Kawasaki z750 pucanje iz auspuha

Silvijooo

New member
Pozz imam kawasaki z750 stavio sam na njeg akrapović top no pri smanjenju gasa mi puca iz auspuha (puca i sa originalom). Pa me zanima dali je problem sa nenastelanim injektorima ili je mozda problem s lambda sondom. Hvala
 
https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fwww%2Emotori%2Ehr%2Fforum%2Findex%2Ephp%3Ftopic%3D65503%2E0&share_tid=65503&share_fid=23789&share_type=t&link_source=app

Idi na ovu temu i pročitaj,imaš svega, zapravo imaš sve tamo. Koristi search za ono što te točno zanima .

Pucanje je normalno , nemaš brige a karburatore ne moraš štelat jer ih ni nemaš ;)

Poslano sa mog golubinjaka koristeći goluba Dinka

 
zoki-op said:
Obavezno karburatore štelat
Svaka čast,nema šta , zato nam i je društvo kakvo je.
Ako ne misliš pomoć nemoj ni odmagati , karma je kurva znaš....

Poslano sa mog golubinjaka koristeći goluba Dinka

 
Ok hvala ti. Ma znam da prije pada je radio ok. Pa sam promjenio granu na kojoj je bila lambda sonda pa sam nju skinuo i ostavio staru. Pa sam mislio da je problem s gorivom. Puca bas jako pri spustanju gasa. A i trosidosta vise gorica. Mozda ga pati omjer goriva. Uglavnom hvala ti .
 
Silvijooo said:
Ok hvala ti. Ma znam da prije pada je radio ok. Pa sam promjenio granu na kojoj je bila lambda sonda pa sam nju skinuo i ostavio staru. Pa sam mislio da je problem s gorivom. Puca bas jako pri spustanju gasa. A i trosidosta vise gorica. Mozda ga pati omjer goriva. Uglavnom hvala ti .
Nema na čemu.
Ako se baš tako vidno promijenilo onda je vjerojatno nešto poremećeno ali ja ti ne bi znao reći dal' su injektori,lamda,svjećica ili nešto peto.
Odi u onu temu i pojasni kao ovdje i vjerujem da će ti netko znati reći šta ti je raditi.[emoji482]

Poslano sa mog golubinjaka koristeći goluba Dinka

 
Objasni cijelu situaciju,kao i ovdje jer će ti inače odgovoriti ili sprdnjom ili da je to normalno a čini mi se da u tvom slučaju nije baš

Poslano sa mog golubinjaka koristeći goluba Dinka