Kawasaki servis/naručivanje dijelova

fico_199

Member
Pozdrav, ima li u Zagrebu ili okolici neki normalni servis/dučan u kojemu se mogu naručiti original dijelovi za kawasaki ? Nogar, utezi volana i još koja sitnica konkretno...  Bio sam u Kaptol kargu to je DNO DNA  :palacdolje:

 
fico_199 said:
Pozdrav, ima li u Zagrebu ili okolici neki normalni servis/dučan u kojemu se mogu naručiti original dijelovi za kawasaki ? Nogar, utezi volana i još koja sitnica konkretno...  Bio sam u Kaptol kargu to je DNO DNA  :palacdolje:

Ja sam telefonski naručio kod njih i već slj tjedan stiže roba, ne kužim zašto dno dna  :misli: A jeftiniji je od Markeza, Jakopca nisam zvao...mislim nije sad jeftiniji 100kn, ali eto par kuna je :)
 
Ja sam isto narucivao preko Kaptola carga dijelove i kak su rekli tak je bilo. Mislim da narucuju svaki tjedan, samo sam trebao dat dio novca odmah i onda su narucili, kad je doslo nazvali me. Nije vise od 10 dana sve skupa proslo  (y)
 
Dok razmišljaš kod kog naručit, mogao si uzet od bilo kog i imat dio kod sebe.
Ja sam dio kojeg možeš samo naručit uzeo kod Lavada koji je u Labinu, a svejedno mi je bilo dal ću tam il kod Markeza il u KMS-u.

Narudžbe se za sve Kawasaki dijelove uzimaji i šalju najkasnije do ponedjeljka u 12h (tak nekaj) i od tada 10 dana su kod tebe.