Kawasaki ZRX1200

Jaspar

New member
Zanima me ovaj muscle-bike već neko vrijeme. Izgleda mi ko prava muška pila. Čitao sam malo o njemu i budući je već u "godinama" kad se usporedi sa modernijim motorima kažu da ima težak prednji kraj, da su kočnice loše, getriba nije baš uglađena i zbog fergića pije ko sudoper. Ako netko ima svojih iskustava s ovim motorom volio bi da to podjeli, hvala.
 
Jel mi se samo čini, ili ovi na slici ima i turbinu?

:misli:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
El nije onda xjr bolja opcija i sigurnija

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
piljun said:
El nije onda xjr bolja opcija i sigurnija

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

+1  :mrgreen:

Iako je ZRX mali kraći i jači u startu (XJR s par malih zahvata digne na nekih 115-130KS i potrošnja mu padne na 5,5-6,5)
 
ako me dobro služi sjećanje, nekome s foruma se razletio, o ćemu se točno radilo pojma nemam, valjda će netko znati :misli:
 
PA ako vec pricamo o drugim opcijama uvijek imas GSX 1400.  (y)
Stara uljara koja bez problema podnese turbo kit. Ili supercharger.... :azn:


Samo ne pitaj za mjenjac... :jesus:
 
Ne ide moj GSX nigdje. :wink:


Ne da zena. :shock:
Kaze uzmi sebi nesto drugo ali ostavi Suzukija...
 
singlica said:
PA ako vec pricamo o drugim opcijama uvijek imas GSX 1400.  (y)
Stara uljara koja bez problema podnese turbo kit. Ili supercharger.... :azn:


Samo ne pitaj za mjenjac... :jesus:

:LOL:

opet ti o mjenjacu :mrgreen:




Srki
 
ZRX mi je inače simpatičan motor ali nedovoljno da bi ga poželil. Ali svaki put kad ga netko spomene se sjetim ovog filmića i rasprave koliko je toga moralo biti promijenjeno i koji ga freak vozi  :shock:

https://youtu.be/YVbm-cypIgg

Očito ima potencijala kad se snalazi u nečemu za što uopće motor nije zamišljen  (y)
 
koliko ja vidim promjenjen je samo auspuh i dodati stitnici za slucaj sklizanja :mrgreen:..e da i trebo si rec koja ga frikusa vozi-zensko je :mrgreen:

ZRX je super motorino u skladu sa svojim godinama-jes malo tezi, mogo bi ovjes bit bolji a i kocnice ali za normalnu uporabu sasvim dobar motorino..u svakom slucaju bolji od ovih zecova, fazera i ovih novokomponovanih yamaha mt :mrgreen: :mrgreen:
 
takve gluposti je samo japancima volja izvoditi, ima sličan video i s vfr-ima, vjerojatno mu je još i snaga smanjena na 50 konja u skladu s propisima
naš poligon je cesta, odnosno traktori i babe koje izletavaju, samo su brzine puno veće :mrgreen:
 
to se zove tradicija,a ne gluposti :wink: - nekad se to zvalo voznja spretnosti i bilo je sastavni dio vecine susreta motorista-sad je to gotovo pa izumrlo-susret motorista se pretvorio u susret pijandura i majstora na gasu u leru na nogari :mrgreen:
 
svako narod (podneblje) ima svoje tradicije, ako ne poštujem naše "tradicije", zašto bi poštivao njihove :misli: :mrgreen:
 
Gledao sam i GSX-a i XJR-a i CB-a, al ZRX mi je osobno najjači bad ass od svih, možda baš zbog te maske,  kockastog fara i Kawasaki kombinacije boje što ga čini posebnim. Apsolutno mi je pre-kra-san. S druge strane ako ga je vrijeme pregazilo neznam dali se sve to isplati.  :(
 
Cekaj malo sada mi nisi jasan hoces retro motor a da bude moderan i jos se pitas dali se to isplati.... :rolleyes:


Poslozi ideje u glavi pa onda odluci sto bi... :afro:
 
singlica said:
Cekaj malo sada mi nisi jasan hoces retro motor a da bude moderan i jos se pitas dali se to isplati.... :rolleyes:


Poslozi ideje u glavi pa onda odluci sto bi... :afro:
Od ta 4 ja bih ih posložio ovako nekako po mom skromnom iskustvu.
Honda cb 1300
Suzuki gsx 1400
Yamaha xyr 1300
Kawasaki zrx 1200