kawasaki kle 500

zwer_1982

Member
Da li netko nešto  zna o ovom motoru ?

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/kawasaki-kle-500-500-cm3-oglas-7962247

kawasaki-kle-500-500-cm3-slika-22633792.jpg

kawasaki-kle-500-500-cm3-slika-22633786.jpg



interesantan mi ovaj motor. Molim riječi stručnjaka na što da obratim pažnju?

 
Koliko vidim po slikama motor je bez bilo.kakve dodatne opreme sto ce biti od velike koristi ako imas!
Poviseni vizir cca 400 kn,crash bar cca 700 kn,utezi volana cca 150kn,prerada sica cca 1000 kn..
Za taj motor neznam nista..

Jedan koji ti ja mogu preporuciti...

m.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/kawasaki-kle-500-498-cm3-oglas-6243629

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
 
Jedina moguća "boljka" je luft u ležaju prednjeg kola, ako nije održavan kako treba (tako bar kažu).

Jedan od dosadnijih motora po pitanju kvarova.

Znaju i pljucnit kap ulja na bočnom poklopcu lijevog dekla, ali to je više estetike radi.

Prednje vilice su hidraulično-pneumatske, pa ako ih je neki sivonja dopumpava na benzinskoj, znaju imat problema zbog toga.

I... to bi bilo to.

Ostalo gledaš ko i kod svakog motora: jel ide ravno, zategnutost lanca/istrošenost lančanika, pušta li zadnji amortizer, kočnice, blablabla...

Kao što rekoh, dosadan motor, vlasnici često nikad ne doznaju da pod sicem imaju i tvorničku vrićicu s alatom.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Može lock

Danas sam išal gledat motor s parama u đepu i namjerom da ga kupim.

Motor JAKO DOBRO izgleda. A sad malo detaljnije;
S motora je padano, gornja plastika je nanovo polakirana (osjeti se rub farbe pod prstima na prelazima), razmaci nisu u milimetar naštimani. volan stoji nijansu u lijevo, nisam mogao dokučit je to samo do cijevi il je negdje drugdje dobil po pixi.Kad ga se potjera pa pusti volan oće malo pobjeć u stranu, istina da je to malo al ide . Kočnica prednja tuli i slabo koči, zadnja katastrofalna. Auspuh preglasan za tvornički -čini mi se da je pregoren.
Tehnički mu se izlazi za 2 tjedna, servis je na redu za 2500km ako je vjerovat servisnoj (ja ne vjerujem ni 3% a ni lik koji je bio samnom) lanac na pola puta za zamjenu ( lik prodaje priču da je nov ), gume imaju ripnu al nisu najsvježijeg dot-a...
Na prednoj felgi utega taman za cjelogodišnju ribičiju...

Motor je možda čak i jedan od boljih na njuškalu ali previše para za sve te detalje...

 
Eto, viš da možeš i sam kad hoćeš. (y)

Anyway, prijatelj mi je prije 2 godine kupija 2 godine mladjeg od tog iz oglasa, sa manje km, registriranog, s kuferom, crash-barom i grijanim ručkama za 18 tis. kuna.

Strpljen spašen.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Eto, viš da možeš i sam kad hoćeš. (y)

Anyway, prijatelj mi je prije 2 godine kupija 2 godine mladjeg od tog iz oglasa, sa manje km, registriranog, s kuferom, crash-barom i grijanim ručkama za 18 tis. kuna.

Strpljen spašen.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

ja sam novog  (cca godinu dana starog) sa sramotno malo km...kupila za malo više šoldi nego što je ovaj u oglasu :LOL:
 
a jbga, nemam ja tolko živaca isčekivat priliku, pare su tu, vrijeme za vožnju je idealno a motora nemam...