Kawasaki World Stunt Riding Championchip, 19.05.2007

GREENNINJA

New member
Kraj događanja: kraj Kaposujlak, negdje u Mađarskoj..
Zakasnili na polufinale i finale, tako da neznamo tko je pobjedio ali nakon viđenog, svi koji su bili tamo su pobjednici.
Evo male foto reportaže pa prosudite...
 
GREENNINJA said:
Kraj događanja: kraj Kaposujlak, negdje u Mađarskoj..
Zakasnili na polufinale i finale, tako da neznamo tko je pobjedio ali nakon viđenog, svi koji su bili tamo su pobjednici.
Evo male foto reportaže pa prosudite...

...Kaposvar...  :wink:
 
vidi se da ekipa zna znanje!

zadnja slika je ipak najboljša  :D
 
Evo i ovdje par slika:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,53302.0.html

@Greenninja:
Jeste li vi bili onaj par u kawasaki majcama?
 
GREENNINJA said:
Kraj događanja je bilo selo Kaposujlak koje leži 5 km pred Kaposvarom, da ne širiš dezinformacije.  :wink:
:wink:  :naklon:  :)


p.s. imam snimku stunta iz Kaposvara od prije dvije-tri godine....pa ak neko hoće pogledat...
 
Hej pa bio sam i ja sa drustvom !  :wink:
Zao mi je sto nisam upoznao ekipu sa motori.hr
Na slikama Greenninja-e momak na zelenoj Kawi u sivoj jakni je došao iz Amerike i ima samo 15 god ! ! !  :shock:
To je za nepoverovati šta sve može dečko da uradi sa tom Kawom ! ! !
Bili su odlicni i momci iz Francuske , vozili su svetlo plave motore , pricao sam sa mladim crncem zove se Cissko ima 19 god i 2 godine se bavi Stuntom !  (y) Poceo je na motoru od 50 ccm  (y) (y) (y)
Bilo je fenomenalno , ovo je drugi put da sam bio u Kaposvaru na Streetfighter day-u .
Moram pohvaliti puteve u Madjasrkoj , jako je dobar asfalt i odlično drži  :wink:
Evo i par slika od mene :
 
Evo i malo tange  :LOL:
 
alcatraz said:
Ja imala ninja kapu i rukzak, Decaf imao ninja torbu i majicu. Mi smo bili par u zeleno-crnijem izdanju.  :wink:

Ima još puno slika od subote pa čemo ih malo sredit pa stavit.
Največa faca je bio Joe Vertical na zelenoj Kawi.  (y)

Evo niš, idemo sad trenirat kad smo vidjeli šta se sve može s ninjama.  :mrgreen:
 
Bogami moglo bi se trenirati , jer šta teenageri rade sa motorima je prosto za nepoverovati  (y)
Greenninja baš pre samog ulaza na aerodrom smo sreli ekipu iz SLO ali nisam video zelenu 636 .
Mi smo bili za 2 K5 600 , R6 , CBR 600 , GSX-R 750 W , Yamaha FZ1 .
Evo i kratki film kako su se odmarali momci posle naticanja  :mrgreen:
Obratite pažnju na momka na zelenoj Kawi (15 god ! ! ! ) i Cissko je isto jako dobar (plava Honda sto radi stoppie i diže ga odmah na zadnji ) .
http://www.youtube.com/watch?v=P1pWpCpeAvg
 
Rossi_46 said:
Greenninja baš pre samog ulaza na aerodrom smo sreli ekipu iz SLO ali nisam video zelenu 636 .
Mi smo bili za 2 K5 600 , R6 , CBR 600 , GSX-R 750 W , Yamaha FZ1 .
Evo i kratki film kako su se odmarali momci posle naticanja  :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=P1pWpCpeAvg

Mi bili autom, jer je Decaf još u povojima..  :palacdolje: ..ali budu i ninje išle tamo, da vide šta se može.  :mrgreen:

A tko je zapravo pobjedio?  :misli:
 
Mi smo bili do 18:30 ali na forumu sam pročitao da je Angyal Zoltan odneo pobedu .
u subotu sam prešao 670 km  :wink: od toga samo 100 km po kiši  :mrgreen:  :LOL: