Kawasaki KLR 650

mislim da kužim kaj misliš reći (y)



motor će ti puuuuno bolje izgledati kad samo staviš usd vilice gore a to ti je u planu, ne?
 
svaka pohvala!!!!  (y)
vidi se da se družiš sa onim ludakom Đubretom  :LOL:

Još samo da uhvatiš malo vremena pa nabudžiš CTX  :mrgreen:
 
ova 7 slika kao da kaze.. Ja hocu biti choper :p 
 
motor izgleda predobro, samo ima jednu manu!puno lijepše bi izgledao bez kofera!al dobro on je postavljen sigurno iz potrebe a ne iz estetike! :LOL:
al u svakom slučaju svaka čast! (y)
 
na ovoj prvoj(crno-bijeloj) slici ova kuća u pozadini samo što se nij urušla!nebi ja svoj motor parkiro u njenoj blizini, a kamoli išo pišat po njoj! :mrgreen:
 
Ma to sam slikao baš zbog te kuće.
Ali nisam pišao po njoj  :mrgreen:.

A kofer...ljepše je bez njega,ali stvarno mi treba.
Ajd,priznajem,sad se vozikam malo po gradu,nema se love više,ali prvih 6000-6500km sam se vozio na dalje rute,pa je zato gore...
 
(y)   a što reć     (y)

ja htjedoh na svojoj tenerki napraviti 1u2 auspuh i imao isto rješenje kao ti, ma odlično, to tako fino izgleda....
ali eto... uletio Vers... 
 
Negdje krajem idućeg mjeseca ću kod jednog kolege dati napraviti kompletan sistem od inoxa,grane,topove,sve...
Ima još tih 'sitnarija' koliko hoćeš za napraviti.

I ja planiram Versysa nekad uzeti,moram biti vjeran Kawasakiju  :D.
Ovaj zeleni sa crnim felgama mi je super.
 
ja još uvijek nisam rješio svoje grane :palacdolje:  manjak vremena :?
koliko će ti uzeti za grane od inoxa?
 
Ne znam ti još ništa Kruns.
Mislim da ću ja morati samo materijal nabavit (cijevi i koljena),a ostalo ništa.Vidjet ću još.
 
KLResho said:
Ne znam ti još ništa Kruns.
Mislim da ću ja morati samo materijal nabavit (cijevi i koljena),a ostalo ništa.Vidjet ću još.

  a di nabavljas koljena od inoxa?
    koji su promjer?
      jesu li fino smotana, bez pregibljenja i nabora?
 
Ovako,ne znam cijenu i koje sve promjere imaju.

A nabavit ću u Inox centru u Sesvetama.Znam samo da koljena imaju pod raznim kutevima,'svih' promjera.A izgledaju super,znači nema nikakvih tragova,ne vidi se ništa da je pigano 'na silu'.

Ja ti to neću tako skoro raditi,za nekih mjeseca dana tek.Ako prije ne saznaš,javim ti tad kad budu radovi u tijeku  (y).