Kawasaki zr7

bole

New member
Znate li da netko izraduje ispusne grane??(sa ili bez topa)
Moje su ostecene,pa bi dao napravit nove!
Da ima neki mestar u makarskoj,ali ne mogu doc do broja!!??

hvala !



(otvoria san temu i u tehnicka pitanja,pa gdje bude vise pogleda info.,tu cu ostavit,ali zato ce moderatori pop.....)
 
STobulj said:
ako si mislio na Deaka mislim da on ne radi grane samo topove

javia mi se gloginja,kaze da radi grane,neznam tko je lik,da mi je broj,nazvat cu ga!  (y)
 
Evo meni je kolegi baš jučer završija grane i top za Yamahu Xy 600,napravio je umjesto 4 u 2,4 u 1 i zgleda vrhunski.I meni je radio slip on za Ktm-a i mogu reći da sam zadovoljan s njime. (y)
 
MA-Zvone said:
Evo meni je kolegi baš jučer završija grane i top za Yamahu Xy 600,napravio je umjesto 4 u 2,4 u 1 i zgleda vrhunski.I meni je radio slip on za Ktm-a i mogu reći da sam zadovoljan s njime. (y)

Jeli mozes pitat kolegu,molim te,koliko mu je naplatia,ako neces u javnost.moze i pp!Mene bi konkretno zanimale samo grane do spoja 4u1,jer mi je top i cijev zdrava!!
pozdrav,
hvala!
 
MA-Zvone said:
Evo meni je kolegi baš jučer završija grane i top za Yamahu Xy 600,napravio je umjesto 4 u 2,4 u 1 i zgleda vrhunski.I meni je radio slip on za Ktm-a i mogu reći da sam zadovoljan s njime. (y)
Jel možeš saznat cijenu i nabavit slike
Ja isto imam XJ 600 i puno mi je skoro 5000 kn za dva topa
A ovako je tiha za popizdit :(
 
Znam da je to platio 2500 kn sa topom ali grane nisu skroz od cilindara,slikat ću sutra pa ću poslat,ne mogu prije.On je imao na njemu dva Arrowa ali 95-godina.Sada se motor čuje da je to milina.
 
poceo se onda usavršavati  :mrgreen: , kad sam ga ja zvao prije 4-5mjeseci rekao je da ne radi

Po ovoj cijeni grane ako je tocna mislim da nije skupo ali njegovi topovi su po mom mišljenju preskupi

alfred stokes said:
Ja isto imam XJ 600 i puno mi je skoro 5000 kn za dva topa

a zašto ne kod Kucelja, sada kada u utorak dobijem top poslikati cu ga i dati svoje mišljene poslje montaže
Meni Kuceljovi izgledaju dosta kvalitetnije a i završna obrada im je bar preko slika daleko bolja od Deakovih
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,23768.0.html
 
STobulj said:
poceo se onda usavršavati  :mrgreen: , kad sam ga ja zvao prije 4-5mjeseci rekao je da ne radi

Po ovoj cijeni grane ako je tocna mislim da nije skupo ali njegovi topovi su po mom mišljenju preskupi

a zašto ne kod Kucelja, sada kada u utorak dobijem top poslikati cu ga i dati svoje mišljene poslje montaže
Meni Kuceljovi izgledaju dosta kvalitetnije a i završna obrada im je bar preko slika daleko bolja od Deakovih
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,23768.0.html

Znas jeli kucelj radi grane  :misli:
 
ne znam ali ako covjek radi dobre 2t auspuhe znaci da mu je sve to pizd.... samo pitanje volje i isplatljivosti

Nazovi i pitaj, preko tel mi se cini skroz ok lik naspram Deaka koji je skroz neiformiran
 
STobulj said:
ne znam ali ako covjek radi dobre 2t auspuhe znaci da mu je sve to pizd.... samo pitanje volje i isplatljivosti

Nazovi i pitaj, preko tel mi se cini skroz ok lik naspram Deaka koji je skroz neiformiran

nazvat cu ga,

hvala  (y)
 
STobulj said:
poceo se onda usavršavati  :mrgreen: , kad sam ga ja zvao prije 4-5mjeseci rekao je da ne radi

Po ovoj cijeni grane ako je tocna mislim da nije skupo ali njegovi topovi su po mom mišljenju preskupi

a zašto ne kod Kucelja, sada kada u utorak dobijem top poslikati cu ga i dati svoje mišljene poslje montaže
Meni Kuceljovi izgledaju dosta kvalitetnije a i završna obrada im je bar preko slika daleko bolja od Deakovih
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,23768.0.html
Čekam utorak i utiske
 
Hvala na slikama
(y)
Ako se ne varam ovom motoru je izvađen centralni nogar i ovo sve skupa izgleda OK
Baš sam danas gledao kod sebe i on bi jako stršao kad se izvadi lijevi auspuh :misli:

Nekako mi se ne sviđa ideja o skidanju centralnog nogara zbog izgleda, a nauštrb funkcionalnosti
Hmmm...
:misli:
Samo problemi :mrgreen: