:
 
Nixa said:
Neki lik ima takvog sivog tu u Varaždinu.... nema pojma ko :?:

Je?? :misli: Pa kolki je onda varazdin?! :evil: :? :wink:

Jedino slicno sam videl kod kazalista al to je 900cc.. :mrgreen: 8)
 
Cudno mi je jer ga nigde na nasim stranicama ne oglasavaju, a procital sam u AK u cjeniku da dodje 43k kn, i znam da nije maknut jer na kawasaki.com jos uvijek s ponosom stoji medju vecim ( i manjim ) ninjama..

Cini mi se da je to bolji izbor od svih 500 ponudjenih u nas.. a sad jedino ako stize novi ER-5.. :?
 
100 %, videl sam ga kod Frenča, na autobusnoj i jemput u mojem kvartu... neka ženska je bila kod motora i rekla mi je da joj je to od dečka i da je star 6mj. ( ja sam po dizajnu mislil da je to 5 g. star motor :? )
 
Nixa said:
100 %, videl sam ga kod Frenča, na autobusnoj i jemput u mojem kvartu... neka ženska je bila kod motora i rekla mi je da joj je to od dečka i da je star 6mj. ( ja sam po dizajnu mislil da je to 5 g. star motor :? )

Pa nije bas novi :D al jos ok izgleda a bolji mi je od ostalih 500cc na nasem trzistu.. a i jaci je dost, imas zastitu a dojde malo vise od ER-5 (valjda)..
 
Meni je ER-5 nekak draži ali su mu najveći bed kočnice :(
 
Nixa said:
Meni je ER-5 nekak draži ali su mu najveći bed kočnice :(


zake sve muci taj bubanj? Varazdinac si... poznas g. Labasa? SUPERBIKE SHOP - e pitaj njega nekaj o tome pa ces cut..
Ja sam se tak zajebo :mrgreen: , rekel ja starom da ER-5 ima slabe kocnice ( u nadi da ga nagovorim na SV S ) i veli meni on : Je bas, pital sam Darka neki dan.. dalje ima cijela prica :wink: :mrgreen:
 
:D :D :D daj pričaj, pričaj, mene muči ta kočnica do bola.... :mrgreen: to mi je jedina prepreka do tog motora
Thx....

p.s. Je fakat onaj forum ne j... nitko tri posto a ja samo htio saznat par stvari :cry:
 
Ma nisam rekel da su slabe, (inace kad se maknem s Jawe sve kočnice budu mi pre jake), nego optički nije lepo (čitaj grdo)
 
ROPE said:
:D :D :D daj pričaj, pričaj, mene muči ta kočnica do bola.... :mrgreen: to mi je jedina prepreka do tog motora
Thx....

p.s. Je fakat onaj forum ne j... nitko tri posto a ja samo htio saznat par stvari :cry:

Ma dovoljno je rec da su sve te pricice kak je slaba kocnica - SRANJE.. nije istina, veli da zbog toga netreba brinuti, sam trebas pazit na km da ti se ne istrosi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Samo kupuj, po meni najisplatljiviji motor za pocet, ok oprema, izgled ok, performanse ok, cijena super ( manja nego neke 125-ice ), jedino bi radje ovog gore uz uvjet da ne dodje puno vise od ER-5.. ( jos ako izadje novi ER-5 onda treba vidjeti al ovak.. )
 
gpz ima diskove (er bubanj)... toliko o kočnicama.
u slo ga ne prodavaju više jer nema katalizatorja inače je još u proizvodnji.
bio je moj prvi "sportski" motor i bio je odličan za početak ali se mi poslije nekoliko vremena kad sam počela više zalagati zavoje svijao okvir... bilo je ko na rodeu :D
ja bi uzela GPZ, jer je puno bolji od ER... (ER ima 50 konjeva, GPZ 60hp...)