kawasaki pomoč

r1 vtc

New member
koja mašina bi pasala na kawasakija gpz 750 nije unitrack 83 g ili možda neko ima mašinu oriđiđi  :misli:
 
Mislim da ti pašu mašine od z-a i novijeg zr-a, razlika je samo u jednom nosaču... :misli:
 
.... imam cili gornji dio masine od zr7 (750) 2003 god ,5000km imao motor,cilindri, glava,klipovi,klipnjace,....
 
bole said:
.... imam cili gornji dio masine od zr7 (750) 2003 god ,5000km imao motor,cilindri, glava,klipovi,klipnjace,....
treba cijela mašina ili od nekog drugog koja paše gore a da nema puno preinaka  :misli:
 
... moglo bi lako bit da bi ti od zr7 pasala tocno u nosac,.... nadi nekoga tko ti je blizu pa usporedite,...
 
bole said:
... moglo bi lako bit da bi ti od zr7 pasala tocno u nosac,.... nadi nekoga tko ti je blizu pa usporedite,...
ma to mi je od frenda a riknila mu je mašina prije godinu dana i sve živo smo prerovali i nigdje nemre nač ni dijelove ni mašinu za taj motor pa če probat stavit nešto ovak pa ako neko ima mašinu koja bi pasala nek javi,,hvala  :wink:
 
evo i slika kak to izgleda
 
Da, mislim da na taj paše u šeraf

p.s. jel ima mašina koja za unitrak 1100?
 
.... joooj , a mene svasta vuce,....  :mrgreen:

htio sam zphyra 1200 masinu uvalit na moj Z900,.... a nije jos kasno,.... heheheee
 
bole said:
.... joooj , a mene svasta vuce,....  :mrgreen:

htio sam zphyra 1200 masinu uvalit na moj Z900,.... a nije jos kasno,.... heheheee

Kak to paše?  :misli:
 
... pase jaaaaaako,....

od zephyra 750 pase u vidu,...a za 1200 mi mozda neke male preinake trebalo radit,... a i pojacavat ramu,....
 
Ja bi unitraka 1100, pa naturpijo sa wiseco na 1200, joshimura flah šibere, bregaste...itd.,itbl... 8)

paše na dva nosača a jedan bi trebal prevarit... :mrgreen:
 
.... ja sam malo izgubi volju za sredivanje tih starih masina,.... pa ako idem na opciju mjenjanja, isao bi na neku noviju masinu,... da netriba puno kemijat po njoj,...
moja masina na z900 je do detalja reparirana,... ali opet sad imam problem s kuplugom paljenja,...pa stalno nesto,... 
 
slazem se, međutim na tom unitraku bi ostali jedino blok i cilindri...sve ostalo after-market, pomalo... (y)
 
ima ko mašinu onda koja paše i koliko novaca  :misli:
 
r1 vtc said:
ma to mi je od frenda a riknila mu je mašina prije godinu dana i sve živo smo prerovali i nigdje nemre nač ni dijelove ni mašinu za taj motor pa če probat stavit nešto ovak pa ako neko ima mašinu koja bi pasala nek javi,,hvala  :wink:

jel to za Filju??  :misli:
 
sssss said:
jel to za Filju??  :misli:
ma nije za pavlaka  :wink:
 
sssss said:
Ok, samo pitam....  Kontaktiraj Ćisa, on bi mogao naći nešto....  :wink:
daj pitaj ga ti kad se čuješ nemam broj  :wink: