Kawasaki Z1000SX

Na istoj prezentaciji je bila i ekipa motopulsa, a prilog ide u sljedećem broju.
 
mislim da ce to bit sjajna putujuca krstarica - sviđa mi se

http://www.youtube.com/watch?v=wx3qSBX4PiQ

http://www.youtube.com/watch?v=_a-c9Jkhluo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=3mnTa3d-zpk&feature=related
 
Jos kada bi za koju godinu izasao mali SX od recimo 600 ili 750ccm!!!
E to bi bio pun pogodak...
 
gorank said:
Jos kada bi za koju godinu izasao mali SX od recimo 600 ili 750ccm!!!
E to bi bio pun pogodak...

Pa imas ER 6 F, bas fino motorce,mada bi i na Z 750 mogli komotno stavit ovakve plastike..od viska modela glava ne boli...ionako su ko lego kockice..malo od ovog malo od onog i ooole..novi model :mrgreen:
 
gastajbarter said:
Pa imas ER 6 F, bas fino motorce,mada bi i na Z 750 mogli komotno stavit ovakve plastike..od viska modela glava ne boli...ionako su ko lego kockice..malo od ovog malo od onog i ooole..novi model :mrgreen:
Ja bi bas potpuno isti kao Z1000SX samo 600ccm, ali to sam samo ja!!!  (y)
 
e to bi bilo najbolje i mozda i bude jednog dana....kad kupujes jebenu fabiju biras 5 vrsta motora,15 boja,4 nivoa opreme i opet mozes doplatit sta hoces

za motor biras dvije boje i to je to....zasto se nemoze narucit motor koji ti hoces a da nemoras kucu prodat...jeli to toliko tesko stavit opletena crijeva ili drugu viljusku i kocnice :misli: druge felge ili stavi u seriju nosace za lift ili slajdere.Evo polako se krece u tom smjeru i nadam se da ce to uzet maha..Kawa ima R model malog zeca, mozes birat sa ABS ili bez..borba za kupca i najjaci ce prezivit
 
            - samo da nije zelena boja nego crvena USA  (y)                            jedan od ...  8)

 
index.php
 
gorank said:
Ja bi bas potpuno isti kao Z1000SX samo 600ccm, ali to sam samo ja!!!  (y)

jebote kaj ti ne vidiš dobro  :shock: pa skoro su identični, naravno da somak zgleda agresivnije i glomaznije, al to je i logično.
Ko šta sam već i napiso...slična maska, iste lampe, retrovizori, rukohvati suvozača, zadnji žmigavci...

2gtw0gh.jpg
 
možda ovak na slici imaju neke sličnosti, no uživo (uvjeren sam) gdje motor izgleda totalno drugačije, jedino će boja, ime i dva fara biti isti.
 
live-for-ride said:
možda ovak na slici imaju neke sličnosti, no uživo (uvjeren sam) gdje motor izgleda totalno drugačije, jedino će boja, ime i dva fara biti isti.

A i cut ce se vrlo razlicito (redni 4 vs. paralelni twin)
 
DADO+ said:
            - samo da nije zelena boja nego crvena USA  (y)                            jedan od ...  8)

 
index.php

ova svjetla mi nekako vuku na 636 ninju
 
nexus said:
jebote kaj ti ne vidiš dobro  :shock: pa skoro su identični, naravno da somak zgleda agresivnije i glomaznije, al to je i logično.
Ko šta sam već i napiso...slična maska, iste lampe, retrovizori, rukohvati suvozača, zadnji žmigavci...

2gtw0gh.jpg
Ma daj tu kantu sa 2 cilindra...  :palacdolje:
 
DADO+ said:
            - samo da nije zelena boja nego crvena USA  (y)                            jedan od ...  8)

 
index.php
nexus said:
jebote kaj ti ne vidiš dobro  :shock: pa skoro su identični, naravno da somak zgleda agresivnije i glomaznije, al to je i logično.
Ko šta sam već i napiso...slična maska, iste lampe, retrovizori, rukohvati suvozača, zadnji žmigavci...

2gtw0gh.jpg

- ova dva motora se nemogu uspoređivati  :wink: (y)
 
U pravu ste ! Nemogu se nikako uspoređivat pošto je jedan slikan s ljeve a drugi s desne strane ! ! !
 
Evo, u novom MOTOPULSU su objavili test predmetnog motocikla i objavili cijenu od cca 90.000 iljada kunića :misli:
Nije najskuplji, ali je navika da Kawac bude nešto jeftiniji.
Dobro, to je prva serija...nagodinu on bude išao debelo ispod 90.ooo iljada (y)
Zato ne žurite sa uplatama :mrgreen: Treba čekati nagodinu u ovo doba :mrgreen: Ujedno će se vidjeti i kako ćemo proći s krizom, vladom, europom...izbori :palacdolje: :mrgreen:
 
sve od navedenog
vlada diktira krizom više manje izravno
kriza diktira kupovnom moći
a (ne)ulazak u eu diktira cijene na tržištu
motor je bombončić što se izgleda tiče, iako je izgledno da ga nikada neću kupiti jer je cijena bzvze :palacdolje: za tu cijenu bude se 2012. prodavala 10ka 2011., možda koju tisučicu više, a tu nemamo kaj raspravljati uopće :mrgreen:
 
Bio neki dan poslovno u Ljubljani pa svratio u TC MOTO SHOP jer sam primjetio na njihovoj stranici da imaju testni Z1000SX u salonu (i prodaju ga za 10.070 € sa prijeđenih ca 1.700 km). Uglavnom pogledao ga sa svih strana i sjedio na njemu  - uglavnom zgleda super i položaj sjedenja je OK (onak za prvi dojam).

Osim što čim sam sjeo na njega nekako mi je prirodno dolazilo da se spuštam na rezervoar i guram volan prema dole (i mrmljam si u bradu: bRRRmm, RRoaRR...  :LOL:) - to je valjda zbog općeg dojma koji ostavlja motor i dosta niskog vizira kad je u najnižem položaju.

E, kad se o viziru radi - pleksi vizir nose samo podesivi nosači, tako da kad se vizir samo takne već se počinje nekako izvijati. Nije mi jasno kak se to sve skupa ne trese pri većim brzinama, al tip koji mi je izvukao motor da probam sjest na njega i koji ga je vozio kaže da s tim nema problema. Bumo vidli...
 
borisp said:
Bio neki dan poslovno u Ljubljani pa svratio u TC MOTO SHOP jer sam primjetio na njihovoj stranici da imaju testni Z1000SX u salonu (i prodaju ga za 10.800 € sa prijeđenih ca 1.700 km)...

  :misli: šta je to netko testirao 1.700 km, pa skontao da nije to, to i prodaje ga ili što je završila sezona kao  :?

- uglavnom,  :misli: nije svima recesija  :mrgreen:
 
DADO+ said:
  :misli: šta je to netko testirao 1.700 km, pa skontao da nije to, to i prodaje ga ili što je završila sezona kao  :?

- uglavnom,  :misli: nije svima recesija  :mrgreen:
Vratio se sa testa u nekom casopisu, vrlo vjerojatno Moto Puls!!!