Kawasaki J ( WTF)

Slažem se. Ovo je gore nego kad su prije stopedeset godina stavili motor na bicikl. Jebeni napredak, treba te inženjere sve pohapsit i vratit konjske zaprege.
 
Kaj se vi palite na bedastoće... Stalno izlaze ovakvi SF prototipovi i dobro da ih ima, da znamo da dizajneri ne spavaju :mrgreen: ali očekivati ovo u serijskoj proizvodnji prije nego što moji unuci dobiju vozačku je vjerojatno koliko i to da se iz Brazila vratimo s peharom. :mrgreen:
 
Dobar dan...
http://www.svijetskutera.com/kawasaki-concept-j-predstavljen-u-tokiju/2013/11/20/

concept-j-001.jpg

concept-j-002.jpg

concept-j-003.jpg

concept-j-004.jpg

concept-j-005.jpg
 
Se mi je još nekak i jasno, samo mi nije jasno za koji kurac mora imati crno-bijele gume.  :misli: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Krypton123 said:
Se mi je još nekak i jasno, samo mi nije jasno za koji kurac mora imati crno-bijele gume.  :misli: :LOL: :LOL: :LOL:
Odgovor je isti kao na pitanje zašto si pas liže jaja. Jer može.
Tako i ekipa koja je ovo dizajnirala može stavit takve gume. Gazda je rekao radi šta oćeš,samo da u selu nitko nema  vaki Kawasaki :)
 
bolje je pitanje di je tu motor sad  :misli:
 
motor super izgleda i sigurno bi mogao biti u nekom filmu. kad svi budu vozili ovako nesto ja cu na 15ici biti gospodin covjek  :LOL:
 
slowrider said:
motor super izgleda i sigurno bi mogao biti u nekom filmu. kad svi budu vozili ovako nesto ja cu na 15ici biti gospodin covjek  :LOL:
djeluje ko betmobil


Sent from my iPhone using Tapatalk 2