Kawasaki - službena obavijest

Aj, onda evo još jedan copy/paste sa DKS stranice ovlaštenih servisera u Hrvatskoj:


D-QUATRO RACING
Zagreb

MOTOSTART
Zagreb

AMN JELAVIĆ
Split

MOTORI BLAŽEVIĆ
Podstrana

PATRICIA
Makarska

MMS
Požega

MOTO MARKEZ
Sveta Nedelja

LOVAC
Varaždin

KMS
Karlovac

MOTO ŠIPEK
Zabok

MALI MOTO
Lovran

ŠKUFLIĆ MOTO
Pula-Pola

EXTREMUS
Savudrija
 
alien said:
Evo ja iman pravi Acrobat pa eto copy/paste:

Štovani vlasnici i kupci proizvoda Kawasaki!
DKS d.o.o., Maribor (do 1993 kao RO JEKLOTEHNA, Maribor), je generalni
zastupnik za motocikle, vodene skutere i ATV-e marke Kawasaki za podruje Jugoslavije od
1987 godine, a od 1991 za Sloveniju, Hrvatsku, federaciju BiH, Srbiju i Crnu Goru, te
Makedoniju.
Svi ovlašteni dileri iz naše prodajno-servisne mreže (kvalificirani mehaniari,
zaljubljenici u motore, aktivni ili bivši trkai, ukratko, mehaniari po želji i ne po nuždi) su
dužni servisirati sve zastupljene proizvode Kawasaki, u garantnom roku i van njega, bez
obzira iz koje europske zemlje ili preko kojeg uvoznika su bili uvezeni.
Kaptol Cargo d.o.o. (do 1991 kao Trgoservis d.o.o.) bio je lan naše mreže, ali se
kasnije odluio za samostalni rad. Pošto ovlaštenje Kawasakija nije dobio, poeo je posao
sivog dilera, koji uvozi motore vjerojatno iz susjednih zemalja. Jedini razlog zabrane
servisiranja u našoj mreži koji je Kaptol Cargo nametnuo, je injenica, da bi DKS d.o.o. preko
brojeva šasija servisiranih motora došao do izvora sivog uvoza, pa bi mu dobavljai mogli biti
sankcionirani od strane Kawasakija.
Let the good times roll.
   d.o.o.
Darko Šparl, univ.dipl.ekon.
Direktor[/quote

Opa :!: ]
 
e sad kad je riješena trakavica ide nova trakavica :mrgreen:

Yamahu, Hondu i Suzuki prodajem po najnižim cijenam u Hrvatskoj.....

I NIJE ZAJEBANCIJA :mrgreen: pokušajte dobiti cijenik na PP :mrgreen:
 
tomee said:
sranje se pripetilo
al nek zweknuta priča :wink:
joj nebum niš pričala ...mislim da jesam već jednom(ali to je bilo kad nisam znala ostatak)jer bu mi pjena počela na usta ići :evil: :evil:
opekla sam se ...uz sve gafove (najoosnovnije stvari),još su i vrlo neprofesionalni i bahati što se tiče odnosa kupac-prodavač... :pistoles:
 
Daj budi konkretniji...
 
Tek toliko da Vas podsjetim da sam dolje copy-paste tekst napisao još 21.02.05 naveden svakojakvim ispisanim nedoumicama i glupostima u raspravi Kaptol Cargo i KMS, iako navedena izjava vrijedi za nas oduvijek. Između ostalog, a Dario iz KMSa - Kaze, zna o čemu pričam, i naš nagovor je bio jedan od razloga zašto je DKS dao službeno priopćenje.

"U mom interesu, a vjerujem i interesu kolega iz KMS-a, a prije svega svih KOLEGA motorista koji imaju nedoumica u vezi svojih Kawića, je da se ova zavrzlama oko ovlaštenih i neovlaštenih, pravih i manje pravih uvoznika i distributera već jednom okonča. Za sada mogu reći samo da u MMSu vrijedi garancija za sve Kawiće, bez obzira gdje kupljeni i da su svi dobrodosli na servis".
Zanimljivo, DKS, KMS, MMS, :) a ako je KMS desna ruka DKSu, onda smo mi iz MMSa vjerovatno lijeva, barem zemljopisno gledano iz Maribora :D
No najvažnije je da je sad valjda situacija malo jasnija za sve Kawa drivere. I kako je netko rekao, ne sjećam se točno gdje; Bilježimo se sa štovanjem !!!
I ne zaboravite posjetiti nas na www.mms-moto.hr
 
mms said:
Za sada mogu reći samo da u MMSu vrijedi garancija za sve Kawiće, bez obzira gdje kupljeni i da su svi dobrodosli na servis".

i u KMS-u isto tako, ako si slučajno zaboravio :mrgreen:
 
I kod ostalih Kawa servisera malo višlje nabrojanih isto, Bogu fala da je tako!!!! :mrgreen:
 
Vidioo sam u KMS-u prošli tjedan kako izgleda jedna od posljedica prethodnog "stručnog" servisa u Kaptolu. Bez komentara...
Uglavnom, kao što je rečeno u KA odnedavno uredno servisiraju motore iz kaptola, odnosno popravljaju zajebe kaptolovih "servisera".

Sad ću možda malkice skrenut s teme... Samo subjektivna usporedba KMS-a i Kaptola.
Dakle, čim sam odlučio kupit zekana znao sam da to neće bit Kaptol, jer sam se naslušao raznih tužnih priča. No, otišao sam tamo u dva navrata samo pogledati zeku uživo. Prvi put kada sam ušao onaj striček koji bi trebao predstavljat nekog trgovca nije uopće izašao iz one svoje staklene sobice u salonu. Ja uredno "dobar dan malo bih pogledao bla,bla", a on ni a ni b i ostane sjediti unutra. I tako sam uredno dobrih 20 minuta stajao tamo i džipao po zeki, a on me ne doživljava ni pol posto. Na izlasku ja pristojno "doviđenja", a on niti pogled ne digne. Drugi put sam došao nakon par dana i bio je neki drugi lik koji se dogegao do mene i s uzdahom očajnika pitao jel' može pomoć. Uglavnom, postavio sam dva pitanja čisto "provokacije" radi. Prvo je bilo da sam negdje na netu (a stvarno je pisalo na njihovim web stranicama!) pročitao da piše da u 9 mjesecu 2005g izlazi novi model z750(!!!), pa me zanima kaj je sad to? Lik, naravno, nema pojma, a, ponavljam, ta nebuloza je pisala velikim crvenim slovima na njihovom sajtu.
Drugo pitanje je bilo (opet tek toliko da vidim "stručnost") koji je bolji z750 ili fazer 600 (naravno da na to ne mogu dobit objektivan odgovor niti kod jednog trgovca). A odgovor je bio impresivan i argumentiran do jaja: "Aaaa hmm, pa Z ima 12ks više".
Naravno, otišao i kupio zekana u KMS-u. Tamo sam otišao 2-3 puta prije nego sam ga platio i preuzeo i samo mogu konstatirat da toliko ljubazne, simpatične i profesionalne trgovce nikad dosada nisam sreo u životu. Za njih stvarno ne mogu naći dovoljno komplimenata.
Eto, malo sam odužio i zastranio, ali valjda mi nećete jako zamjeriti.