Kawasaki - Ninje s njuškala

Afrofeet

Member
Jel netko zna šta o ovome?
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-636-oglas-12272407
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-636-oglas-11571976
Vidim da isti oglašivač ima još nekoliko u ponudi, po solidnim cijenama? Vjerojatno sastavljano? jel se isplati uzimat takav motor?
 
Ovo je neki preprodavac pogledaj ostale oglase koliko ima dijelova vrlo vjerojatno da je bia razbijen ja bi ga izbjega
 
Ne kužim , motori odlično zgledaju za te pere ... pa jebote i ak je rezbijen šta vas boli kurac , bitno je da se dobro vozi i da je sve u redu ...  jebali vas preprodavači , kolko ljudi to dela iz sile ...
 
stojedan said:
Ne kužim , motori odlično zgledaju za te pere ... pa jebote i ak je rezbijen šta vas boli kurac , bitno je da se dobro vozi i da je sve u redu ...  jebali vas preprodavači , kolko ljudi to dela iz sile ...

(y) (y) (y)
 
Ma uopće mi ne bi problem, uopće nije bitno što je sklepan, ako je dobro napravljeno, da ne bi bio opasnost na cesti  :021:
Zato i pitam da ne bi bilo gas, a ono dijelovi padaju  :misli:

Inače sam htio uzeti novijeg nejkeda, međutim situacija me natjerala da potrošim i to malo love što sam imo pa gledam da uzmem neku stariju jurilicu za manje para, pa gledam da ne naletim na neki šrot. Kolko vidim kawe i yamahe su u pravilu jeftiniji od hondi i suzukija istog godišta.
 
stojedan said:
Ne kužim , motori odlično zgledaju za te pere ... pa jebote i ak je rezbijen šta vas boli kurac , bitno je da se dobro vozi i da je sve u redu ...  jebali vas preprodavači , kolko ljudi to dela iz sile ...

Pa ko je vidio još kupiti motor od preprodavača...bjež od toga! Neće na meni zaradit 200€ taman da je motor 100% ispravan i uređen...tak nekak to ide u nas :misli:


@afrofeet, pa idi i probaj, kad ga vidiš uživo budeš znal na čemu si i na čemu je kawa...inače cijena nije loša, s tim da su to odjavljni motori...barem je vlasnik iskren kaj se km tiće!
 
danc00 said:
Pa ko je vidio još kupiti motor od preprodavača...bjež od toga! Neće na meni zaradit 200€ taman da je motor 100% ispravan i uređen...tak nekak to ide u nas :misli:


@afrofeet, pa idi i probaj, kad ga vidiš uživo budeš znal na čemu si i na čemu je kawa...inače cijena nije loša, s tim da su to odjavljni motori...barem je vlasnik iskren kaj se km tiće!
pretpostavljam da je prvi dio ironično napisano?  :?  baš me briga ako je lupan i ako je dobro napravljen

ma jebeš kilometre  :mrgreen:
 
znam tipa...ako je bio razbijan reci ce ti sigurno.slabo vozi samo preprodaje i ima pun k** dijelova
 
lik je fer ,skoro sve djelove od njega uzimam ...samo ponekad zna se desiti da s 3 motora složi jednoga ,no zanemarivo jer trebaš biti sherlok homes da skužiš ... (y) (y)
 
Afrofeet said:
Opet ja...jel netko zna šta o ovome?
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx6r-oglas-12699168

Vidim da ima PU rege. 

Pa ako je to onaj na kojeg mislim,taj sta ga prodaje je 5. vlasnik,i kupio ga je od jednog decka(pandura)iz pule,ja sam ga bio prodao u Pulu,i bio sam 3. vlasnik(prva dva su bili decki tu blizu mene,koji nisu posteno ni vozili taj motor),a motor je od mene otisao kao iz ducana,doslovno bez ijedne negativne stvari(ok,taj tip iz pule je kasnije promjenio brtvu poklopca ventila,ali to je ionako bila greska na svima,da procuri). 
Kasnijim propitivanjem,saznao sam da je taj motor dobio jednu "packu" na rami,kako i zasto neznam,objasnjenje vlasnika je bilo da mu je skuter pao na motor,i sa ruckom napravio taj otisak na rami.
Uglavnom,ako stvarno nije bio padan nakon odlaska od mene,to je jedan jako dobar primjerak.  (y)

 
Je da :mrgreen:


Alpa46
 
Jedno vrieme cijena tog motora je bila 28 000kn, sad zbog cega je tolko narasla ne bih znao.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

 
Je, bila je 3900€.
Očito ga nije mogao po toj cijeni prodati.  :mrgreen: